SK Vltava > Naše výsledky

Naše sportovní výsledky v roce 2019 :  

(řazeno dle data sestupně)

 

9.11.2019  - Marathon International des Gorges de l'Ardèche, Francie

      Maraton: 56. (1.K1-ženy):  A.Paloudová
             (výsledky)

 

3.11.2019  - "O vltavotýnskou kremroli" závod na klidné vodě, Vltava, Týn n.Vlt,

      6 km:  1. R.Janišová-M.Olšák, 2. T.Kratochvílová-A.Ondřich, 6. E.Kopřivová-P.Študlar
             (výsledky)

 

20.10.2019  - Adige international matraton, ř.Adige, Verona, Itálie

      Maraton: 12. (1.K2-ženy):  A.Paloudová-K.Paloudová
             (výsledky)


 

19.10.2019  - Podzimní  sjezdy na Lužnici , ř.Lužnice

  sobota dopoledne:
     K1 ženy: 3
. Š.Kleinová, 7. A.Šafaříková
     K1 muži: 8. 
M.Olšák, 15. S.Koudelka, 16. T.Koudelka, 17. J.Kasper, 21. Z.Grossmann, 28. M.Palouda
     C1 muži:   7. T.Kratochvílová, 8. A.Ondřich
     C2:  3. Kratochvílová-A.Ondřich, 9. Kleinová-Olšák
             (výsledky)
  č.149 - sobota dopoledne:
     K1 ženy: 2. Š.Kleinová, 7. A.Šafaříková
     K1 muži: 10. 
M.Olšák, 14. J.Kasper, 15. S.Koudelka, 19. T.Koudelka, 21. Z.Grossmann, 25. M.Palouda
     C1 muži:   8. T.Kratochvílová, 9. A.Ondřich
     C2:  5. Kratochvílová-A.Ondřich, 6. Kleinová-Olšák

             (výsledky)

 

13.10.2018 - Krumlovský Vodácký maraton, Vyšší Brod-Český Krumlov, ř. Vltava

         C1 junioři: 3. T.Kratochvílová
         C1 muži: 2. V.Švadlena, 7.V.Skořepa, 11. P.Študlar, 
         K1 junioři: 10. M. Olšák, 20. E.Furiš
         K1 juniorky: 2. K.Novosadová
         K1 ženy: 2. K.Paloudová
         K1 žákyně: 2. Š. Kleinová, 13. A.Šafaříková, 18. R.Janišová
         K1 žáci: 6. S.Vejnar, 18.J.Kasper, 24. P.Šafařík, 25. P.Novotný, 30. M.Palouda, 31. M.A.Fencl,
                     34 J.Novosad, 40. J.Šutta, 41. R.Niedl
         K2 ženy: 1. A.Paloudová-M.Satková
         C3 Muži: 3. A.Fikejs-Boicos-Brožová
         C2 mix: 7. B.Beránková-Svoboda        
         C2 tour: 5. O.Vejvoda - Blažek   
         SUP žáci: 12. F.Vejnarová
         SUP muži: 1. M.Novák
         SUPženy: 7. M.Dušková 
         Rx žáci: 5. SK Vltava ČK (Niedlová, B.Kintzlová, S.Kintzlová, V.Šafařík, Kintzl)
                     7. SK Vltava ČK (A.Dušková, Vaňková, Novotná, Sedláček, Šuttová)
              (výsledky)

 

 

 

5.-6.10.2019  - Klatovský slalom ve Strakonicích,  ř. Otava

 VZ sobota:
      C1 muži: 5. L.Novosad, 34. A.Ondřich, 43. M.Olšák, 46. J.Kasper, 47. M.Palouda, 49. M.A.Fencl
      K1 ženy: 3. A.Paloudová, 10.T.Kratochvílová, 17. A.Forejtová, 22.Š.Kleinová 
      K1 muži: 18. E.Furiš, 20. Z.Švehla, 34. T.Koudelka, 43. M.Olšák, 70. A.Ondřich 73 J.Novosad, 
                    77. M.Palouda, 79. M.Pártl, 94. J.Kasper, 115. M.A.Fencl
      C1 ženy: 1. A.Paloudová, 4. T.Kratochvílová
      C2 muži: 6. L.Novosad-J.Novosad, 20. Kasper-Palouda
      C2 mix: 4. A.Paloudová-Kleinová, 9. Kratochvílová-Olšák
             (výsledky)
VZ neděle:
      C1 muži: 3. L.Novosad, 33. M.Olšák, 34. J.Kasper, 37. A.Ondřich, 40. J.Novosad. 42. M.Palouda
      K1 ženy: 1. A.Paloudová, 5.T.Kratochvílová, 6.Š.Kleinová, 10. A.Forejtová
      K1 muži: 12. Z.Švehla, 16. E.Furiš, 22. T.Koudelka, 29. M.Olšák, 38. J.Kasper, 48. M.Pártl
                    64.
 J.Novosad, 65. M.Palouda, 72. M.A.Fencl, 73. A.Ondřich
      C1 ženy: 2. T.Kratochvílová, 3. A.Paloudová
      C2 muži: 5. L.Novosad-J.Novosad, 11. Kasper-Palouda
      C2 mix: 3. A.Paloudová-Kleinová, 5. Kratochvílová-Olšák

             (výsledky)

 

 

25.-28.9.2019 -   Mistrovství Světa ve sprintu, Seu d'Urgell, Španělsko

  25.9. MS družstev
      3xK1 ženy: 1. Česká Republika ( Paloudová-Satková-Dimovová)
         (výsledky)

  28.9. MS:
     K1 ženy: 2. Anežka Paloudová
     C1 ženy: 7. Anežka Paloudová
         (výsledky)

 

 

28.9.2019  - Prahou přes 3 jezy

      open - žáci (Z):  1. SK Vltava Český Krumlov
             (výsledky)


21.-22.9.2019 -NKZ Troja (USD  Troja)

  sobota:
     K1 muži: 89. E.Furiš
           (výsledky)
  neděle:
     K1 muži: 96. E.Furiš
           (výsledky)

 

11.9.2019  -  Mistrovství  Světa v Ocean RacingSt Pierre Quiberon, Francie

     K1-U23: 11. K.Paloudová
             (výsledky)

 

9.9.2019 -   MČR  dorostu ve sprintu USD České Vrbné

  MČR dorostu:
     C1 muži: 2. DS  V.Klíma
     K1 ženy: 3.M K.Novosadová, 9. T.Kratochvílová, 22. Š.Kleinová
     K1 muži: 14. M.Olšák, 22. E. Furiš
     C1 ženy: 2.DM  T.Kratochvílová, 11. K.Novosadová 
           (výsledky)

  MČR družstev dorostu:
         3xK1 ženy: 1. DM  SK Vltava Č.Krumlov ( Kleinová, Kratochvílová, Novosadová)
              (výsledky)  

 

14.9.2019 -   MČR  dorostu ve slalomu USD  České Vrbné

  MČR dorostu:
     K1 ženy: 20. T.Kratochvílová
     K1 muži: 49. E.Furiš
     C1 ženy: 21. T.Kratochvílová,
          (výsledky)
  MČR družstev dorostu:
          3xK1 muži : 19 -  SK Vltava Č.Krumlov  (Furiš-Olšák-Kratochvílová)
            (výsledky)  

 

1.9.2019 -   MČR  žáků ve sprintu USD Brandýs n.L.

  MČR žáků:
     C1 žáci: 2.ŽS S.Vejnar 
     K1 žákyně: 2.ŽS Š.Kleinová, 27. A.Šafaříková
     K1 žáci: 13. (2. ŽM.) J.Kasper,  33. P.Novotný, 38. M.Palouda, 40. P.Šafařík    
      C2 žáci: 3.S Vejnar-Novotný , 1.ŽM Kasper-Palda
     C2 žákyně: 2.ŽS Š.Kleinová-A.Šafaříková
          (výsledky)

  MČR družstev žáků:
         3xK1 žáci : 5.ŽS -  SK Vltava Č.Krumlov  (Vejnar-Novotný-Kleinová)
                         2. ŽM - SK Vltava Č.Krumlov (Kasper-Palouda-Šafařík)

         3xC2 žáci: 1. SK Vltava Č.Krumlov (Vejnar-Novotný, Kasper-Palouda, Kleinová-Šafaříková)  
          (výsledky)  

 

31.8.2019 -   MČR  žáků ve slalomu USD  Brandýs n.L.

  MČR žáků:
     K1 žáci: 66. J.Kasper, 68. M.Palouda, 82. P.Šafařík
          (výsledky)
  MČR družstev žáků:
         3xK1 žáci : 3. ŽM - SK Vltava Č.Krumlov ( Kasper-Palouda-Šafařík) 
              ( výsledky

 

24.-25.8. 2019   9.a 10. ČP ve sjezdu a  MČR  ve sjezdu ř.Vltava, Lipno n,Vlt.

  9.ČP-sprint (sobota):
     C1 muži: 3. L.Novosad, 6. A.Haleš, 10. M.Novák, 11. V.Skořepa, 14. V.Švadlena, 20. S.Vejnar
     K1 ženy: 5. K.Paloudová, 12. K.Novosadová, 15. T.Kratochvílová, 18.Š.Kleinová
     K1 muži: 33. M.Olšák, 39. E.Furiš
     C2 muži: 3. Haleš-Novák, 13. Študlar-Skořepa
     C1-ženy: 3. K.Paloudová, 4. T.Kratochvílová, 5. A.Plachtová
          (výsledky)
   MČR sjezd:
     C1 muži: 3. A.Haleš, 7. L.Novosad, 9. V.Skořepa, 10. M.Novák,  13. V.Švadlena, 16. S.Vejnar
     K1 ženy: 3. K. Paloudová, 8. K.Novosadová
     K1 muži: 25. M.Olšák
     C2 muži:
3. Haleš-Novák           
     C1-ženy: 2. K.Paloudová,  4. T.Kratochvílová, 6. A.Plachtová
          (výsledky)

 

17-18.8. 2019    7.-8. Český pohár a MČR ve sprintu USD  České Vrbné

  7.ČP-sobota, MČR veteránů:
     C1 muži: 4. (1.VM) L.Novosad, 5. A.Haleš, 12. V.Skořepa, 14. V.Švadlena, 15. M.Novák,
                  19. V.Klíma, 26. P.Študlar, 47. S.Vejnar
     K1 ženy: 1. A.Paloudová, 10. K.Paloudová, 16. K.Novosadová, 24. A.Plachtová, 30. Š.Kleinová
                   32. T.Kratochvílová
     K1 muži: 44. M.Olšák, 64. E.Furiš, 73. (2.VST.Koudelka
     C1 ženy: 3. A.Paloudová, 6. T.Kratochvílová, 9. K.Paloudová, 11. A.Plachtová, 14. K.Novosadová
     C2 muži: 4. Novák-Haleš, 10. Študlar-Skořepa
          (výsledky)

   MČR sprint:

     C1 muži: 2. A.Haleš, 9. L. Novosad, 13. V.Skořepa, 15. M.Novák,  16. V.Švadlena, 17. V.Klíma, 33. P.Študlar
     K1 ženy: 15. K.Paloudová, 19. K.Novosadová, 22. A.Plachtová, 24. Š.Kleinová, 27. T.Kratochvílová
     K1 muži: 49. M.Olšák, 67. E.Furiš
     C1 ženy: 7. T.Kratochvílová, 9. K.Paloudová,  13. K.Novosadová, 18. A.Plachtová,
     C2 muži: 6. Novák-Haleš, 14. Študlar-Skořepa
          (výsledky)

 

17.8.2019 - R družstev ve sprintu na divoké vodě, USD České Vrbné


         3xC1 muži: 2. SK Vltava Č.Krumlov (Haleš, Skořepa, Novosad)
                         4. SK Vltava Č.Krumlov "B" ( Švadlena, Novák, Klíma)
         3xK1 ženy:  1. SK ava Č.Krumlov  (K.Paloudová, A.Paloudová, Novosadová)
         3xK1 muži : 17. SK Vltava Č.Krumlov  (V.Ondřich-Furiš- Olšák)       
         3xC2 :  1. SK Vltava Č.Krumlov  (Novák-Haleš, Peška-Novosad, Jirka-Švadlena) 
         3xC1 ženy:  1. SK Vltava Č.Krumlov  (K.Paloudová, A.Paloudová, Kratochvílová) 
          (výsledky)

 

17-18.8.2019 - 3. a 4. ČP žáků ve sjezdu, USD České Vrbné

  3.ČPž-klasik (sobota):
     K1 žákyně: 1. Š.Kleinová,
     K1 žáci: 28. P.Novotný, 37.M.A.Fencl
     C1 žáci: 1. S.Vejnar
          (výsledky)
  4.ČPž-sprint (neděle):
     K1 žákyně: 2. Š.Kleinová,
     K1 žáci: 30. P.Novotný, 36. J.Novosad, 41. M.A.Fencl
          (výsledky)

 

10.-11.8.2019  - Slalomy O štít města Benátek (Jizera, Benátky n.J.)

  VZ sobota MČRvet.
      K1 muži: 60. (4.VS) T.Koudelka, 124. (12.VS) M.Pártl
      K1 ženy: 24. A.Forejtová
         (výsledky)
  VZ neděle:
      K1 muži: 114. M.Pártl
      K1 ženy: 34. A.Forejtová
           (výsledky)

 

25.-28.7. 2019  -  Mistrovství  Světa juniorů ve sjezdu na divoké vodě, ř. Vrbas,  Banja Luka, Bosna

  Klasický závod - junioři, 27.7.2019:
     K1 juniorky:  5. K.Novosadová  
     C1 juniorky: 5. T.Kratochvílová    
  Klasický závod  senioři do 23 let, 27.7.2019:
     C1 muži
: 9. Vojtěch Skořepa
     C1 ženy: 2. Karolína Paloudová

             (výsledky)
  Klasický závod družstev, 28.7.2019:
    3xK1 juniorky: 4
. Česká republika  ( K.Novosadová -Dvořáková-Kneblová)
    3xC1 muži U-23: 2. Česká republika  (Skořepa-Šmoldas-Kristek)
    3xC1 ženy U-23 : 1. Česká republika ( K. Paloudová-Satková-Štěpánková)
             (výsledky)
  Sprint - junioři, 26.7.2019:
     K1 juniorky: 7. K.Novosadová
     C1 juniorky: 4. T.Kratochvílová   
  Sprint senioři do 23 let, 26.7.2019:
     C1 muži: 9. Vojtěch Skořepa
     C1 ženy: 7. K.Paloudová

             (výsledky)
  Sprint družstev, 26.7.2019:
    3xC1 U-23: 3. Česká republika ( V.Skořepa-Kristek-Šmoldas)

    3xK1 juniorky : 2. Česká republika ( K.Novosadová -Dvořáková - Kneblová)
             (výsledky)

 

13.-14.7.2019  - Letní slalomy v Č.Vrbném (USD Č.Vrbné)

  VZ sobota:
      K1 muži: 38. Z.Švehla, 39. E.Furiš, 55. T.Koudelka, 72. M.Olšák,  103. P.Novotný
             (výsledky)

  VZ neděle:
      K1 muži: 23. Z.Švehla, 31. E.Furiš, 55. M.Olšák
      C2-mix: 6. A.Plachtová-M.Novák
             (výsledky)

 

29.-30.6.2019  - Strakonické slalomy,  ř.Otava, Strakonice

  VZ sobota:
      K1 ženy: 14
. T.Kratochvílová
      K1 muži: 52. T.Koudelka
, 117. M.Pártl
      C1 ženy: 4. T.Kratochvílová
             (výsledky)

  VZ neděle:
      K1 ženy: 20. T.Kratochvílová
      K1 muži: 57. T.Koudelka
, 111. M.Pártl
      C1 ženy: 4. T.Kratochvílová
             (výsledky)

 

22.-23.6.2019 -  Č.P. žáků a dorostu a  MČR žáků a dorostu ve sjezdu - ř. Berounka, Radotín

  sobota , MČR dorostu:
     C1 muži: 3. (2.DS)  V.Klíma, 8. S.Vejnar, 17. J.Mareš,
     K1 ženy: 2. (2.DM) K.Novosadová, 9. Š,Kleinová, 35. A.Šafaříková
     K1 muži: 10. V.Ondřich, 20. M.Olšák, 38. E.Furiš, 55. Z.Grossmann, 66. P.Novotný, 68. M.Palouda, 76. P.Šafařík
     C2: 3.(1.DS ) V.Klíma-Janů, 17. P.Šafařík-M.Palouda 
     C1 ženy: 3. (2.DM) K.Novosadová,  4.( 3. DM) T.Kratochvílová,
          (výsledky)
  neděle , MČR žáků:
     C1 muži: 1. V.Klíma, 8. (1. ZS)  S.Vejnar, 16. J.Mareš
     K1 ženy: 4. K.Novosadová, 10. (2.ZS) Š.Kleinová,  43. A.Šafaříková
     K1 muži: 11. V.Ondřich, 22. M.Olšák, 34. E.Furiš, 48. J.Kasper, 52. Z.Grossmann,
                   55. P.Novotný, 72. P.Šafařík, 80. M.Palouda
     C2: 6.(2.S) S.Vejnar-P.Novotný, 11.(1. ZM) Kasper-Palouda
     C1 ženy: 3. T.Kratochvílová,
     C2 ženy: 3. (2.ZSKleinová-Šafaříková
          (výsledky)

  MČR družstev dorostu:
         3xC1 muž:  1.DS SK Vltava Č.Krumlov  (Mareš, Vejnar, Klíma)
         3xK1 ženy: 2. DM SK Vltava Č.Krumlov ( Kleinová, Kratochvílová, Novosadová)
         3xK1 muži : 5.DS -  SK Vltava Č.Krumlov  (Ondřich-Furiš-Olšák)
         3xC2 muži : 5.DM  SK Vltava Č.Krumloc (Furiš-Kasper, Vejnar-Novotný, Mareš-Palouda)  
         3xC1 ženy: 2. DS SK Vltava Č.Krumlov ( Kleinová, Kratochvílová, Novosadová)    
              (výsledky)
  MČR družstev džáků:
         3xK1 muž:  1.ZM SK Vltava Č.Krumlov  Kasper, Palouda, Šafařík)
         3xC2 muži : 3. ZS  SK Vltava Č.Krumlov (Kasper-Novotný, Kleinová-Šafaříková, Vejnar-Šafařík)
                           3.ZS  společenství Litovel SK Vltava Č.Krumlov   (M.Palouda)
              (výsledky)

 

15.-16.6.2019 - ČP žáků ve slalomu, (USD Roztoky u Křivoklátu)

  sobota, 3. ČP žáků:
     K1 muži:  63. M.Palouda, 72. J.Kasper, 90. P.Šafařík, 100. P.Novotný
     K1 ženy: 30. Š.Kleinová
           (výsledky)
  neděle, 4. ČP žáků:
     K1 muži:  71. M.Palouda, 81. P.Šafařík, 82. P.Novotný, 93. J..Kasper
     K1 ženy: 35. Š.Kleinová
           (výsledky)

 

8.-9. 6. 2019  - Světový pohár ve sjezduř. Vezere,  Treignac, Francie

  Klasický závod, 8.6.2019:
     K1 ženy: 4. Karolína Paloudová
 
             (výsledky)

  Sprint, 9.6.2019:
     K1 ženy: 10. Karolína Paloudová
             (výsledky)

 

 

1.-2. 6. 2019  - Evropský pohár, Pyrenner cup, USD Seu d'Urgell, Španělsko

  sprint. 1.6.2019:
     K1 ženy: 10. Karolína Paloudová
             (výsledky)

  Sprint, 2.6.2019:
     K1 ženy: 9. Karolína Paloudová
             (výsledky)

 

25.-26.5.2019  - Slalomy v Sušici,  ř. Otava

  VZ sobota:
      C1 muži:  68. J.Novosad
      K1 ženy: 63.
 A.Šafaříková
      K1 muži: 31. E.Furiš, 52. T.Koudelka sr., 12 2. M.Pártl, 1233 P.Šafařík, 
                     
135. M.Palouda, 146. J.Kasper, 149. J.Novosad, 186. A.Ondřich
      C2-mix:  19. A.Šafaříková-J.Kasper
             (výsledky)

  VZ neděle:
      K1 ženy: 62. A.Šafaříková
      K1 muži: 37. E.Furiš, 40. T.Koudelka sr.,  98. P.Šafařík, 118. J.Kasper, 125. M.Pártl,
                      
126. M.Palouda, 177. A.Ondřich
      C2-mix:  15
. A.Šafaříková-J.Kasper
             (výsledky)

 

25.5.-26.5.2019 - 5.-6. Český Pohár ve sjezdu, sprint na USD ve Veltrusech

  sobota 5. ČP:
     C1 muži: 2. L.Novosad, 10.V.Švadlena,  13. V.Klíma , 16. V.Skořepa, 18. S.Vejnar, 22. J.Mareš
     K1 ženy: 2. A.Paloudová, 10. K.Novosadová, 13. K.Paloudová,  22. T.Kratochvílová, 23.Š.Kleinová
     K1 muži: 25. V.Ondřich, 37. M.Olšák
     C2: 9. V.Klíma-Janů
     C1 ženy: 3. A.Paloudová, 5. K.Paloudová, 9. T.Kratochvílová, 10. A.Plachtová
          (výsledky)

  neděle 6.ČP, MČR-U23:
     C1 muži: 4. L.Novosad, 8.V.Švadlena, (3.U-23) 9. V.Klíma , 15. V.Skořepa, 20. S.Vejnar, 21. J.Mareš
     K1 ženy: 1. (1.U23) A.Paloudová, 11. K.Paloudová, 17. K.Novosadová, 19. T.Kratochvílová, 21.Š.Kleinová
     K1 muži: 19. V.Ondřich, 38. M.Olšák
     C2: 9. V.Klíma-Janů
     C1 ženy: 1. (1. U23) A.Paloudová, 6. K.Paloudová, 10. A.Plachtová, 11. T.Kratochvílová, 
          (výsledky)

 

15. 5- 18. 5. 2019  -  Mistrovství  Evropy ve sjezdu na divoké voděř. Soča,  Bovec, Slovinsko

  Klasický závod, 15.5.2019:
     K1 ženy: 3. A.Paloudová 
     C1 ženy: 3. A. Paloudová
            (výsledky)

  Klasický závod družstev, 16.5.2019:
    3xK1 ženy: 
1. Česká republika ( A. Paloudová-M.Satková-K.Hricová)
             (výsledky)

  Sprint, 17-18.6.2019:
     K1 ženy: 5. A.Paloudová
     C1 ženy: 11. A.Paloudová

             (výsledky)

  Sprint družstev, 18.6.2019:
    3xK1 ženy: 1. Česká republika ( A. Paloudová-M.Satková-B.Dimovová)
             (výsledky)

 

11.5.2019  - Krumlovský Down-Town, závod ve sjezdu, Č.Krumlov,  ř.Vltava

  VZ sobota, MČR C2-mix, Přebor Jč kraje:
      C1 muži:  1. L.Novosad, 2. M.Novák, 3.
 V.Švadlena, 4. V.Klíma, 5. S.Vejnar
      K1 ženy: 1. K.Paloudová, 2
. K. Novosadová, 4. Š.Kleinová, 6. A.Plachtová, 9. T.Kratochvílová, 11. A.Šafaříková
      K1 muži: 3
. V.Ondřich, 8. M.Olšák, 10 E.Furiš, 11. J.Kasper,  14. M.Palouda, 15. P.Šafařík
      C2-mix: 1. K.Paloudová-V.Švadlena, 2. K.Novosadová- S.Vejnar, 3. M.Vaňková-L.Novosad, 4. T.Kratochvílová-V.Ondřich,
                  5. H.Kolihová -E.Furiš, 6. A.Plachtová-J.Walter, 7. J.Lagnerová -T.Palouda, 8. M.Bauerová-M.Novák, 
                   9. Š.Kleinová-P.Klein st., 12. J.Bočánková-M.Olšák, 13. A.Šafaříková-M.Palouda
             (výsledky)

 

11.-12.5.2019  - Slalomy "O pracku krumlovského medvěda", Č.Krumlov,  ř.Vltava

  VZ sobota:
      C1 muži:  1. L.Novosad, 2. M.Novák, 7. V.Klíma, 8. S.Vejnar, 12. J.Mareš, 13. V.Švadlena, 14. M.Olšák
      K1 ženy: 1
. T.Kratochvílová, 2. K.Novosadová, 3. K.Paloudová, 9. A.Plachtová, 11. Š.Kleinová, 12. A.Šafaříková 
      K1 muži: 3
. E.Furiš, 10.O.Vejvoda, 11.T.Koudelka, 13. V.Ondřich, 15. M.Olšák, 16. P.Šafařík, 17. M.Palouda,
                   26. J.Kasper, 29. M.Pártl,
34. A.Ondřich, 36. J.Švehla, 37. M.A.Fencl
      C1 ženy: 1. T.Kratochvílová, 2. K.Paloudová, 3. A.Plachtová
      C2-muži: 1.L.Novosad-J.Novosad, 4. O.Vejvoda-T.Palouda
      C2-mix: 1. T.Kratochvílová-V.Ondřich, 2. Plachtová-Walter, 3. Šafaříková-Kasper

             (výsledky)

  VZ neděle:
      C1 muži:  2. M.Novák, 4. L.Novosad, 7. S.Vejnar, 8. V.Klíma, 10. J.Mareš, 14. V.Švadlena, 16. M.Olšák, 17. J.Novosad
      K1 ženy: 1
. K.Paloudová, 2. T.Kratochvílová, 3. K.Novosadová, 8. Š.Kleinová, 9. A.Plachtová, 11. A.Šafaříková 
      K1 muži: 6
. O.Vejvoda, 8. E.Furiš, 12.T.Koudelka, 15. M.Olšák, 19. V.Ondřich, 21. P.Šafařík, 23. J.Kasper, 25. M.Palouda, 
                   26. M.Pártl, 28. J.Novosad, 
32. A.Ondřich, 34. M.A.Fencl, 35. J.Švehla
      C1 ženy: 1. T.Kratochvílová, 2. K.Paloudová, 3. A.Plachtová
      C2-mix: 1. T.Kratochvílová-V.Ondřich, 2. Plachtová-Walter, 3. Šafaříková-Kasper

             (výsledky)

 

4.-5.5.2019  - Slalomy "O štít města Tábora", Tábor-Harachovka,  ř.Lužnice

  VZ sobota:
      C1 muži: 50. M.Olšák
      K1 ženy: 17. T.Kratochvílová,
 41. Š.Kleinová, 58. A.Šafaříková
      K1 muži: 36 E.Furiš, 54. T.Koudelka sr., 71. M.Olšák,
78. S.Koudelka, 81. T.Koudelka jr.,
                   84. V.Ondřich, 105. P.Šafařík, 108. M.Pártl, 117. M.Palouda
      C1 ženy: 6.T.Kratochvílová, 
      C2-mix :   2. T.Kratochvílová-V.Ondřich
             (výsledky)

  VZ neděle:
      C1 muži: 42. M.Olšák
      K1 ženy: 14. T.Kratochvílová,
 21. Š.Kleinová, 48. A.Šafaříková
      K1 muži: 28. T.Koudelka sr., 34. E.Furiš, 73. V.Ondřich, 83. M.Olšák, 84. P.Šafařík

                   95. M.Pártl, 97. M.Palouda
      C1 ženy: 7.T.Kratochvílová, 
      C2-mix :  4. T.Kratochvílová-V.Ondřich
             (výsledky)

 

27.4.2019 - R družstev ve sjezdu na divoké vodě, ř. Otava pod Rejnštejnem


         3xC1 muž: 1. SK Vltava Č.Krumlov "A" ( V.Klíma, L.Novosad, V.Švadlena)
                         6. SK Vltava Č.Krumloc "B" (S.Vejnar, V.Skořepa, J. Mareš)
         3xK1 ženy: 1. SK Vltava Č.Krumlov ( A.Paloudová, K.Paloudová, K.Novosadová)
                            5. SK Vltava Č.Krumloc "B" (T.Kratochvílová-Š.Kleinová-A.Plachtová)  
         3xK1 muži : 8. SK Vltava Č.Krumlov  (V.Ondřich-E.Furiš-M.Olšák)
         3xC2 muži 2. SK Vltava Č.Krumlov( Novosad-Vaněček, Švadlena-Vejnar, Skořepa-Klíma)    
         3xC1 ženy: 1. SK Vltava Č.Krumlov  (T.Kratochvílová, K.Paloudová, A.Paloudová)      
              (výsledky)

27,4.-28.4.2019 - 3. a 4. Český Pohár ve sjezdu, Rejnštejn, ř. Otava

  sobota, MČR veteránů:
     C1 muži: 5.(1.VM) L.Novosad, 6. V.Klíma , 10.V.Švadlena, 11. V.Skořepa, 15. S.Vejnar, 24. J.Mareš
     K1 ženy: 2. A.Paloudová, 6. K.Paloudová,  10. K.Novosadová, 19. Š.Kleinová
     K1 muži: 24. V.Ondřich, 37. M.Olšák, 47. E.Furiš
     C2: 4. V.Klíma-Janů, 
     C1 ženy: 3. A.Paloudová, 5. K.Paloudová, 8. T.Kratochvílová, 9. A.Plachtová
          (výsledky)
  neděle, MČR U-23
:
     C1 muži: 4. L.Novosad, 7.(3. U-23) V.Klíma , 10.V.Švadlena, 11. V.Skořepa, 18. S.Vejnar
     K1 ženy: 1. (1.U-23) A.Paloudová, 6. K.Paloudová, 9. K.Novosadová, 19. Š.Kleinová, 22. A.Plachtová
     K1 muži: 22. V.Ondřich, 39. M.Olšák, 44. E.Furiš
     C2: 4. V.Klíma-Janů, 
     C1 ženy: 2.(2.U-23) A.Paloudová, 4. K.Paloudová, 8. T.Kratochvílová, 10. A.Plachtová
          (výsledky)

 

13-14.4. 2019  1. a 2. Český pohár ve sjezdu, Plavy, ř.Kamenice

  1.ČP- sobota:
     C1 muži: 2. L.Novosad, 7. M.Novák, 9. V.Klíma, 10. V.Švadlena, 13. V.Skořepa,
                  15. SVejnar, 19. J.Mareš
     K1 ženy: 3. A.Paloudová, 5. K.Paloudová,
     K1-muži: 22.V.Ondřich
     C1- ženy: 2. A.Paloudová, DSQ. K.Paloudová
          (výsledky)

  2.ČP- neděle:
     C1 muži: 3. L.Novosad, 7. M.Novák, 8. V.Klíma, 9. V.Skořepa, 12. SVejnar, 18. J.Mareš
     K1 ženy: 3. A.Paloudová, 6. K.Paloudová, 
     K1-muži: 27. M.Olšák
     C1- ženy: 2. A.Paloudová, 5. T.Kratochvílová, 7. K.Paloudová
          (výsledky)

 

6-7.4. 2019 - 47.Int. Bayerwald Regatta , ř. Ilz, Něměcko

 Sprint - sobota:
     C1 muži: 1. L.Novosad
     C1-ženy: 3. A.Plachtová
     C1-junioři:  1. V.Klíma, 2. S.Vejnar, 3. T.Kratochvílová
     K1 juniorky: 2
. K. Novosadová, 3. T.Kratochvílová
     K1 junioři: 13. V.Ondřich, 20. M.Olšák
          (výsledky)

 Klasický závod - neděle:
     C1 muži: 1. L.Novosad
     C1-junioři:  1. V.Klíma, 2. S.Vejnar, 3. T.Kratochvílová
     K1 juniorky: 1
. K. Novosadová, 7.Š.Kleinová
     K1 junioři: 12. V.Ondřich, 18. M.Olšák
         (výsledky)

 

6.-7.4.2019  - Jarní Bechyňské sjezdy, , ř.Lužnice

  sobota dopoledne:
     K1 ženy: 1. A.Paloudová
, 2. K.Paloudová
     K1 muži: 9
. T.Koudelka sen., 12. Z.Grossmann, 15. J.Kasper, 18. P.Novotný, 20. M.Palouda
     C2: 2. A.Paloudová-K.Paloudová, 3. Kasper-Novotný
             (výsledky)

  sobota odpoledne:
     K1 ženy: 1. A.Paloudová, 2. K.Paloudová
     K1 muži: 11
. Z.Grossmann, 14. J.Kasper, 17. P.Novotný, 19. M.Palouda
             (výsledky)

  neděle dopoledne:
     K1 ženy: 1. A.Paloudová, 2. K.Paloudová
     K1 muži: 7. S.Koudelka, 8
. T.Koudelka sen., 13. P.Novotný, 14. J.Kasper, 15. M.Palouda
     C2: 1. A.Paloudová-K.Paloudová
             (výsledky)

  neděle odpoledne:
     K1 ženy: 1. A.Paloudová, 2. K.Paloudová
     K1 muži: 5. S.Koudelka, 7
. T.Koudelka sen., 12. M.Palouda
     C2: 3. Kasper-Novotný
             (výsledky)

 

7.-8.4.2018 - " Jarní slalomy v Českém Vrbném" , USD České Vrbné

  sobota dolní trať:
     K1 muži: 53. E.Furiš
            (výsledky)
  sobota horní trať:
     K1 muži: 43. E.Furiš
            (výsledky)
  neděle dolní trať:
     K1 muži: 42. E.Furiš
            (výsledky)
  neděle horní trať:
     K1 muži: 33. E.Furiš
            (výsledky)

 

30.3.-31.3.2019 - Sázavské sjezdy , Krhanice, ř. Sázava

  klasický závod - sobota dopoledne:
     C1 muži: 1. M.Novák, 3. V.Klíma, 4. V.Švadlena, 6. S.Vejnar
     K1 ženy: 3.K.Paloudová, 4.K.Novosadová, 6. T.Kratochvílová, 9. Š.Kleinová, 14. V.Kučerová
     K1 muži: 8. V.Ondřich, 15. M.Olšák, 19. E.Furiš
     C1 ženy: 1. K.Paloudová, 2. T.Kratochvílová
     C2: 1. P.Janů-L.Chlouba
          (výsledky)
  klasický závod - sobota odpoledne:
     C1 muži: 2. M.Novák, 3. V.Klíma, 4. V.Švadlena, 5. S.Vejnar
     K1 ženy: 3.K.Paloudová, 5.K.Novosadová, 8. Š.Kleinová, 10. T.Kratochvílová, 13. V.Kučerová
     K1 muži: 7. V.Ondřich, 14. M.Olšák, 18. E.Furiš
     C1 ženy: 1. K.Paloudová, 2. T.Kratochvílová
     C1: 1. P.Janů-L.Chlouba
          (výsledky)

 

23.-24.3.2019 - Sjezdy v Hanušovicích, ř.Morava

  klasický závod - sobota dopoledne:
     C1 muži: 11. V.Skořepa
     K1 ženy:  3. K.Paloudová
          (výsledky)
  klasický závod - sobota odpoledne:
     K1 ženy: 4. K.Paloudová
      C1 ženy: 3. K.Paloudová
          (výsledky)

  klasický závod - neděle dopoledne:
     K1 ženy: 4. K.Paloudová
     C1 ženy: 2. K.Paloudová
          (výsledky) 

 

 ...ale podívat se také můžeš na naše výsledky

 

 

 

Oficiální informační systém regionu Český Krumlov