Český Pohár Žáků ve Vodním Slalomu v Opavě

O víkendu 4. a 5. května se naši sportovci zúčastnili prestižního Českého poháru žáků ve vodním slalomu v Opavě. Akce přilákala mladé talentované vodní slalomáře z celé republiky, kteří se utkali na náročné trati. Naši závodníci předvedli skvělé výkony a dosáhli výborných výsledků.

Výsledky našich sportovců:

K1M (Kajak muži):

• Štěpán Sedláček se umístil na 27. místě s časem 129,44 s (12 penalizace). V druhém kole zlepšil čas na 117,58 s, avšak s 14 penalizací skončil s celkovým časem 131,58 s.
  • Viktor Šafařík dokončil závod na 49. místě s časem 147,52 s (8 penalizace) v prvním kole. V druhém kole si čas zlepšil na 126,73 s, avšak přidal 8 penalizací a skončil s časem 134,73 s.

K1Z (Kajak ženy):

• Natálie Novotná se umístila na 20. místě s časem 139,36 s (6 penalizace) v prvním kole. V druhém kole dosáhla času 144,98 s s 2 penalizací, což jí přineslo celkový čas 146,98 s.
  • Amélie Celnerová skončila na 22. místě s časem 146,05 s (10 penalizace) v prvním kole. V druhém kole, kvůli 52 penalizacím, skončila s časem 207,14 s.

C1Z (Canoe ženy):

• Natálie Novotná závodila také v kategorii C1Z a umístila se na 20. místě s časem 139,36 s (6 penalizace) v prvním kole a s časem 144,98 s (2 penalizace) v druhém kole, což jí přineslo celkový čas 146,98 s.

Naši sportovci předvedli skvělou odhodlanost a výkony. Přestože konkurence byla velmi silná, ukázali, že se mohou měřit s nejlepšími v republice. Děkujeme všem závodníkům za jejich úsilí a reprezentaci našeho klubu.