SK Vltava > Naše výsledky

Největším výsledkem je asi radost ze života.
Možná také spokojenost se způsobem života...
Z pohledu tématu těchto stránek je tím správným výsledkem  radost z pobytu a činnosti kolem vody, radost z kamarádů a sounáležitosti lidí kolem...
Takový výsledek má (anebo nemá...) každý pouze v sobě
Vnitřní pocit se ale (asi) nedá vyjádřit tištěnou či grafickou podobou s přenesením na internetové stránky.
Bohužel nám proto nezbývá, než zde sdělovat jen ty "ostatní" výsledky.
Navíc si to ještě ulehčíme zeštíhlením na naše sportovní výsledky.

Můžeš proto nahlédnout do naší síně slávy.

... a nebo si projít

Naše sportovní výsledky v aktuálním roce (2018):

Přehled všech výsledků:

zaznamenané výsledky, kde někdo startuje pod hlavičkou SK Vltava,  jsou zapsány na této samostatné stránce

  Z nich potom stojí za vyzdvižení :

 TOP výsledky roku 2018:

 (výrazná umístění na mezinárodní úrovni )

Kanoistika - hlavní kategorie: 

Anežka Paloudová vítězkou závodu Světového poháru
     SP ve sjezdu na divoké vodě, kategorie C1-ženy-sprint;  Celje, Slovinsko 16.6.2018
         výsledky

Anežka Paloudová dvakrát druhá v závodě Světového poháru
     SP ve sjezdu na divoké vodě, kategorie K1-ženy a kategorie C1-ženy;  Celje, Slovinsko 15.6.2018
         výsledky

Antonín Haleš třetí v závodě Světového poháru
     SP ve sjezdu na divoké vodě, kategorie C2 - muži;  Celje, Slovinsko 15.6.2018
         výsledky

Anežka Paloudová vítězkou závodu Světového poháru
     SP ve sjezdu na divoké vodě, kategorie K1-ženy-klasik;  Banja-Luka, Bosna 9.6.2018
         výsledky

Anežka Paloudová druhá v závodě Světového poháru
     SP ve sjezdu na divoké vodě, kategorie C1-ženy-klasik;  Banja-Luka, Bosna 9.6.2018
         výsledky

Karolína Paloudová třetí v závodě Světového poháru
     SP ve sjezdu na divoké vodě, kategorie C1-ženy-klasik;  Banja-Luka, Bosna 9.6.2018
         výsledky

Anežka Paloudová třetí v závodě Světového poháru
     SP ve sjezdu na divoké vodě, kategorie C1-ženy-sprint;  Banja-Luka, Bosna 10.6.2018
         výsledky

 

 

Anežka Paloudová členkou družstva mistryň Světa
     Mistrovství Světa ve sjezdu družstev, kategorie 3xK1-ženy - sprint; ř. Muota, Švýcarsko, 2.6.2018
         výsledky

Antonín Haleš členem družstva mistrů Světa
     Mistrovství Světa ve sjezdu družstev, kategorie 3xC1-muži; ř. Muota, Švýcarsko, 2.6.2018
         výsledky

Anežka Paloudová dvakrát členkou družstva mistryň Světa
     Mistrovství Světa ve sjezdu družstev, kategorie 3xK1-ženy  a kategorie 3xC1-ženy; ř. Muota, Švýcarsko, 2.6.2018
         výsledky

 

Kanoistika - ostatní kategorie:

....

 

Ostatní sporty:
 (působení našich členů v oststních sportoch na mezinárodní úrovnii)

....

Hlavní výsledky roku 2018:

 (pódiová umístění na republikové úrovni a případné ostatní výsledky na vyšší úrovni  - řazeno dle data )   

Hlavní (seniorská) kategorie:    

Anežka Paloudová mistryní ČR ve sprintu
    MČR ve sprintu na divoké vodě, kategorie C1 ženy; USD  Roudnice nad Labem, 20.5.2018
         výsledky

Anežka Paloudová vicemistryní ČR ve sprintu
    MČR ve sprintu na divoké vodě, kategorie K1 ženy; USD  Roudnice nad Labem, 20.5.2018
         výsledky

Antonín Haleš a Martin Novák vicemistry ČR ve sprintu
    MČR ve sprintu na divoké vodě, kategorie C2-muži; USD  Roudnice nad Labem, 20.5.2018
         výsledky

Antonín Haleš bronzový při ČR ve sprintu
    MČR ve sprintu na divoké vodě, kategorie C1-muži; USD  Roudnice nad Labem, 20.5.2018
         výsledky

Antonín Haleš vicemistrem ČR ve sjezdu
    MČR ve sjezdu na divoké vodě, kategorie C1-muži; ř.Kamenice, 15.4.2018
         výsledky

 

 

Antonín Haleš, Lukáš Novosad a Vojtěch Klíma mistry ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sjezdu družstev na divoké vodě, kategorie 3xC1 muži; ř.Otava, 28.4.2018
         výsledky

Anežka Paloudová, Karolína Paloudová a Alexandra Plachtová mistryněmi ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sjezdu družstev na divoké vodě, kategorie 3xC1 ženy; ř.Otava, 28.4.2018
         výsledky

Družsvo Halš-Novák, Novosad-Vaněček, Skořepa-Švadlena mistry ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sjezdu družstev na divoké vodě, kategorie 3xC2 muži; ř.Otava, 28.4.2018
         výsledky

Martin Novák, Václav Švadlena a Vojtěch Skořepa vicemistry ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sjezdu družstev na divoké vodě, kategorie 3xC1 muži; ř.Otava, 28.4.2018
         výsledky

Anežka Paloudová, Karolína Paloudová a Kristina Novosadová vicemistryněmi ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sjezdu družstev na divoké vodě, kategorie 3xK1 ženy; ř.Otava, 28.4.2018
         výsledky

 

 

Ostatní věkové a jiné kategorie:

Kristina Novosadová mistryní ČR ve sjezdu  žáků
     MČR  žáků ve sjezdu, kategorie K1-st.žákyně; ř. Orlice, Třebechovice , 17.6.2018
         výsledky

Kristina Novosadová mistryní ČR ve sjezdu  žáků
     MČR  žáků ve sjezdu, kategorie C1-st.žákyně; ř. Orlice, Třebechovice , 17.6.2018
         výsledky

Samuel Vejnar a Eduard Furiš bronzoví při MČR ve sjezdu  žáků
     MČR  žáků ve sjezdu, kategorie C2-st.žáci; ř. Orlice, Třebechovice , 17.6.2018
         výsledky

Vojtěch Klíma mistrem ČR ve  sjezdu  dorostu
     MČR dorostu ve sjezdu , kategorie C1-ml.dorostenci; ř. Orlice, Třebechovice, 16.6.2018 
      
výsledky

Karolína Paloudová vicemistryní  ČR ve  sjezdu  dorostu
     MČR dorostu ve sjezdu , kategorie K1-st. dorostenky; ř. Orlice, Třebechovice, 16.6.2018 
      
výsledky

Karolína Paloudová vicemistryní  ČR ve  sjezdu  dorostu
     MČR dorostu ve sjezdu , kategorie C1-st. dorostenky; ř. Orlice, Třebechovice, 16.6.2018 
      
výsledky

Tereza Kratochvílová třetí při MČR ve  sjezdu  dorostu
     MČR dorostu ve sjezdu , kategorie C1-ml. dorostenky; ř. Orlice, Třebechovice, 16.6.2018 
      
výsledky

Kristina Novosadová třetí při MČR ve  sjezdu  dorostu
     MČR dorostu ve sjezdu , kategorie K1-ml. dorostenky; ř. Orlice, Třebechovice, 16.6.2018 
      
výsledky

Anežka Paloudová vicemistryní  ČR ve sprintu  kategorie U-23
     MČR U-23 ve sprintu , kategorie K1-ženy;USD Roudnice n.L, 19.5.2018 
      
výsledky

Anežka Paloudová třetí při MČR ve sprintu  kategorie U-23
     MČR U-23 ve sprintu , kategorie C1-ženy;USD Roudnice n.L, 19.5.2018 
      
výsledky

Anežka Paloudová mistryní  ČR  kategorie U-23 ve sjezdu 
     MČR U-23 ve sjezdu , kategorie C1-ženyí; ř. Otava, Rejnštejn, 29.4.2018 
      
výsledky

Anežka Paloudová vicemistryní  ČR  kategorie U-23 ve sjezdu 
     MČR U-23 ve sjezdu , kategorie K1-ženyí; ř. Otava, Rejnštejn, 29.4.2018 
      
výsledky

Vojtěch Klíma třetí při MČR kategorie U-23 ve sjezdu 
     MČR U-23 ve sjezdu , kategorie C1-muži; ř. Otava, Rejnštejn, 29.4.2018 
      
výsledky

Lukáš Novosad veteránským mistrem ČR ve sjezdu 
     MČR veteránů ve sjezdu , kategorie C1-veteráni mladší; ř. Otava, Rejnštejn, 28.4.2018 
      
výsledky

 

 

S.Vejnar, E.Furiš a K.Novosadová mistry ČR ve sjezdu družstev žáků
     MČR žáků ve sjezdu družstev, kategorie 3xC1-st.žáci; ř. Orlice, Třebechovice, 17.6.2018
         výsledky

Družstvo Furiš-Kasper, Vejnar-Palouda, Novosadová-Šafaříková bronzoví při MČR ve sjezdu družstev žáků
     MČR žáků ve sjezdu družstev, kategorie 3xC2-st.žáci; ř. Orlice, Třebechovice, 17.6.2018
         výsledky

K.Paloudová, K.Novosadová a T.Kratochvílová mistryněmi ČR ve sjezdu družstev dorostu
     MČR dorostu ve sjezdu družstev, kategorie 3xK1-stl. dorostenky; ř. Orlice, Třebechovice, 16.6.2018
         výsledky

V.Klíma, J.Mareš a S.Vejnar vicemistry ČR ve sjezdu družstev dorostu
     MČR dorostu ve sjezdu družstev, kategorie 3xC1-ml. dorostenci; ř. Orlice, Třebechovice, 16.6.2018
         výsledky

K.Paloudová, K.Novosadová a T.Kratochvílová vicemistryněmi ČR ve sjezdu družstev dorostu
     MČR dorostu ve sjezdu družstev, kategorie 3xC1-stl. dorostenky; ř. Orlice, Třebechovice, 16.6.2018
         výsledky

 


 

 Další významné či zajímavé výsledky roku 2018

(výborná umístění na republikové či vyšší úrovni nebo pódiová umístění na ostatních významných akcích - řazeno dle data)

Anežka Paloudová čtvrtá při MS ve sprintu
     Mistrovství Světa ve sprintu, kategorie C1-ženy;  ř. Muota, Švýcarsko 3.6.2018
         výsledky

Antonín Haleš a Martin Novák pátí při MS ve sprintu
     Mistrovství Světa ve sprintu, kategorie C2-muži;  ř. Muota, Švýcarsko 3.6.2018
         výsledky

Anežka Paloudová pátá při MS ve sprintu
     Mistrovství Světa ve sprintu, kategorie K1-ženy;  ř. Muota, Švýcarsko 3.6.2018
         výsledky

Antonín Haleš čtvrtý při MS ve sjezdu
     Mistrovství Světa ve sjezdu, kategorie C1-muži;  ř. Muota, Švýcarsko 31.5.2018
         výsledky

Anežka Paloudová sedmá při MS ve sjezdu
     Mistrovství Světa ve sjezdu, kategorie K1-ženy;  ř. Muota, Švýcarsko 31.5.2018
         výsledky

Antonín Haleš čtvrtý při závodě světového poháru ve sjezdu
     SP ve sjezdu na divoké vodě, kategorie  C1-muži-klasik;  Celje, Slovinsko 15.6.2018
         výsledky

Antonín Haleš čtvrtý při závodě světového poháru ve sjezdu
     SP ve sjezdu na divoké vodě, kategorie C1-muži-klasik;  Banja-Luka, Bosna 9.6.2018
         výsledky

Antonín Haleš a Martin Novák čtvrtí při závodě světového poháru ve sjezdu
     SP ve sjezdu na divoké vodě, kategorie C1-muži-klasik;  Banja-Luka, Bosna 9.6.2018
         výsledky

Karolína Paloudová  šestá při závodě světového poháru ve sjezdu
     SP ve sjezdu na divoké vodě, kategorie K1-ženy-klasik;  Banja-Luka, Bosna 9.6.2018
         výsledky

 

 

 Roky předchozí :

 

 

 

 

Oficiální informační systém regionu Český Krumlov