SK Vltava

V sobotu 26. listípádu jsme se brzy ráno po ledem pokrytém městě nějakým způsobem dohrabali do krumlovského bazénu,
bychom se již po třetí zapojili do místního štafetového plaveckého maratonu.
Čekala nás tentokrát denní

Krumlovská dvanáctihodinovka

Letos jsme měli jeden hendikep navíc, neboť večer před závodem jsme na loděnici rozjeli velkolepou Winner's párty a ta  na některých z nás zanechala znatelné stopy.
(když jeden náš nejmenovaný plavec ráno přebíral zámek od bazénové skříňky, paní ve vrátnici ho nejprve změřila pohledem a pak ho starostlivě ubezpečila, ať nemá obavy, že vedle naší dráhy poplavou záchranáři a kdyby měl poroblémy, nebo mu bylo nedobře, určitě mu prý pomohou ...)

Do nevln bazénu jsme se ve čtvrthodinových intervalech pouštěli ve složení: Áňa, Palouďák, Jean Pierre, Jenda, Ája, Šťovík a záchranáři nám zapůjčený Ondra.

Po celý den jsme se drželi na krásném sedmém místě (bylo sedm družstev), ale v závěru jsme se (možná  také díky vyplavení zbytků jedů z našich těl) posunuli kupředu.

Oproti loňskému roku jsme se zlepšili o více než kilometr a s celkovými naplavanými 40 350 metry jsme o 50 metrů přeplavali i družstvo místních plavčíků a plavčic !
 Zlepšila se ale také ostatní družstva  a my jsme tentokrát o jednu příčku slezli na celkové páté místo.
V každém případě na nás večer kromě únavy byla patrná také spokojenost !

(Bohužel jsme po předchozím večeru už nenašli síly dorazit ke Švejkovi na následné bazéňácké bilancování této plavecké akce. Tak snad příště ...)

 

zapsal: Palouďák