SK Vltava > Naše výsledky

Naše sportovní výsledky v roce 2018 :  

(řazeno dle data sestupně)

20.10.2018  - Podzimní  sjezdy na Lužnici , ř.Lužnice

  č.149 - sobota dopoledne:
     K1 ženy: 3
. K. Novosadová,  11. Š.Kleinová, 19. A.Šafaříková
     K1 muži: 2. 
V.Ondřich, 15. Z.Grossmann, 16. T.Koudelka sen., 18. S.Koudelka, 24. J.Kasper
                  28. P.Novotný, 29. M.Palouda, 
     C1 ženy:   1. T.Kratochvílová
     Předžáci:  2. P.Šafařík
             (výsledky)
  č.149 - sobota dopoledne:
     K1 ženy: 2
. K. Novosadová,  12. Š.Kleinová, 18. A.Šafaříková
     K1 muži: 2. V.Ondřich, 14. S.Koudelka, 15. T.Koudelka sen., 18. Z.Grossmann, 23. J.Kasper
                  28. P.Novotný, 29. M.Palouda, 
     C1 ženy: 1. T.Kratochvílová
     C2 ženy: 1. Kratochvílová-Novosadová, 3.Kleinová-Šafaříková
     Předžáci:  2. P.Šafařík
             (výsledky)

 

13.10.2018 - Krumlovský Vodácký maraton, Vyšší Brod-Český Krumlov, ř. Vltava

         C1 muži: 5. V.Švadlena, 10.V.Skořepa, 15. A.Plachtová, 19. P.Janů     
         K1 junioři: 12. V.Ondřich, 15. M. Olšák
         K1 juniorky: 1. K.Paloudová, 12.T.Kratochvílová,  17. V.Kučerová
         K1 žákyně: 1. K.Novosadová, 4. Š. Kleinová, 10. A.Šafaříková
         K1 žáci: 12. E.Furiš, 18.J.Kasper, 21. C.Pokorný, 24. P.Novotný,
                     26. M.Palouda, 27 J.Novosad, 28. P.Šafařík
         K1 sea: 25. A.Fikejs
         K2 ženy: 1. A.Paloudová-M.Satková
         C1 žáci: 4. S.Vejnar
         C2 muži: 4. V.Klíma-F.Janů
         K2 mix: 26. L.Marešová-P.Klein         
         C2 tour: 12. J.Blažek-O.Vejvoda      
         SUP muži: 1. M.Novák, 42. P.Sůsa
         SUPženy: 7. M.Bremová, 8. L.Rychtarová, 16. K.Novotná, 36. K.Sůsová,
         R4: 6. SK Vltava ČK (Študlar, Zlámal, Stoiber, Klampfl)
         Rx žáci: 4. SK Vltava ČK (Vejnar, Novotná, Dušková, Vejnarová, Novosdová, Vaňková)
              (výsledky)

 

12.10.2018 - Krumlovský Vodácký sprint, Český Krumlov, ř. Vltava

         C1 muži: v semifinále vyřazen: V.Švadlena, ve čtvrtfinále vyřazen: V.Klíma
         K1 ženy: 1. A.Paloudová, v semifinále vyřazena: K.Paloudová,
                      ve čtvrtfinále vyřazeny: T.Kratochvílová, A.Plachtová
         SUP muži: 
v semifinále vyřazen: M.Novák
               (výsledky)

 

2.-5.10. 2018  -  Mistrovství  Evropy v Ocean Racing, La Vila Joiosa, Španělsko, Středozemní moře

     K1 juniorky: 3. Karolína Paloudová  
     K1-U23: 6. A.Paloudová
     K2-mix: 13. A.Paloudová-J.Adam
             (výsledky)

 

6.-7.10.2018  - Klatovský slalom ve Strakonicích,  ř. Otava

 VZ sobota:
      C1 muži: 3. L.Novosad, 39. M.Olšák, 42. J.Novosad
      K1 ženy: 6.K.Novosadová, 12.T.Kratochvílová, 20.Š.Kleinová, 30. M.Bauerová, 49. A.Šafaříková

      K1 muži: 25. E.Furiš, 66. M.Olšák, 98
. J.Novosad, 113 C.Pokorný
      C1 ženy: 2. T.Kratochvílová, 8. K.Novosadová, 11. Š.Kleinová
             (výsledky)
VZ neděle:
      C1 muži:  5. L.Novosad, 36. M.Olšák, 39. J.Novosad
      K1 ženy: 4.K.Novosadová, 11.T.Kratochvílová, 28 m: Bauerová, 30.Š.Kleinová, 42. A.Šafaříková

      K1 muži: 22. E.Furiš, 60. M.Olšák, 100
. J.Novosad, 104. C.Pokorný
      C1 ženy: 3. T.Kratochvílová, 5. K.Novosadová, 9. Š.Kleinová
             (výsledky)

 

28.9.2018  - Prahou přes 3 jezy

      open - žáci (Z):  6. SK Vltava Český Krumlov
             (výsledky)

 

22.9.2018  - The Irish Coast Paddling Championships, GREYSTONES SOUTH BEACH,Irsko

      SUP:  1. Antonín Haleš
             (výsledky)

 

22.-23.9.2018  - Hanácké slalomy Olomouc,  ř. Morava

  VZ sobota:
      C1 muži:  20. V.Klíma
      K1 ženy: 17. K.Paloudová

             (výsledky)
VZ neděle:
      K1 ženy: 17. K.Paloudová

             (výsledky)



15.-16.9.2018 -NKZ Vrbné (USD České Vrbné)

  sobota:
     C1 ženy: 15. T.Kratochvílová
     K1 muži: 115. E.Furiš
     K1 ženy: 38. Š.Klenová, 41. T.Kratochvílová
     C1 muži: 41. V.Klíma
           (výsledky)
  neděle:
     C1 ženy: 19. T.Kratochvílová
     K1 muži: 88. E.Furiš
     K1 ženy: 54. Š.Klenová, 56. T.Kratochvílová
     C1 muži: 23. V.Klíma
           (výsledky)

 

9.9.2018  MČR  dorostu ve sprintu USD Veltrusy

  MČR dorostu:
     C1 muži: 2. DM  V.Klíma,  10. DM S.Vejnar
     K1 ženy: 6. DS. K.Paloudová, 11. DM K.Novosadová, 13. DM T.Kratochvílová
     K1 muži: 9. DS. V.Ondřich, 13.DS M.Olšák, 30. DM  E.Furiš,
     C1 ženy: 3. DS K.Paloudová, 7. DM T.Kratochvílová,
          (výsledky)
  MČR družstev dorostu:
         3xC1 muž:  1.DS SK Vltava Č.Krumlov  (Klíma, Vejnar, K.Paloudová)
         3xK1 ženy:  2. DS SK Vltava Č.Krumlov ( K.Paloudová, Kratochvílová, Novosadová)
         3xK1 muži : 6.DS -  SK Vltava Č.Krumlov  (Ondřich-Furiš- Olšák)
         3xC2 muži: 2. DS SK Vltava Č.Krumlov ( Olšák-Vejnar, Ondřich- Kratochvílová, Klíma-Furiš) 
          (výsledky)  

 

8.9.2018  MČR  dorostu ve slalomu USD Veltrusy

  MČR dorostu:
     C1 muži: 33. V.Klíma, 
     K1 ženy: 33. K.Paloudová, 38. K.Novosadová, 45.T.Kratochvílová
     K1 muži: 77. E.Furiš, 95. M.Olšák, 107. V.Ondřich
     C1 ženy: 21. T.Kratochvílová,
          (výsledky)
  MČR družstev dorostu:
         3xK1 ženy: 6.DS SK Vltava Český Krumlov ( K.Paloudová, Kratochvílová, Novosadová)
         3xK1 muži : DNF -  SK Vltava Č.Krumlov  (Ondřich-Furiš- Olšák)
         3xC1 ženy: 3. DS SK Vltava Č.Krumlov ( K.Paloudová, Kratochvílová, Novosadová)  
          (výsledky)  

 

1.9.2018  MČR  žáků ve sprintu USD české Vrbné

  MČR žáků:
     C1 žáci: 5.ŽS S.Vejnar 
     K1 žákyně: 1.ŽS K.Novosadová, 4.ŽS Š.Kleinová, 6.ŽM A.Šafaříková
     K1 žáci: 12.ŽS E.Furiš, 8.ŽM J.Kasper, 34.ŽS C.Pokorný,
                 24.ŽM M.Palouda, 25.ŽM P.Novotný, 26.ŽM J.Novosad,
     C1 žákyně: 2.ŽS K.Novosadová
     C2 žáci: 5.ŽS Furiš-Vejnar, 1.ŽM Kasper-Novotný, 3.ŽM Novosad-Palouda
          (výsledky)
  MČR družstev žáků:
         3xC1 žáci: 5. ŽS SK Vltava Č.Krumlov ( Vejnar, Furiš, Novosadová)
         3xK1 žáci : 10.ŽS -  SK Vltava Č.Krumlov  (Pokorný, Kleinová, Šafaříková),
                         5.ŽM  SK Vltava Č.Krumlov  (Novotný-Palouda-Kasper)
         3xC2 žáci: 2.ŽS SK Vltava Č.Krumlov (Kleinová-Novosadová, Furiš-Kasper, Vejnar-Novotný )  
          (výsledky)  

 

31.8.2018  MČR  žáků ve slalomu USD české Vrbné

  MČR žáků:
     C1 žáci: 15. S.Vejnar 
     K1 žákyně: 8. K.Novosadová, 30. Š.Kleinová
     K1 žáci: 26. E.Furiš, 126. M.Palouda, 127. J.Novosad, 132. J.Kasper, 133.P.Novotný, 134. C.Pokorný
     C1 žákyně: 6. K.Novosadová,
          (výsledky)
  MČR družstev žáků:
         3xK1 žáci : 9.ŽS -  SK Vltava Č.Krumlov  (Furiš-Vejnar-Novosadová),
                         DNF  SK Vltava Č.Krumlov "B" (Novosad-Palouda-Kasper)
         3xC2 mix: 4.ŽS SK Vltava Č.Krumlov ( Šafaříková-Vejnar, Novosadová-Novosad, Kleinová-Furiš)  
          (výsledky)  

 

25.-26.8. 2018  9. a 10. Český pohár ve sjezdu Lipno n.Vlt, ř.Vltava

  9.ČP-sprint (sobota):
     C1 muži: 4. L.Novosad, 7. V.Skořepa, 13. V.Klíma, 16. V.Švadlena,
     K1 ženy: 1. A.Paloudová, 5. K.Paloudová, 17. K.Novosadová, 19. T.Kratochvílová
     K1 muži: 36. V.Ondřich, 44. M.Olšák
     C1-ženy: 1. A.Paloudová, 5. A.Plachtová, 6. K.Paloudová, 10. T.Kratochvílová,
          (výsledky)
  10.ČP-klasik (neděle):
     C1 muži: 5. L.Novosad, 11. V.Skořepa, 14. V.Švadlena, 22. V.Klíma
     K1 ženy: 1. A.Paloudová, 4. K.Paloudová,
     K1 muži: 40. V.Ondřich, 48. M.Olšák, 50. E.Furiš
     C1-ženy: 1. A.Paloudová, 2. K.Paloudová, 8. T.Kratochvílová, DNF A.Plachtová
          (výsledky)

 

22.-23.8. 2018  ECA cup ve sjezdu - USD Roudnice n.Labem

  22.8.-sprint:
     C1 muži: 1. L.Novosad, 4. V.Skořepa
     K1 ženy: 4. A.Paloudová, 8. K.Paloudová, 20. K.Novosadová, 21. Š.Kleinová, 24. T.Kratochvílová
     K1 muži: 38. M.Olšák, 43. E.Furiš, 45. V.Ondřich
     C1-ženy: 2. A.Paloudová, 4. K.Paloudová, 8. A.Plachtová, 10. T.Kratochvílová, 12. K.Novosadová
          (výsledky)
  23.8.-sprint:
     C1 muži: 1. L.Novosad, 5. V.Skořepa,
     K1 ženy: 1. A.Paloudová, 6. K.Paloudová, 17. K.Novosadová, 18. T.Kratochvílová, 20. Š.Kleinová,
     K1 muži: 37. V.Ondřich, 38. M.Olšák, 42. E.Furiš,
     C1-ženy: 1. A.Paloudová, 4. K.Paloudová, 6. K.Novosadová, 8. A.Plachtová, 9. T.Kratochvílová,
          (výsledky)

 

18-19.8. 2018  7.-8. Český pohár ve sjezdu - sprint USD České Vrbné

  7.ČP-sobota, MČR veteránů:
     C1 muži: 3. (1.VM) L.Novosad, 6. V.Švadlena, 11. M.Novák, 12. V.Klíma, 13. V.Skořepa
     K1 ženy: 1. A.Paloudová, 7. K.Paloudová, 12. T.Kratochvílová, 22. K.Novosadová, 23. Š.Kleinová
     K1 muži: 44. V.Ondřich, 58. M.Olšák, 66. E.Furiš
     C1-ženy: 1. A.Paloudová, 8. K.Paloudová, 10. T.Kratochvílová, 13. K.Novosadová
          (výsledky)
  8.ČP-sobota:
     C1 muži: 5. L.Novosad, 8. M.Novák, 9. V.Švadlena, 12. V.Skořepa, 16. V.Klíma,
     K1 ženy: 1. A.Paloudová, 17. K.Paloudová, 21. T.Kratochvílová, 23. K.Novosadová, 37. Š.Kleinová
     K1 muži: 44. V.Ondřich, 61. M.Olšák, 66. E.Furiš
     C1-ženy: 1. A.Paloudová, 7. K.Paloudová, 10. T.Kratochvílová, 12. K.Novosadová
          (výsledky)

 

18.8.2018 - R družstev ve sprintu na divoké vodě, USD České Vrbné


         3xC1 muž: 2. SK Vltava Č.Krumlov ( V.Švadlena, M.Novák, L.Novosad)
         3xK1 ženy: 4. SK Vltava Č.Krumlov ( K.Paloudová, A.Paloudová,T.Kratochvílová)
         3xK1 muži : 11. SK Vltava Č.Krumlov  (v.Ondřich-E.Furiš- M.Olšák)
         3xC2 muži 4. SK Vltava Č.Krumlov  (Novák-Švadlena, klíma-Skořepa, Novosad-Mareš)
         3xC1 ženy:  1. SK Vltava Č.Krumlov  (K.Paloudová, A.Paloudová,T.Kratochvílová)          
              (výsledky)

 

18-19.8.2018 - 3. a 4. ČP žáků ve sjezdu, USD České Vrbné

  3.ČPž-klasik (sobota):
     K1 žákyně: 1. K.Novosadová, 5. Š.Kleinová,
     K1 žáci: 16. E.Furiš,
     C1 žákyně: 2. K.Novosadová
          (výsledky)
  4.ČPž-sprint (neděle):
     K1 žákyně: 1. K.Novosadová, 8. Š.Kleinová,
     K1 žáci: 11. E.Furiš,
     C1 žákyně: 2. K.Novosadová
          (výsledky)

 

2.-5.8. 2018  -  Mistrovství  Evropy juniorů ve sjezdu na divoké vodě, ř. Treska,  Skopje, Makedonie

  Klasický závod - junioři, 2.8.2018:
     C1 junioři:
4. Vojtěch Klíma
    
K1 juniorky:
3. Karolína Paloudová 
     C1 juniorky: 2. Karolína Paloudová    
  Klasický závod  senioři do 23 let, 2.8.2018:
     C1 muži
: 10. Vojtěch Skořepa
    
K1 ženy:
2. Anežka Paloudová 
     C1 ženy: 1. Anežka Paloudová,
8. Alexandra Plachtová
             (výsledky)
  Klasický závod družstev, 3.8.2018:
    3xC1 junioři: 1. Česká republika ( V.Klíma-Janů-Urban)
    3xK1 juniorky:
1. Česká republika ( K. Paloudová-Dvoříková-Dimovová)
    3xC1 muži U-23: 4. Česká republika  (Skořepa-Šmoldas-Kristek)
    3xK1 ženy U-23 : 1. Česká republika ( A. Paloudová-Bayerová-M.Satková)
    3xC1 ženy U-23 : 1. Česká republika ( A. Paloudová-K.Paloudová-M.Satková)
             (výsledky)
  Sprint - junioři, 5.8.2018:
     C1 junioři:
7. Vojtěch Klíma
    
K1 juniorky:
10. K.Paloudová
     C1 juniorky: 9. K.Paloudová    
  Sprint senioři do 23 let, 5.8.2018:
     C1 muži: 15. Vojtěch Skořepa
    
K1 ženy: 6. A.Paloudová

     C1 ženy: 4. A.Paloudová,
7. Alexandra Plachtová
             (výsledky)
  Sprint družstev, 5.8.2018:
    3xC1 junioři: 1. Česká republika ( V.Klíma-Janů-Urban)

    3xK1 ženy U-23 : 1. Česká republika ( A. Paloudová-Bayerová-M.Satková)
             (výsledky)

 

20.-22.7. 2018 - MČR  v rychlostní kanoistice krátké tratě, Račice

  pátek:
     K1 ženy 500m: 6. A.Paloudová
          (výsledky)
  sobota:
     K1 ženy 1000m: 2. A.Paloudová   
          (výsledky)
  neděle:
     K1 ženy 200m: 6. A.Paloudová
           (výsledky)

 

14.-15.7.2018  - Letní slalomy v Č.Vrbném (USD Č.Vrbné)

  VZ sobota:
      C1 muži:  22. M.Novák, 32. V.Klíma, 36.V.Skořepa, 60. V.Švadlena, 66. Z.Švehla
      K1 ženy: 5. A.Paloudová, 19
. Š.Kleinová, 20. T.Kratochvílová
      K1 muži:
23. Z.Švehla, 34. E.Furiš, 47. O.Vejvoda, 72. T.Koudelka, 89. M.Pártl,
      C1 ženy: 1. A.Paloudová, 4. T.Kratochvílová
             (výsledky)

  VZ neděle:
      K1 ženy: 9. A.Paloudová, 
15. T.Kratochvílová, 31. Š.Kleinová
 
    K1 muži: 25. Z.Švehla, 45. E.Furiš, 75. T.Koudelka,89. M.Pártl,
      C1 ženy: 1. A.Paloudová, 2. T.Kratochvílová
      C2-mix: 5. A.Paloudová-K.Paloudová
             (výsledky)

 

30.6-1.7.2018  - Strakonické slalomy,  ř.Otava, Strakonice

  VZ sobota:
      C1 muži:  37. S.Vejnar
      K1 ženy: 8
. Š.Kleinová, 27. T.Kratochvílová
      K1 muži:
47. E.Furiš, 54. V.Ondřich, 67. S.Vejnar, 74. T.Palouda, 84. M.Pártl,
                    
116. M.Palouda, 135. P.Novotný, 145. J.Kasper
      C1 ženy: 1. T.Kratochvílová, 12. Š.Kleinová
      C2-mix: 7. T.Kratochvílová-V.Ondřich
             (výsledky)

  VZ neděle:
      C1 muži:  37. S.Vejnar
      K1 ženy: 
14. T.Kratochvílová, 30. Š.Kleinová,
      K1 muži: 34. E.Furiš, 37. T.Koudelka, 44. S.Vejnar, 46. V.Ondřich, 93. M.Pártl, 96. T.Palouda,
                    
128. M.Palouda, 136. J.Kasper, 140. P.Novotný,
      C1 ženy: 4. T.Kratochvílová, 7. Š.Kleinová
      C2-mix: 7. T.Kratochvílová-V.Ondřich
             (výsledky)

 

 

23.-24.6.2018 - ČP žáků ve slalomu, Brandýs n.L. (USD Brandýs)

  sobota, 3. ČP žáků:
     K1 muži:  31. E.Furiš
     K1 ženy: 26. Š.Kleinová
           (výsledky)
  neděle, 4. ČP žáků:
     K1 muži:  31. E.Furiš
     K1 ženy: 28. Š.Kleinová
           (výsledky)

 

 

16.-17. 6. 2018  - Světový pohár ve sjezdu, ř. Savinja,  Celje, Slovinsko

  Klasický závod, 16.6.2018:
     C1 muži:
4. Antonín Haleš
     K1 ženy:
2. Anežka Paloudová
     C2:
3. Haleš-Rolenc
     C1 ženy: 
2. A.Paloudová, 9. A.Plachtová
             (výsledky)

  Sprint, 17.6.2018:
     C1 muži: 11. Antonín Haleš
     K1 ženy:
10. Anežka Paloudová
     C2:
5. Haleš-Rolenc
     C1 ženy: 
1. A.Paloudová, 9. A.Plachtová 
             (výsledky)

 

16.-17.6.2018 Č.P. žáků a dorostu a  MČR žáků a dorostu ve sjezdu - ř. Orlice, Třebechovice p. Orebem

  sobota , MČR dorostu:
     C1 muži: 1. ( 1. DM )  V.Klíma, 13. S.Vejnar, 14. J.Mareš,
     K1 ženy: 2. ( 2. DS) K.Paloudová, 6.( 3. DM) K.Novosadová, 16.T.Kratochvílová, 40. A.Šafaříková
     K1 muži: 13. V.Ondřich, 26. M.Olšák, 35. S.Koudelka, 45. E.Furiš, 69. J.Kasper, 80. M.Palouda
     C2: 6.(4.DM) S.Vejnar-J.Mareš, 20. J.Kasper-M.Palouda
     C1 ženy: 2. ( 2. DS) K.Paloudová,  7.( 3. DM) T.Kratochvílová,
          (výsledky)
  neděle , MČR žáků:
     C1 muži: 1. V.Klíma, 11. J.Mareš, 12.(4.ZS) S.Vejnar
     K1 ženy: 1. K.Paloudová, 5.( 1. ZS) K.Novosadová, 18.T.Kratochvílová, 43. A.Šafaříková
     K1 muži: 12. V.Ondřich, 26. M.Olšák, 48. E.Furiš, 65. J.Kasper, 77. M.Palouda
     C2: 7.( 3. ZS) S.Vejnar-E.Furiš, 20. J.Kasper-M.Palouda
     C1 ženy: 2.  K.Paloudová, 4.( 1. ZS) K.Novosadová, 8. T.Kratochvílová,
          (výsledky)
  MČR družstev dorostu:
         3xC1 muž:  2.DM SK Vltava Č.Krumlov  (Mareš, Vejnar, Furiš)
         3xK1 ženy: 1. DS SK Vltava Č.Krumlov ( K.Paloudová, Kratochvílová, Novosadová)
         3xK1 muži : 4.DS -  SK Vltava Č.Krumlov  (Ondřich-S.Koudelka- Olšák)
         3xC2 muži : 4.DS  SK Vltava Č.Krumloc (Furiš-Klíma, S.Koudelka-Ondřich, Mareš-Olšák)  
         3xC1 ženy: 2. DS SK Vltava Č.Krumlov ( K.Paloudová, Kratochvílová, Novosadová)    
              (výsledky)
  MČR družstev džáků:
         3xC1 muž:  1.ZS SK Vltava Č.Krumlov "B" (Novosadová, Vejnar, Furiš)
         3xK1 muži : 4.ZM -  SK Vltava Č.Krumlov  (Kasper, Palouda, Šafaříková)
         3xC2 muži : 3. ZS  SK Vltava Č.Krumloc (Furiš-Kasper, Vejnar-Palouda, Novosadová-Šafaříková)  
              (výsledky)

 

 

9.-10. 6. 2018  - Světový pohár ve sjezdu, ř. Vrbas,  Banja lUka, Bosna a Hercegovina

  Klasický závod, 9.6.2018:
     C1 muži:
4. Antonín Haleš, 13. V.Klíma,
     K1 ženy:
1. Anežka Paloudová, 6. K.Paloudová
     C2: 4. Haleš-Novák

     C1 ženy: 
2. A.Paloudová, 3. K.Paloudová,
             (výsledky)

  Sprint, 9.6.2018:
     C1 muži:
14. Antonín Haleš, 15. V.Klíma,
     K1 ženy:
8.Anežka Paloudová, 20. K.Paloudová
     C2: 6. Haleš-Novák

     C1 ženy: 
3. A.Paloudová, 5. K.Paloudová,
             (výsledky)

 

 

 

9.-10.6.2018 -NKZ Roudnice (USD Roudnice)

  sobota:
     C1 ženy: 22. T.Kratochvílová
     K1 muži: 58. Z.Švehla, 95. E.Furiš
     K1 ženy: 55. T.Kratochvílová
           (výsledky)
  neděle:
     C1 ženy: 21. T.Kratochvílová
     K1 muži: 62. Z.Švehla, 97. E.Furiš
     K1 ženy: 54. T.Kratochvílová
           (výsledky)

 

31. 5- 3. 6. 2018  -  Mistrovství  Světa ve sjezdu na divoké vodě, ř. Muota,  Muotathal, Švýcarsko

  Klasický závod, 31.5.2018:
     C1 muži:
4. Antonín Haleš
     K1 ženy: 7
. Anežka Paloudová
     C2: DNF Haleš-Novák

     C1 ženy:  DNF A.Paloudová

             (výsledky)
  Klasický závod družstev, 1.6.2018:
    3xC1 muži: 1. Česká republika ( A.Haleš-M.Rygel-O.Rolenc)
    3xK1 ženy:
1. Česká republika ( A. Paloudová-M.Satková-B.Dimovová)
    3xC1 ženy: 1. Česká republika ( A. Paloudová-M.Satková-M.Němcová)
             (výsledky)
  Sprint, 2.-3.6.2018:
     C1 muži: 13. A.Haleš
     K1 ženy: 5. A.Paloudová
     C2: 5. Haleš-Novák
     C1 ženy: 4. A.Paloudová

             (výsledky)
  Sprint družstev, 13.5.2017:
    3xK1 ženy: 1. Česká republika ( A. Paloudová-M.Satková-B.Dimovová)
             (výsledky)

26.-27.5.2018 -NKZ Veltrusy (USD Veltrusy)

  sobota:
     C1 ženy: 24. T.Kratochvílová
     K1 muži: 63. Z.Švehla, 90. E.Furiš
     K1 ženy: 47. T.Kratochvílová
           (výsledky)
  neděle:
     C1 ženy: 19. T.Kratochvílová
     K1 muži: 71. Z.Švehla, 103. E.Furiš
     K1 ženy: 55. T.Kratochvílová
           (výsledky)

 

19.-20.5.2018  - Slalomy v Sušici,  ř. Otava

  VZ sobota:
      C1 muži:  58. J.Novosad
      K1 ženy: 25
. A.Forejtová, 74. A.Šafaříková
      K1 muži: 31. T.Koudelka sr., 43. E.Furiš, 59. T.Koudelka jr., 68. S.Koudelka,  72. T.Palouda, 89. M.Pártl,
                     
129. M.Palouda, 133. J.Novosad, 150. J.Kasper
      Předžáci:  3.
P.Šafařík
             (výsledky)

  VZ neděle:
      C1 muži:  58. J.Novosad
      K1 ženy: 25
. A.Forejtová, 74. A.Šafaříková
      K1 muži: 32. E.Furiš,  
80. M.Pártl, 84. T.Palouda, 126. J.Novosad,  133. M.Palouda, 135. J.Kasper
      Předžáci:  3.
P.Šafařík
             (výsledky)

 

 

19.5.-20.5.2018 - 5.-6.. Český Pohár ve sjezdu,MČR, MČR U-23, A-MČR, sprint na USD v Roudnici

  sobota 7. ČP, MČR U-23, A-MČR:
     C1 muži: 3. L.Novosad, 4. A.Haleš, , 10.V.Švadlena,  11. ( 3. U23 ) V.Skořepa, 15. M.Novák,16. V.Klíma
                   23. J.Mareš, 28. S.Vejnar
     K1 ženy: 2. ( 2. U23) A.Paloudová, 9. K.Paloudová, 16. A.Plachtová, 20. K.Novosadová, 28.Š.Kleinová
     K1 muži: 43. V.Ondřich, 59. M.Olšák
     C2: 3.Haleš-Novák, 17. S.Vejnar-J.Mareš
     C1 ženy: 3. (3. U23) A.Paloudová, 5. K.Paloudová, 7. (3. A-MČR) A.Plachtová, 12. K.Novosadová
          (výsledky)
  neděle 8.ČP, MČR:
     C1 muži: 3. A. Haleš, 5. L.Novosad,  7.V.Švadlena,  12. V.Skořepa, 13. M.Novák,15. V.Klíma
                   22. J.Mareš, 27. S.Vejnar
     K1 ženy:2. A.Paloudová, 12. K.Paloudová, 16. A.Plachtová, 19. K.Novosadová, 32.Š.Kleinová
     K1 muži: 43. V.Ondřich, 47. M.Olšák
     C2: 2. Haleš-Novák, 17. S.Vejnar-J.Mareš
     C1 ženy: 1. A.Paloudová, 5. K.Paloudová, 9. A.Plachtová, 12. K.Novosadová
          (výsledky)

 

12.5.2018  - Krumlovský Down-Town, závod ve sjezdu, Č.Krumlov,  ř.Vltava

  VZ sobota, MČR C2-mix, Přebor Jč kraje:
      C1 muži:  2. L.Novosad, 3.
V.Klíma, 4. V.Švadlena, 5. V.Skořepa, 6. J.Mareš, 7. S.Vejnar
      K1 ženy: 1. K.Paloudová, 3
. K. Novosadová, 6. T.Kratochvílová, 7. Š.Kleinová,
                     9. M.Bauerová, 10. V.Kučerová, 11. A.Šafaříková
      K1 muži: 3
. V.Ondřich, 7. L.Kresl, 8. M.Olšák, 11.T.Koudelka, 13. Z.Grossmann, 16. E.Furiš, 17. J.Kasper,
                    18.
P. Novotný,19. C.Pokorný, 21. M.Palouda, 22. P.Šafařík
      C2-mix: 1. K.Paloudová-V.Švadlena, 2. A.Plachtová-M.Šmoldas, 3. K.Novosadová-L.Novosad,
                   5. T.Kratochvílová-V.Ondřich, 8. M.Vaňková-J.Mareš, 9. M.Bauerová-S.Vejnar,  10. M.Kratochvílová-T.Palouda,
                   11. G.Novosadová-P.Janů, 12. Š.Kleinová-E.Furiš, 13. J.Bočánková-M.Olšák, 14. K.Beránková-P.Klein, 
                   15. A.Šafaříková-C.Pokorný
      Předžáci: 
1. P.Šafařík
             (výsledky)

 

12.-13.5.2018  - Slalomy "O pracku krumlovského medvěda", Č.Krumlov,  ř.Vltava

  VZ sobota:
      C1 muži:  1. L.Novosad, 4. V.Skořepa, 6. V.Klíma, 12. J.Mareš, 13. P.Študlar, 17. S.Vejnar, 18. V.Švadlena, 20. J.Novosad
      K1 ženy: 3
. K. Novosadová, 5. T.Kratochvílová, 9. K.Paloudová, 10. A.Forejtová, 12. A.Plachtová, 13. M.Bauerová,
                    14
. Š.Kleinová,
      K1 muži:
10. T.Koudelka, 12. O.Vejvoda, 15. E.Furiš, 19. M.Olšák, 27. M.Pártl, 32. M.Palouda, 33.J.Novosad, 34. J.Kasper
                     36. C.Pokorný, 37.
P. Novotný, 42. J.Švehla
      C1 ženy: 1. T.Kratochvílová, 2. K.Novosadová, 3.K.Paloudová, 4. A.Plachtová
      C2 :   3. Janů-Šmoldas, 4. Ondřich-Študlar, 7. L.Novosad-Vandas, 8. C.Pokorný-J.Novosad,
      C2-mix: 2. T.Kratochvílová-V.Ondřich
      Předžáci: 
1. P.Šafařík
             (výsledky)

  VZ neděle:
      C1 muži:  1. V.Klíma, 2. L.Novosad, 5.M.Novák,  9. V.Skořepa, 10. A.Haleš, 15. P.Študlar, 16. J.Mareš, 17. V.Švadlena,
                     
19. S.Vejnar,  21. J.Novosad
      K1 ženy: 3
. K.Paloudová, 4. K. Novosadová, 6. T.Kratochvílová,  8. A.Forejtová, 11. Š.Kleinová, 13. M.Bauerová,
                     15. A.Plachtová, 18. A.Šafaříková                  
      K1 muži:
10. O.Vejvoda, 11. E.Furiš, 13. T.Koudelka, 15. V.Ondřich, 21. M.Olšák, 27. M.Pártl, 31.J.Novosad, 32. J.Kasper
                     33. M.Palouda, 36. C.Pokorný, 39.
P. Novotný, 43. J.Švehla
      C1 ženy: 1. T.Kratochvílová, 2. K.Novosadová, 3.K.Paloudová, 4. A.Plachtová
      C2 :   1. Klíma-Skořepa, 4. Švadlena-Šmoldas, 5. Haleš-Novák, 6. A.Paloudová-K.Paloudová, 7. Mareš-Vejnar,
                9. L.Novosad-Vandas, 11. C.Pokorný-J.Novosad, 12. Ondřich-Študlar
      C2-mix: 3. T.Kratochvílová-V.Ondřich
      Předžáci: 
3. P.Šafařík
             (výsledky)

 

5.-6.5.2018  - Slalomy "O štít města Tábora", Tábor-Harachovka,  ř.Lužnice

  VZ sobota:
      C1 muži:  38. S.Vejnar
      K1 ženy: 11. T.Kratochvílová,
26. Š.Kleinová
      K1 muži: 24. E.Furiš, 34. Z.Švehla, 38. T.Koudelka sr., 58. V.Ondřich,
63. S.Koudelka, 89. M.Olšák,
  
                 104. T.Koudelka jr., 109. P.Novotný, 143. Z.Grossmann
      C1 ženy: 1.T.Kratochvílová, 11.Š.Kleinová
      C2-mix :   5. T.Kratochvílová-V.Ondřich
             (výsledky)

  VZ neděle:
      C1 muži:  28. S.Vejnar
      K1 ženy: 13. T.Kratochvílová,
26. Š.Kleinová
      K1 muži: 12. Z.Švehla, 19. T.Koudelka sr., 56. S.Vejnar, 32. V.Ondřich,
34. E.Furiš, 70. M.Olšák,  97. P.Novotný,
      C1 ženy: 3.T.Kratochvílová, 8.Š.Kleinová
      C2-mix :   4. T.Kratochvílová-V.Ondřich
             (výsledky)

 

28.4.2018 - R družstev ve sjezdu na divoké vodě, ř. Otava pod Rejnštejnem


         3xC1 muž: 1. SK Vltava Č.Krumlov "A" ( A.Haleš, V.Klíma, L.Novosad)
                         2. SK Vltava Č.Krumlov "B" (M.Novák, V.Švadlena, V.Skořepa)
                         6. SK Vltava Č.Krumloc "C" (S.vejnar, T.Vaněček, J. Mareš)
         3xK1 ženy: 2. SK Vltava Č.Krumlov ( K.Paloudová, A.Plachtová, K.Novosadová)
                            6. SK Vltava Č.Krumloc "B" (T.Kratochvílová-Š.Kleinová-A.Plachtová)  
         3xK1 muži : 11. SK Vltava Č.Krumlov  (v.Ondřich-T.Davídek- M.Olšák)
         3xC2 muži 1. SK Vltava Č.Krumlov( Novosad-Vaněček, Skořepa-Švadlena, Haleš-Novák)
                           6. SK Vltava Č.Krumloc "B" (Furiš-Walter, Klíma-Ondřich, Mareš-Vejnar)  
         3xC1 ženy: 1. SK Vltava Č.Krumlov "A" (A.Plachtová, K.Paloudová, A.Paloudová)            
                             4. SK Vltava Č.Krumloc "B" (T.Kratochvílová-Š.Kleinová-K.Novosadová)  
              (výsledky)

28.4.-29.4.2018 - 3. a 4. Český Pohár ve sjezdu, Rejnštejn, ř. Otava

  sobota, MČR veteránů:
     C1 muži: 3. A.Haleš, 8.(1.VM) L.Novosad,  9. V.Klíma , 10. M.Novák, 11.V.Švadlena, 13. V.Skořepa,
                   24. J.Mareš, 30. S.Vejnar
     K1 ženy: 2. A.Paloudová, 6. K.Paloudová,  11. K.Novosadová, 12. A.Plachtová, 18. T.Kratochvílová, 29. Š.Kleinová
     K1 muži: 34. V.Ondřich, 38. T.Davídek,  47. M.Olšák, 55. E.Furiš
     C2: 4.Haleš-Novák, 10.V.Skořepa-Walter
     C1 ženy: 1. A.Paloudová, 4. K.Paloudová, 9. K.Novosadová, 10. A.Plachtová, 12. T.Kratochvílová
          (výsledky)
  neděle, MČR U-23
:
     C1 muži: 4. A.Haleš, 8.(2.U-23) V.Klíma , 9. M.Novák, 10.V.Švadlena, 12. V.Skořepa,
                   22. J.Mareš, 26. S.Vejnar
     K1 ženy: 2.(2.U-23) A.Paloudová, 7. K.Paloudová,  12. K.Novosadová, 13. A.Plachtová, 22. T.Kratochvílová, 29. Š.Kleinová
     K1 muži: 25. V.Ondřich, 40. T.Davídek,  45. M.Olšák, 56. E.Furiš
     C2: 4.Haleš-Novák, 13.V.Skořepa-Walter, 15. Vejnar-Mareš
     C1 ženy: 1.(1.U-23) A.Paloudová, 5. K.Paloudová, 9. T.Kratochvílová, 10. K.Novosadová, 11. A.Plachtová,
          (výsledky)

 

 

21.-22.4.2018 - 1. a 2. ČP žáků,  (USD Opava)

  sobota, 1.ČPž:
     C1 ženy: 7. K.Novosadová
     K1 muži: 21. E.Furiš
     K1 ženy: 8. K.Novosadová
           (výsledky)
  neděle 2.ČPž:
     C1 ženy: 3. K.Novosadová
     K1 muži: 19. E.Furiš
     K1 ženy: 2. K.Novosadová
           (výsledky)

 

14.-15.4. 2018  MČR 1. a 2. Český pohár ve sjezdu,, Plavy, ř.Kamenice

  1.ČP- sobota:
     C1 muži: 2. A.Haleš, 7. V.Skořepa, 8. V.Švadlena, 9. M.Novák,11. V.Klíma
     K1 ženy: 2. A.Paloudová, 6. K.Paloudová,
     C2-muži: 4. Haleš-Novák
          (výsledky)

  MČR 2.ČP- neděle:
     C1 muži: 2. A. Haleš ,  7. M.Novák, 8. V.Skořepa, 9. V.Švadlena, 11. V.Klíma, 15. J.Mareš
     K1 ženy: 6. A.Paloudová, 7. K.Paloudová, 10. A.Plachtová
     C2-muži: 4. Haleš-Novák
     C1 ženy: 4. A.Paloudová
          (výsledky)

 

