SK Vltava Český Krumlov

Co jsme si užili

Co nás čeká

SK Vltava Český Krumlov

Vítejte v našem oddílu!

Sídlíme v příjemném klubovém zařízení v nádherném Českém Krumlově, na Třídě 5. května. Lokalita loděnice je pro nás strategická a poskytuje nám jedinečné možnosti pro dobrodružství na vodě.

Nad jezem najdete tříkilometrový okruh, kde trénujeme na sjezdových lodích a učíme nováčky základní dovednosti na vodě. Pod jezem narazíte na naši slalomovou trať, která plně vyhovuje potřebám začínajících závodníků. Ať už jste začátečníci nebo zkušení jezdci, tady naleznete všechno, co potřebujete pro vaši vodní zábavu.

Naše loděnice je klenotem mezi sportovními objekty a druhým domovem každého člena klubu. Nabízí dobře vybavené šatny, vnitřní posilovnu pro naši silovou přípravu, venkovní workoutové hřiště, dva sklady lodí, útulnou klubovnu a dokonce i pokoje pro ubytování. Toto vybavení nám umožňuje provozovat různorodé aktivity, které zahrnují nejen sportovní program, ale také společenské akce a turistická dobrodružství.

Více o našem oddíle

SK Vltava Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: