Je za námi MČR žáků ve slalomu a sprintu na Křivoklátě!

Sobotní den patřil slalomu. Dopoledne se žáci zúčastnili individuálního závodu ve slalomu a odpoledne byl na programu závod družstev ve slalomu. Naši žáci sice tento den nezískali žádné medaile, ale získali spoustu nových zkušeností na technicky náročné trati. Určitě stojí za zmínku výkon kajakářů Matěje Myšky, Štěpána Sedláčka a Viktora Šafaříka v závodě družstev, kde obsadili skvělé 16. místo.

V neděli závodníci vyměnili slalomové lodě za sjezdové a na stejné trati poměřili síly ve sprintu. Jak můžete vidět níže, naši závodníci startovali v dvou kategoriích, což nás těší zvláště proto, že pro Amálku Celnerovou, Dorotku Myškovou a Vikyho Šafaříka to byla premiéra na takto náročné trati. Nemůžeme opomenout ani výsledky Natálky Novotné, která zajela druhý nejlepší čas na singlu a čtvrtý na kajaku. Natálka si zaslouží velkou gratulaci také za její umístění v celkovém žebříčku Českého poháru žáků. Mezi singlířkami obsadila druhé místo a mezi kajakářkami páté místo.