SK Vltava > Naše výsledky

Největším výsledkem je asi radost ze života.
Možná také spokojenost se způsobem života...
Z pohledu tématu těchto stránek je tím správným výsledkem  radost z pobytu a činnosti kolem vody, radost z kamarádů a sounáležitosti lidí kolem...
Takový výsledek má (anebo nemá...) každý pouze v sobě
Vnitřní pocit se ale (asi) nedá vyjádřit tištěnou či grafickou podobou s přenesením na internetové stránky.
Bohužel nám proto nezbývá, než zde sdělovat jen ty "ostatní" výsledky.
Navíc si to ještě ulehčíme zeštíhlením na naše sportovní výsledky.

Můžeš proto nahlédnout do naší síně slávy.

... a nebo si projít

Naše sportovní výsledky v aktuálním roce (2019):

Přehled všech výsledků:

zaznamenané výsledky, kde někdo startuje pod hlavičkou SK Vltava,  jsou zapsány na této samostatné stránce

  Z nich potom stojí za vyzdvižení :

 TOP výsledky roku 2019:

 (výrazná umístění na mezinárodní úrovni )

Kanoistika - hlavní kategorie: 

Anežka Paloudová Vicemistryní Světa 
     MS ve sprintu na divoké vodě, kategorie K1-ženy-sprint;  Seu d'Urgell, Španělsko, 28.9.2019
         výsledky

Anežka Paloudová dvakrát bronzová při Mistrovství Evropy
     ME ve sjezdu na divoké vodě, kategorie K1-ženy a kategorie C1-ženy;  ř.Soča, Bovec, 15.5.2019
         výsledky

 

 

Anežka Paloudová členkou družstva mistryň Světa
     Mistrovství Světa ve sprintu družstev, kategorie 3xK1-ženy - sprint; Seu d'Urgell, Španělsko, 25.9.2019
         výsledky

Anežka Paloudová členkou družstva mistryň Evropy 
     Mistrovství Evropy ve sjezdu družstev, kategorie 3xK1-ženy; ř. Soča, Bovec, Slovinsko, 16.5.2019
         výsledky

Anežka Paloudová členkou družstva mistryň Evropy 
     Mistrovství Evropy ve sprintu družstev, kategorie 3xK1-ženy; ř. Soča, Bovec, Slovinsko, 18.5.2018
         výsledky

 

 

Kanoistika - ostatní kategorie:

Karolína Paloudová vicemistryní Světa kategorie do 23 let 
     MS U-23 ve sjezdu na divoké vodě, kategorie C1-ženy, ř.Vrbas, Banja Luka, Bosna a Herc. 27.7.2019
         výsledky

 

 

Karolína Paloudová členkou mistryň Světa do 23 let 
     MS  družstev  ve sjezdu na divoké vodě U-23, kategorie 3xC1 ženy;  Banja Luka, Bosna a Herc. 28.7.2019
         výsledky

Vojtěch Skořepa členem vicemistrů Světa do 23 let 
     MS  družstev  ve sjezdu na divoké vodě U-23, kategorie 3xC1 muži;  Banja Luka, Bosna a Herc. 28.7.2019
         výsledky

Kristina Novosadová členkou juniorských vicemistryň Světa 
     MS  družstev  ve sjezdu na divoké vodě U-23, kategorie 3xK1 juniorky - sprint ; Banja Luka, Bosna a Herc. 26.7.2019
         výsledky

Vojtěch Skořepa členem vicemistrů Světa do 23 let 
     MS  družstev  ve sjezdu na divoké vodě U-23, kategorie 3xC1 muži - sprint;  Banja Luka, Bosna a Herc. 26.7.2019
         výsledky

 

Ostatní sporty:
 (působení našich členů v oststních sportoch na mezinárodní úrovnii)

....

Hlavní výsledky roku 2019:

 (pódiová umístění na republikové úrovni a případné ostatní výsledky na vyšší úrovni  - řazeno dle data )   

Hlavní (seniorská) kategorie:   

 

Karolína Paloudová vicemistryní ČR ve sjezdu
    MČR ve sjezdu na divoké vodě, kategorie C1-ženy; ř.Vltava, Lipno N.Vlt. 25.8.2019
         výsledky

Antonín Haleš bronzový při MČR ve sjezdu
    MČR ve sjezdu na divoké vodě, kategorie K1-ženy; ř.Vltava, Lipno N.Vlt. 25.8.2019
         výsledky

Antonín Haleš a Martin Novák bronzoví při MČR ve sjezdu
    MČR ve sjezdu na divoké vodě, kategorie K1-ženy; ř.Vltava, Lipno N.Vlt. 25.8.2019
         výsledky

Karolína Paloudová bronzová při MČR ve sjezdu
    MČR ve sjezdu na divoké vodě, kategorie K1-ženy; ř.Vltava, Lipno N.Vlt. 25.8.2019
         výsledky

Antonín Haleš vicemistrem ČR ve sprintu
    MČR ve sprintu na divoké vodě, kategorie C1-muži; USD České Vrbné, 18.8.2019
         výsledky

 

Anežka Paloudová, Karolína Paloudová a Tereza Kratochvílová mistryněmi ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sprintu družstev na divoké vodě, kategorie 3xC1 ženy; USD České Vrbné, 17.8.2019
         výsledky

Sestava Haleš-Novák, Novosad-Peška, Jirka-Švadlena mistry ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sprintu družstev na divoké vodě, kategorie 3xC2 muži; USD České Vrbné, 17.8.2019
         výsledky

Anežka Paloudová, Karolína Paloudová a Kristina Novosadová mistryněmi ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sprintu družstev na divoké vodě, kategorie 3xK1 ženy; USD České Vrbné, 17.8.2019
         výsledky

Lukáš Novosad, Antonín Haleš a Vojtěch Skořepa vicemistry ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sprintu družstev na divoké vodě, kategorie 3xC1 muži; USD České Vrbné, 17.8.2019
         výsledky

Anežka Paloudová, Karolína Paloudová a Kristina Novosadová mistryněmi ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sjezdu družstev na divoké vodě, kategorie 3xK1 ženy; ř.Otava, 27.4.2019
         výsledky

Lukáš Novosad, Václav Švadlena a Vojtěch Klíma mistry ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sjezdu družstev na divoké vodě, kategorie 3xC1 muži; ř.Otava, 27.4.2019
         výsledky

Anežka Paloudová, Karolína Paloudová a Tereza Kretochvílová mistryněmi ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sjezdu družstev na divoké vodě, kategorie 3xC1 ženy; ř.Otava, 27.4.2019
         výsledky

Družsvo Švadlena-Vejnar, Novosad-Vaněček, Skořepa-Klíma vicemistry ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sjezdu družstev na divoké vodě, kategorie 3xC2 muži; ř.Otava, 27.4.2019
         výsledky

 

Ostatní věkové a jiné kategorie:

Vojtěch Klíma vicemistrem ČR ve  sprintu  dorostu
     MČR dorostu ve sprintu, kategorie C1-st.dorostenci; USD České Vrbné, 15.9.2019
       
výsledky

Tereza Kratochvílová vicemistryní ČR ve  sprintu  dorostu
     MČR dorostu ve sprintu, kategorie C1-ml.dorostenky, USD České Vrbné, 15.9.2019
       
výsledky

Kristina Novosadová bronzová při MČR ve sprintu dorostu
     MČR dorostu ve sprintu, kategorie K1 - ml. dorostenky; USD České Vrbné, 15.9.2019
       
výsledky

Jakub Kasper a Mikoláš Palouda mistry ČR ve sprintu  žáků
     MČR  žáků ve sprintu, kategorie C2-mladší žáci; USD Brandýs n.L , 1.9.2019
        výsledky

Samuel Vejnar a Petr Novotný bronzoví při MČR žáků ve sprintu 
     MČR  žáků ve sprintu, kategorie C2-starší žáci; USD Brandýs n.L , 1.9.2019
        výsledky

Štěpánka Kleinová vicemistryní ČR žáků ve sprintu 
     MČR  žáků ve sprintu, kategorie k1-starší žákyně; USD Brandýs n.L , 1.9.2019
        výsledky

Samuel Vejnar vicemistram ČR žáků ve sprintu 
     MČR  žáků ve sprintu, kategorie C1-starší žáci; USD Brandýs n.L , 1.9.2019
        výsledky

Jakub Kasper vicemistrem ČR ve sprintu  žáků
     MČR  žáků ve sprintu, kategorie K1-mladší žáci; USD Brandýs n.L , 1.9.2019
        výsledky

Štěpánka Kleinová a Alena Šfaříková vicemistryněmi ČR žáků ve sprintu 
     MČR  žáků ve sprintu, kategorie C2-starší žákyně; USD Brandýs n.L , 1.9.2019
        výsledky

Lukáš Novosad veteránským mistrem ČR ve sprintu 
     MČR veteránů ve sprintu , kategorie C1-veteráni mladší; USD České Vrbné 17.8.2019  
       
výsledky

Tomáš Koudelka veteránským vicemistrem ČR ve sprintu 
     MČR veteránů ve sprintu , kategorie C1-starší mladší; USD České Vrbné 17.8.2019  
       
výsledky

Kristina Novosadová vicemistryní ČR ve sjezdu  dorostu
     MČR  dorostu ve sjezdu, kategorie K1-ml.dorostenky, ř. Berounka, Radotín , 22.6.2019
         výsledky

Vojtěch Klíma vicemistrem ČR ve sjezdu  dorostu
     MČR  dorostu ve sjezdu, kategorie C1-st.dorostenci, ř. Berounka, Radotín , 22.6.2019
         výsledky

Kristina Novosadová vicemistryní ČR ve sjezdu  dorostu
     MČR  dorostu ve sjezdu, kategorie C1-ml.dorostenky, ř. Berounka, Radotín , 22.6.2019
         výsledky

Tereza Kratochvílová bronzová při MČR ve sjezdu  dorostu
     MČR  dorostu ve sjezdu, kategorie C1-ml.dorostenky, ř. Berounka, Radotín , 22.6.2019
         výsledky

Vojtěch Klíma mistrem ČR ve sjezdu  dorostu
     MČR  dorostu ve sjezdu, kategorie C2-st.dorostenci, ř. Berounka, Radotín , 22.6.2019
         výsledky

Samuel Vejnar  mistrem ČR ve sjezdu  žáků
     MČR  žáků ve sjezdu, kategorie C1-st.žáci; ř. Berounka, Radotín , 23.6.2019
         výsledky

Štěpánka Kleinová  vicemistryní ČR ve sjezdu  žáků
     MČR  žáků ve sjezdu, kategorie K1-st.žákyně; ř. Berounka, Radotín , 23.6.2019
         výsledky

Jakub Kasper a Mikoláš Palouda mistry ČR ve sjezdu  žáků
     MČR  žáků ve sjezdu, kategorie C2-ml.žáci; ř. Berounka, Radotín , 23.6.2019
         výsledky

Samuel Vejnar a Petr Novotný  vicemistry ČR ve sjezdu  žáků
     MČR  žáků ve sjezdu, kategorie C2-st.žáci; ř. Berounka, Radotín , 23.6.2019
         výsledky

Štěpánka Kleinová  a Alena Šafaříková vicemistryněmi ČR ve sjezdu  žáků
     MČR  žáků ve sjezdu, kategorie C2-st.žákyně; ř. Berounka, Radotín , 23.6.2019
         výsledky

Anežka Paloudová mistryní  ČR ve sprintu  kategorie U-23
     MČR U-23 ve sprintu , kategorie K1-ženy; USD Veltrusy, 26.5.2019  
      
výsledky

Vojtěch Klíma bronzový při MČR ve sprintu  kategorie U-23
     MČR U-23 ve sprintu , kategorie C1-muži; USD Veltrusy, 26.5.2019  
       
výsledky

Anežka Paloudová mistryní  ČR ve sprintu  kategorie U-23
     MČR U-23 ve sprintu , kategorie C1-ženy; USD Veltrusy, 26.5.2019  
       
výsledky

Anežka Paloudová mistryní  ČR  kategorie U-23 ve sjezdu 
     MČR U-23 ve sjezdu , kategorie K1-ženy; ř. Otava, Rejnštejn, 28.4.2018 
      
výsledky

Vojtěch Klíma bronzový při MČR kategorie U-23 ve sjezdu  
     MČR U-23 ve sjezdu , kategorie C1-muži; ř. Otava, Rejnštejn, 28.4.2018  
       
výsledky

Anežka Paloudová vicemistryní  ČR  kategorie U-23 ve sjezdu  
     MČR U-23 ve sjezdu , kategorie C1-ženy; ř. Otava, Rejnštejn, 28.4.2018  
       
výsledky

Lukáš Novosad veteránským mistrem ČR ve sjezdu 
     MČR veteránů ve sjezdu , kategorie C1-veteráni mladší; ř. Otava, Rejnštejn, 27.4.2019  
      
výsledky

 

 

K.Novosadová, T.Kratochvílová a Š.Kleinová mistryněmi ČR ve sprintu družstev dorostu
     MČR dorostu ve sprintu družstev, kategorie 3xK1-ml. dorostenky; USD Č.Vrbné 15.9.2019
         výsledky

