Světový Pohár v Severní Makedonii

Alexandra Plachtová reprezentovala ČR na prvním a druhé závodu Světového Poháru ve sjezdu v Severní Makedonii a dovezla první mezinárodní medaile!


Ve městě Veles se při velmi vysokých teplotách a vlhkosti bojovalo o první letošní mezinárodní medaile ve sjezdu na divoké vodě. Závodilo se jak ve sprintu, tak v klasiku, který byl sice na lehké trati, ale za to byl opravdu dlouhý. Měřil téměř 5 km.


Saše se na singlkánoi dařilo ve sprintu, ve kterém dosáhla na bronzovou pozici Porazila ji Cecilie Panato z Itálie a Katarina Kopunová ze Slovenska. V klasiku pak skončila na 4. místě Na deblkánoi závodila se svojí parťačkou Elou Střechovou z oddílu VS Dolní Kounice a v obou závodních disciplínách se jim společně povedlo dosáhnout na stříbrná místa.


Saši krátký komentář k závodům a taky super výsledky ostatních závodníků si můžete přečíst na webu kanoe.cz
Další dva závody SP začínají už zítra na řece Noce v itálském údolí Val di Sole! Zde reprezentují oddíl a zároveň ČR Kristina Novosadová v kategorii K1 ženy a Adam Ondřich jako předjezdec na C1. Řeku mají pořádně divokou a technicky náročnou, tak jim držíme palce, aby se co nejrychleji dostali ze startů do cíle.

 

Makedonie 2024 (1/4)Makedonie 2024 (2/4)Makedonie 2024 (3/4)Makedonie 2024 (4/4)

 

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: