Sportovní oddíl SK Vltava Český Krumlov

Vítejte v našem oddílu!

Sídlíme v příjemném klubovém zařízení v nádherném Českém Krumlově, na Třídě 5. května. Lokalita loděnice je pro nás strategická a poskytuje nám jedinečné možnosti pro dobrodružství na vodě.

Nad jezem najdete tříkilometrový okruh, kde trénujeme na sjezdových lodích a učíme nováčky základní dovednosti na vodě. Pod jezem narazíte na naši slalomovou trať, která plně vyhovuje potřebám začínajících závodníků. Ať už jste začátečníci nebo zkušení jezdci, tady naleznete všechno, co potřebujete pro vaši vodní zábavu.

Naše loděnice je klenotem mezi sportovními objekty a druhým domovem každého člena klubu. Nabízí dobře vybavené šatny, vnitřní posilovnu pro naši silovou přípravu, venkovní workoutové hřiště, dva sklady lodí, útulnou klubovnu a dokonce i pokoje pro ubytování. Toto vybavení nám umožňuje provozovat různorodé aktivity, které zahrnují nejen sportovní program, ale také společenské akce a turistická dobrodružství.

Sportovní program

Sport je naší vášní. Závodíme ve sjezdu a slalomu na divoké vodě. Naše mládež je vždy plná energie a nadšení. Každá tréninková skupina má vlastního trenéra, který je parťákem i mentorem pro každého mladého závodníka. Pro nejmladší děti je trénink příležitostí rozvíjet své pohybové dovednosti a zkoušet nové věci na slalomových lodích. Závody jsou pro ně radostným zpestřením.

Závody jsou ve středu pozornosti starších závodníků. Tréninky probíhají po celý rok. Během zimy se scházíme v tělocvičnách a posilovnách, v létě nás nenajdete jinde než na vodě. Hranice České republiky nejsou pro naše závodníky překážkou a pravidelně se účastní mezinárodních závodů jako jsou Mistrovství Světa a Evropy, Světové Poháry a Evropské Poháry. Domů si vždy přivezou úžasné sportovní výsledky a spoustu zážitků a zkušeností ze zahraničích řek.

Jsme hrdí, že náš oddíl je jako velká rodina. Spojuje nás hlavně vášeň pro vodu, ale také naše loděnice a často dlouholetá přátelství. Ať už patříte do kterékoli tréninkové skupiny, setkáváte se všemi společně na trénincích, závodech a akcích. Každý je součástí této skvělé party.

Turistika

Naše dobrodružství se ale netočí jen okolo vody. Připravujeme i rozmanitý turistický program. Můžete se s námi dostat do Alp na vysokohorskou turistiku, na moře na expediční plavbu nebo na orientační závody. Téměř každý měsíc si u nás najdete alespoň jedno zajímavé turistické dobrodružství.

Společenské akce

Společenské akce jsou pro nás velmi důležité. Utužují ducha oddílu i vztahy mezi členy. Vítáme veřejnost, která se přijde podívat na naše slalomové i sjezdové závody. Na závodech najdete nejen skvělou sportovní podívanou, ale také občerstvení nebo možnost vyzkoušet si krásy vodního sportu na vlastní kůži.

Pokud hledáte dobrodružství, sport a nezapomenutelné zážitky, přidejte se k nám. V našem klubovém zařízení na Třídě 5. května v Českém Krumlově vás rádi uvidíme!

 

Bafuňáři a trenéři

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: