SK Vltava > Naše výsledky

Naše sportovní výsledky v roce 2020 :  

(řazeno dle data sestupně )


28.9.2020 - Napříč Prahou - přes tři jezy

Žáci OPEN: 1. T. Palouda, M. A. Fencl, V. Šafařík, M. Palouda, P. Šafařík, J. Šutta,
                 R. Niedl
Dospělí OPEN: 2. V. Ondřich, T. Kratochvílová, E. Kopřivová, Z. šuttová, R. Janišová,
                     A. Ondřich, M. Olšák
                        (Výsledky)

12.-13.9.2020 - Mistrovství ČR dorostu ve slalomu a sjezdu - Veltrusy

Sobota - slalom
K1 muži: 63. Eduard Furiš
K1 ženy: 44. Tereza Kratochvílová
C1 ženy: 26. Tereza Kratochvílová
(Výsledky)

Neděle - sjezd
C1 muži: 5. (2. DS) Vojtěch Klíma, 15. Adam Ondřich
K1 ženy: 5. Tereza Kratochvílová
K1 muži: 24. Eduard Furiš
C1 ženy: 4. (3. DS) Tereza Kratochvílová
(výsledky)

Družstva:
C1 muži: 4. Klíma - Ondřich - Kratochvílová
(Výsledky)

29.-30.8.2020 - Lipno

Sobota - 5. Český pohár ve sprintu + MČR
K1 muži: 33. Matyáš Olšák, 40. Eduard Furiš
K1 ženy: 4. (1. DM) Kristina Novosadová, 7. (1. DS) Tereza Kratochvílová,
             12. (4. DM) Štěpánka Kleinová
C1 muži: 4. Antonín Haleš, 8. Martin Novák, 11. (1. U23) Vojtěch Skořepa,
             18. (2. DS) Vojtěch Klíma, 20. (2. VM) Václav Švadlena, 27. Adam Ondřich,
             28. (2. U23) Patrik Študlar
C1 ženy: 2. (1. DS) Tereza Kratochvílová
C2 muži: 8. Martin Novák - Antonín Haleš

(Výsledky)

Neděle - 6. Český pohár v klasickém sjezdu
K1 muži: 25. (4. U23) Matyáš Olšák
K1 ženy: 2. (1. DM) Kristina Novosadová
C1 muži: 7. Antonín Haleš, 10. Martin Novák,11. (1. DS) Vojtěch Klíma,
             17. (1. U23) Vojtěch Skořepa, 21. (2. U23) Patrik Študlar
C1 ženy: 3. (2. DS) Tereza Kratochvílová
C2 muži: 3. Martin Novák - Antonín Haleš, 11. (2. U23) Patrik Študlar - Vojtěch Skořepa

(Výsledky)

23.8.2020 MČR žáků ve sprintu - USD Křivoklát

Individuální závod:
K1 ženy: 11. A. Šafaříková
K1 muži: 2.ŽS J. Kasper, 30. M. Palouda, 34. (9.ŽM) J.Šutta, 35. P. Šafařík
C2-muži: 5. P. Šafařík - J. Šutta, 11. A.Šafaříková-Sladovník, 15. M. Palouda - J. Kasper
(výsledky)

Družstva:
K1 muži: 5. J. Kasper - M. Palouda - J. Šutta
C2 muži: 4. Kasper-Palouda, Sladovník-Šafaříková, Šafařík-Šutta
(výsledky)

8.-9.8.2020 - České Budějovice

Sobota - 3. Český pohár žáků ve sjezdu, 3. Český pohár ve sprintu, MČR U23, MČR veteránů, ECA CUP
K1 muži: 8. Jakub Kasper, 26. Mikoláš Palouda | 55. Matyáš Olšák,
             63. Eduard Furiš, 85. (2. VS) Tomáš Koudelka
K1 ženy: 2. (2 U23) Anežka Paloudová, 21. (2. DM) Kristina Novosadová,
             23. Tereza Kratochvílová, 24. (3. DM) Štěpánka Kleinová,
             31. Alexandra Plachtová
C1 muži: 5. Antonín Haleš, 11. (2. DS) Vojtěch Klíma, 13. Martin Novák,
             15. (1. VM) Václav Švadlena, 18. (2. U23) Vojtěch Skořepa,
             35. Patrik Študlar, 37. Adam Ondřich
C1 ženy: 2. (2. U23) Anežka Paloudová, 7. (3. DS) Tereza Kratochvílová,
             14. Alexandra Plachtová
C2 muži: 5. Jakub Kasper - Mikoláš Palouda | 2. Martin Novák - Antonín Haleš,
              11. (2. U23) Vojtěch Skořepa - Patrik Študlar
(výsledky žáci) (výsledky starší)

Sobota - MČR družstev, ECA CUP teams ve sprintu
K1 muži: 12. (1. U23) E. Furiš / M. Olšák / Š. Kleinová
K1 ženy: 2. (1. U23) A. Paloudová / K. Novosadová / T. Kratochvílová
C1 muži: 1. A. Haleš / M. Novák / V. Klíma, 5. V. Skořepa / P. Študlar / V. Švadlena
C1 ženy: 1. A. Paloudová / T. Kratochvílová / A. Plachtová
C2 muži: 3. M. Novák / A. Haleš / P. Študlar / V. Skořepa / V. Klíma / V. Švadlena
(výsledky)

Neděle - 4. Český pohár žáků ve sprintu, 4. Český pohár ve sprintu, ECA CUP senioři a junioři
K1 muži: 3. Jakub Kasper, 31. Mikoláš Palouda | 55. Eduard Furiš, 56. Matyáš Olšák
K1 ženy: 2. Anežka Paloudová, 20. (1. DM) Kristina Novosadová,
             22. Alexandra Plachtová, 23. (2. DM) Štěpánka Kleinová,
             31. Tereza Kratochvílová
C1 muži: 12. Antonín Haleš, 16. (2. DS) Vojtěch Klíma, 16. Martin Novák,
              18. (2. U23) Vojtěch Skořepa, 19. (1. VM) Václav Švadlena,
              20. (3. U23) Patrik Študlar, 38. Adam Ondřich
C1 ženy: 3. Anežka Paloudová, 6. (2. DS) Tereza Kratochvílová,
             11. Alexandra Plachtová
C2 muži: 3. Jakub Kasper - Mikoláš Palouda | 4. Martin Novák - Antonín Haleš,
             15. (2. U23) Vojtěch Skořepa
(výsledky žáci) (výsledky starší)

1.-2.8.2020 - ECA JUNIOR CANOE SLALOM CUP - Flattach - Austria

Sobota - sprint
K1 muži: 1. (U-16) Eduard Furiš

Sobota - slalom
K1 muži: 17. (U-16) Eduard Furiš
(výsledky)

Neděle - slalom
K1 muži: 14. (U-16) Eduard Furiš

18.-19.7.2020 - Letní slalomy v Č. Budějovicích

Sobota - memoriál Karla Krejčího - 5. Český pohár veteránů:
K1 muži: 39. Eduard Furiš, 94. (3. VS) Tomáš koudelka, 111. Mikoláš Palouda,
              139. Mirek Pártl
K1 ženy: 43 (1. U23) Karolína Paloudová
C1 muži: 13. Martin Novák
(výsledky)

Neděle - Pohár Lídy Polesné:
K1 muži: 24. Eduard Furiš, 98. Tomáš Koudelka, 144. Mikoláš Palouda
C1 ženy: 18. (1. U23) Alexandra Plachtová
(výsledky)

11.-12.7.2020 - 3. a 4. NKZ ve slalomu v Roudnici nad Labem

Sobota:
K1 muži: 123. Eduard Furiš
(výsledky)

Neděle:
K1 muži: 114. Eduard Furiš
(výsledky)

4.-5.7.2020 - 1. a 2. NKZ ve slalomu v Č. Budějovicích

Sobota:
K1 ženy: 53. Tereza Kratochvílová
K1 muži: 78. Eduard Furiš
C1 ženy: 23. Tereza kratochvílová
(výsledky)

Neděle:
K1 ženy: 59. Tereza Kratochvílová
K1 muži: 72. Eduard Furiš
C1 ženy: 29. Tereza kratochvílová
(výsledky)

27.-28.6.2020 - 3. a 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích

Sobota:
C1 muži: 27. P. Šafařík, 40. M. Palouda, 28. J. Kasper
K1 ženy: 39. A. Šafaříková
K1 muži: 37. J. Kasper, 53. P. Šafařík, 72. M. Palouda, 97. J. Šutta, 107. M. Fencl,
              122. R. Niedl
C2 muži: 12. M. Palouda - P. Šafařík
(výsledky)

Neděle:
C1 muži: 25. P. Šafařík, 35. M. Palouda, 37. J. Kasper
K1 ženy: 46. A. Šafaříková
K1 muži: 57. J. Kasper, 67. P. Šafařík, 59. M. Palouda, 95. J. Šutta, 112. R. Niedl
C2 muži: 10. M. Palouda - P. Šafařík
C2 mix: 8. A. Šafaříková - J. Kasper
(výsledky)

20.-21.6.2020 - 1. a 2. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách nad Jizerou

Sobota:
K1 ženy: 50. A. Šafaříková
K1 muži: 74. M. Palouda, 95. J. Šutta, 113. J. Kasper
C1 ženy: 29. J. Kasper, 35. M. Palouda
C2 mix: 10. A. Šafaříková - J. Kasper
(výsledky)

Neděle:
Závod byl zrušen :-(

13.-14. 7.2020 - VZ a MČR veteránů ve slalomu na Křivoklátě

Sobota:
K1 muži: 60. Eduard Furiš, 68. T.Koudelka, 144. M.Pártl
(výsledky)

Neděle:
K1 muži: 37. Eduard Furiš, 83. T.Koudelka, 114. M.Pártl
(výsledky)

14.6.2020 -MČR žáků ve sjezdu+ 3. a 4. ČP juniorů v Postřelmově

Individuální závod:
C1 muži: 5. Vojtěch Klíma, 9. Adam Ondřich, 11. Vojtěch Skořepa, 13. Patrik Študlar
K1 ženy: 7. K. Novosadová, 16. T. Kratochvílová, 18. A. Plachtová, 19. Š. Kleinová,
              38. E. Kopřivová, 44. R. Janišová, 46. A. Šafaříková
K1 muži: 22. M. Olšák, 42. J. Kasper, 69. J. Šutta, 79. M. Palouda, 80. P. Šafařík,
              83. R. Niedl
C1 ženy: 4. Tereza Kratochvílová, 6. Alexandra Plachtová
C2-muži: 7. P. Študlar - V. Skořepa, 16. (1.ŽM) P. Šafařík - J. Šutta,
              22. M. Palouda - J. Kasper
(výsledky)

Družstva:
K1 muži: 9. J. Kasper - M. Palouda - A. Šafaříková, 10. (2.ŽM) P. Šafařík - J. Šutta -
             R. Niedl
C2 muži: 3.ŽS J. Kasper - R. Niedl - M. Palouda - A. Šafaříková - P. Šafařík- J.Šutta
(výsledky)

13.6.2020 -MČR dorostu a U23 ve sjezdu + 1. a 2. ČP žáků a juniorů v Postřelmově

Individuální závod:
C1 muži: 6. (2.DS) Vojtěch Klíma, 11. Adam Ondřich, 12. Vojtěch Skořepa,
              14. Patrik Študlar
K1 ženy: 9. (2.DM) Kristina Novosadová, 12. Štěpánka Kleinová, 43. Radka Janišová,
              44. Eva Kopřivová, 49. Alena Šafaříková
K1 muži: 29. M. Olšák, 58. J. Kasper, 76. J. Šutta, 79. M. Palouda, 81. P. Šafařík,
              94. R. Niedl
C1 ženy: 4. (3.DS )Tereza Kratochvílová, 8. Alexandra Plachtová
C2 muži: 11. P. Študlar - V. Skořepa, 13. A. Ondřich - J. Kasper, 19. P. Šafařík - J. Šutta
(výsledky)

Družstva:
K1 ženy: 2.DS K. Novosadová - T. Kratochvílová - Š. Kleinová,
              7. E. Kopřivová - R. Janišová, A. Šafaříková
C2 muži: 5. K Novosadová - Š. Kleinová - V. Klíma - R. Janišová - A. Ondřich -
              E. Kopřivová, 7. P. Šafařík - J. Šutta - J. Kasper - M. Palouda - A. Šafaříková -
              R. Niedl
(výsledky)

6.-7.6.2020 - 1. a 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici nad Labem

Sobota:
C1 muži: 4. Lukáš Novosad, 6. Antonín Haleš, 11. Václav Švadlena, 12. Martin Novák,
             14. Vojtěch Klíma, 19. Vojtěch Skořepa, 28. Patrik Študlar
K1 ženy: 1. Anežka Paloudová, 13. Štěpánka Kleinová, 15. Tereza Kratochvílová,
              17. Alexandra Plachtová
K1 muži: 30. Matyáš Olšák
C1 ženy: 2. Anežka Paloudová, 6. Tereza Kratochvílová, 10. Alexandra Plachtová
C2 muži: 3. Martin Novák - Antonín Haleš, 12. Vojtěch Skořepa - Patrik Študlar
(výsledky)

Neděle:
C1 muži: 4. Lukáš Novosad, 7. Antonín Haleš, 12. Václav Švadlena, 17. Martin Novák,
              14. Vojtěch Klíma, 16. Vojtěch Skořepa, 27. Patrik Študlar
K1 ženy: 1. Anežka Paloudová, 14. Alexandra Plachtová, 15. Tereza Kratochvílová,
              18. Štěpánka Kleinová
K1 muži: 33. Matyáš Olšák
C1 ženy: 3. Anežka Paloudová, 5. Tereza Kratochvílová, 8. Alexandra Plachtová
C2 muži: 4. Martin Novák - Antonín Haleš, 13. Vojtěch Skořepa - Patrik Študlar
(výsledky)

2.6.2020 - Sjezd na Vltavě

C1 muži: 1. Lukáš Novosad, 2. Martin Novák, 3. (1. DS) Adam Ondřich,
              4. (1. U23) Patrik Študlar, 5. (2. U23) Vojtěch Skořepa,
              6. (1. DS) Tereza Kratochvílová, 7.(3. U23) Alexandra Plachtová, 8. Matyáš Olšák
K1 ženy: 2. (1. DM) Štěpánka Kleinová, 3. (1. U23) Alexandra Plachtová,
              4. (2. DS) Tereza Kratochvílová, 9. Eva Kopřivová, 10. Radka Janišová,
              11. (1. ZS) Alena Šafaříková
K1 muži: 4. (1. U23) Václav Ondřich, 5. (2. U23) Matyáš Olšák, 6. (2. V) Ladislav Kresl,
              9. (1. ZS) Jakub Kasper, 10. (2. DS) Matyáš Maleček,
              11. (1. VS) Tomáš Koudelka, 13. (2. ZM) Jan Šutta, 14. (3. ZM) Pavel Šafařík,
              15. (3. ZS) Mikoláš Palouda, 16. Robin Niedl
C2 muži: 1. Adam Ondřich - Martin Novák, 2. (1. U23) Patrik Študlar - Eva Kopřivová,
              4. (1. ZS) Jakub Kasper - Mikoláš Palouda, 5. (2. DS) Matyáš Maleček - Radka
              Janišová, 6. (1. ZM) Pavel Šafařík - Jan Šutta
(výsledky)

23.5.2020 - VZ va sjezdu "Krumlovský Down-Town"
C1 muži: 1. Martin Novák, 2. Václav Švadlena, 3. Adam Ondřich, 4. Tereza Kratochvílová
K1 ženy: 2. Štěpánka Kleinová, 5. Alena Šafaříková,
              6. Eva Kopřivová, 8. Radka Janišová
K1 muži: 2. Matyáš Olšák, 3. S.Vejnar, 4. Ladislav Kresl, 5. Jakub Kasper, 7. Eduard Furiš
              9. P.Novotný, 10. Mikoláš Palouda, 11. Pavel Šafařík, 12. mikoláš Aleš Fencl
C2 mix: 1. Alexandra Plachtová - Martin Novák, 2. Karolína Paloudová - Václav Švadlena,
            3. Tereza Kratochvílová - Adam Ondřich, 4. Eva Kopřivová - Patrik Študlar,
            5. Alena Šafaříková - Jakub Kasper, 6. Radka Janišová - Matyáš Maleček,
            7. Štěpánka Kleinová - Aleš Mikoláš Fencl, 8. Jana Bočánková - Matyáš Olšák
(výsledky)

23.5.2020 - Slalom "O pracku Krumlovského medvěda"

C1 muži: 2. Martin Novák, 3. (1. VM) Lukáš Novosad, 7. (2. DS) Tereza Kratochvílová,
              9. (1. U23) Patrik Študlar, 10. (2. U23) Vojtěch Skořepa,
             11. (2. DM) Adam Ondřich, 12. (3. ZS) Mikoláš Palouda,
             13. (3. U23) Alexandra Plachtová, 14. (1. ZM) Pavel Šafařík, 15. Matyáš Olšák,
             16. Jakub Kasper, 17. (2. VM) Václav Švadlena
K1 ženy: 3. (1. DS) Tereza Kratochvílová, 4. (1. U23) Karolína Paloudová,
             6. (3. DM) Štěpánka Kleinová, 9. (2. ZM) Alena Šafaříková, 12. Radka Janišová,
             13. Eva Kopřivová
K1 muži: 4. (1. U23) Matyáš Olšák, 5. (3. DM) Eduard Furiš,
              8. (1. VS) Tomáš Koudelka,13. (4. ZS) Jakub Kasper, 14. (1. ZM) Pavel Šafařík,
             16. Mikoláš Palouda, 19. (2. VS) Mirek Pártl, 21. Matyáš Maleček,
             22. Adam Ondřich, 24. Mikoláš Aleš Fencl, 25. Jan Šutta,
             26. (3. VS) Zdeněk Švehla
C2 muži: 3. Lukáš Novosad - Zdeněk Švehla, 4. Tereza Kratochvílová - Adam Ondřich,
              5. Alexandra Plachtová - Martin Novák, 6. Mikoláš Palouda - Pavel Šafařík,
              7. Alena Šafaříková - Jakub Kasper, 8. Eva Kopřivová - Patrik Študlar
(výsledky)

 

...ale podívat se také můžeš na naše výsledky