Družstvo Kasper-Palouda, Vejnar-Novotný, Kleinová-Šafaříková mistry ČR ve sprintu družstev žáků
     MČR žáků ve sprintu družstev, kategorie 3xC2-st.žáci; USD Brandýs n.L. , 1.9.2019
        výsledky

Jakub Kasper, Mikoláš Palouda a Pavel Šafařík vicemistry ČR ve sprintu družstev žáků
     MČR žáků ve sprintu družstev, kategorie 3xK1-ml.žáci; USD Brandýs n.L. , 1.9.2019
        výsledky

Jakub Kasper, Mikoláš Palouda a Pavel Šafařík bronzoví při MČR ve slalomu družstev žáků
     MČR žáků ve slalomu družstev, kategorie 3xK1-ml.žáci; USD Brandýs n.L. , 31.8.2019
        výsledky

K.Novosadová, T.Kratochvílová a Š.Kleinová vicemistryněmi ČR ve sjezdu družstev dorostu
     MČR dorostu ve sjezdu družstev, kategorie 3xK1-ml. dorostenky; ř. Berounka, Radotín, 22.6.2019
         výsledky

V.Klíma, J.Mareš a S.Vejnar mistry ČR ve sjezdu družstev dorostu
     MČR dorostu ve sjezdu družstev, kategorie 3xC1-st. dorostenci; ř. Berounka, Radotín, 22.6.2019
         výsledky

K.Novosadová, T.Kratochvílová a Š.Kleinová vicemistryněmi ČR ve sjezdu družstev dorostu
     MČR dorostu ve sjezdu družstev, kategorie 3xC1-stl. dorostenky;  ř. Berounka, Radotín, 22.6.2019
         výsledky

Jakub Kasper, Mikoláš Palouda a Pavel Šafařík mistry ČR ve sjezdu družstev žáků
     MČR žáků ve sjezdu družstev, kategorie 3xK1-ml.žáci; ř. Berounka, Radotín, 23.6.2019
        výsledky

Družstvo Kasper-Novotný, Vejnar-Šafařík, Kleinová-Šafaříková mistry ČR ve sjezdu družstev žáků
     MČR žáků ve sjezdu družstev, kategorie 3xC2-st.žáci; ř. Berounka, Radotín, 23.6.2019
        výsledky

M.Palouda členem bronzového družstva při MČR ve sjezdu družstev žáků
     MČR žáků ve sjezdu družstev, kategorie 3xC2-st.žáci; ř. Berounka, Radotín, 23.6.2019
        výsledky

 

 Další významné či zajímavé výsledky roku 2019

(výborná umístění na republikové či vyšší úrovni nebo pódiová umístění na ostatních významných akcích - řazeno dle data)

Anežka Paloudová sedmá při MS ve sprintu
     Mistrovství Světa ve sprintu, kategorie C1-ženy;  Seu d'Urgell, Španělsko 28.9.2019
         výsledky

Teraza Kratochvílová pátá při MS juniorů ve sjezdu
     Mistrovství Světa ve sjezdu juniorů, kategorie C1-juniorky;  ř. Vrbas, Bosna a Hercegovina, 27.7.2019
         výsledky

Kristina Novosadová pátá při MS juniorů ve sjezdu
     Mistrovství Světa ve sjezdu juniorů, kategorie K1-juniorky;  ř. Vrbas, Bosna a Hercegovina, 27.7.2019
         výsledky

Karolína Paloudová sedmá při MS-U23 ve sprintu
     Mistrovství Světa ve sprintu U-23, kategorie C1-ženy;  ř. Vrbas, Bosna a Hercegovina, 26.7.2019
         výsledky

Kristina Novosadová sedmá při MS juniorů ve sprintu
     Mistrovství Světa ve sprintu juniorů, kategorie K1-juniorky;  ř. Vrbas, Bosna a Hercegovina, 26.7.2019
         výsledky

Tereza Kratochvílová čtvrtá při MS juniorů ve sprintu
     Mistrovství Světa ve sprintu juniorů, kategorie C1-juniorky;  ř. Vrbas, Bosna a Hercegovina, 26.7.2019
         výsledky

Karolína Paloudová  čtvrtá při závodě světového poháru ve sjezdu
     SP ve sjezdu na divoké vodě, kategorie K1-ženy-klasik;  Treignac, Francie, Bosna 8.6.2019
         výsledky

Anežka Paloudová pátá při ME ve sjezdu
     Mistrovství Evropy ve sjezdu, kategorie K1-ženy-sprint;  ř. Soča, Slovinsko 18.5.2019
         výsledky

 

 Roky předchozí :

 

 

 

 

Oficiální informační systém regionu Český Krumlov