7.4. 2018 - 46.Int. Bayerwald Regatta , ř. Ilz, Něměcko

  klasický závod - sobota:
     C1 muži: 2. A.Haleš, 5. V.Skořepa, 6. V.Klíma
     K1 ženy: 1. K.Paloudová, 5. K.Paloudová
     C1 ženy: 5. A.Plachtová
          (výsledky)

 

7.-8.4.2018  - Jarní Bechyňské sjezdy, , ř.Lužnice

  č.18 - sobota dopoledne:
     C1 muži:  2. J.Mareš, 4. S.Vejnar
     K1 ženy: 2
. K. Novosadová,  5. T.Kratochvílová, 6. Š.Kleinová
     K1 muži: 2.
V.Ondřich, 9. S.Koudelka, 10. T.Koudelka jun., 11. M.Olšák, 13. T.Koudelka sen., 15. Z.Grossmann,
                  24. P.Novotný, 27. M.Palouda, 29. J.Kasper
     C1 ženy:   1.K.Novosadová, 2. T.Kratochvílová
             (výsledky)

  č.19 - sobota odpoledne:
     C1 muži:  3. J.Mareš, 5. S.Vejnar
     K1 ženy: 2
. K. Novosadová, 5. Š.Kleinová, 9. T.Kratochvílová
     K1 muži: 2. V.Ondřich, 10. M.Olšák, 12. T.Koudelka jun.,  13. T.Koudelka sen., 14. S.Koudelka, 18. Z.Grossmann,
                  25. P.Novotný, 28. M.Palouda, 29. J.Kasper
             (výsledky)

  č.20 - neděle dopoledne:
     C1 muži:  2. J.Mareš, 3. S.Vejnar
     K1 ženy: 3
. K. Novosadová, 7. T.Kratochvílová, 9. Š.Kleinová
     K1 muži: 1. V.Ondřich, 7. M.Olšák, 8. T.Koudelka sen., 21. P.Novotný, 23. M.Palouda, 26. J.Kasper
     C1 ženy:   1.K.Novosadová, 2. T.Kratochvílová
     C2: 2. Mareš-Vejnar
             (výsledky)

  č.27 - neděle odpoledne:
     C1 muži:  2. J.Mareš, 3. S.Vejnar
     K1 ženy: 4
. K. Novosadová, 7. Š.Kleinová, 11. T.Kratochvílová
     K1 muži: 1. V.Ondřich, 8. M.Olšák, 9.T.Koudelka sen., 17. P.Novotný, 20. M.Palouda, 24. J.Kasper
     C2:  3. Olšák-Ondřich

             (výsledky)

 

 

7.-8.4.2018 - " Jarní slalomy v Českém Vrbném" , USD České Vrbné

  sobota dolní trať:
     K1 muži: 20. Z.Švehla, 39. E.Furiš
            (výsledky)
  sobota horní trať:
     K1 muži: 22. Z.Švehla, 32. E.Furiš
            (výsledky)
  neděle dolní trať:
     K1 muži: 20. Z.Švehla, 40. E.Furiš
            (výsledky)
  neděle horní trať:
     K1 muži: 22. Z.Švehla, 36. E.Furiš
            (výsledky)

 

 

31.3.-1.4.2018 - Sázavské sjezdy , Krhanice, ř. Sázava

  klasický závod - sobota dopoledne:
     C1 muži: 2. A.Haleš, 3. L.Novosad, 5. M.Novák, 6. V.Švadlena, 9. J.Mareš, 10. S.Vejnar
     K1 ženy: 2.A.Paloudová, 3.K.Paloudová, 7.K.Novosadová, 10. T.Kratochvílová
     K1 muži: 12. V.Ondřichr, 19. M.Olšák,
     C2: 2. Haleš-Novák
          (výsledky)
  klasický závod - sobota odpoledne:
     C1 muži: 2. A.Haleš, 3. L.Novosad, 5. M.Novák, 6. V.Švadlena, 8. J.Mareš, 10. S.Vejnar
     K1 ženy: 2.A.Paloudová, 4.K.Paloudová, 7.K.Novosadová, 11. T.Kratochvílová
     K1 muži: 12. V.Ondřichr, 20. M.Olšák,
          (výsledky)
  klasický závod - neděle dopoledne:
     C1 muži: 2. A.Haleš, 3. L.Novosad, 5. M.Novák, 6. V.Švadlena, 8. J.Mareš, 10. S.Vejnar
     K1 ženy: 1.A.Paloudová, 2.K.Paloudová, 6.K.Novosadová, 10. T.Kratochvílová
     K1 muži: 11. V.Ondřichr, 17. M.Olšák,
     C2: 2. Haleš-Novák
          (výsledky)
  klasický závod - neděle odpoledne:
     C1 muži: 2. A.Haleš, 3. L.Novosad, 4. V.Švadlena, 8. J.Mareš, 9. S.Vejnar
     K1 ženy: 1.A.Paloudová, 2.K.Paloudová, 6.K.Novosadová, 10. T.Kratochvílová
     K1 muži: 9. V.Ondřichr, 16. M.Olšák,
          (výsledky)

 

24.-25.3.2018 - Sjezdy v Hanušovicích, ř.Morava

  klasický závod - sobota dopoledne:
     K1 ženy: 4. A.Plachtová
     C1 ženy: 3. A.Plachtová
          (výsledky)
  klasický závod - sobota odpoledne:
     K1 ženy: 4. A.Plachtová
     C1 ženy: 1. A.Plachtová
          (výsledky)
  klasický závod - neděle dopoledne:
     K1 ženy: 4. A.Plachtová
     C1 ženy: 2. A.Plachtová
          (výsledky)
  klasický závod - neděle dopoledne:
     K1 ženy: 3. A.Plachtová
     C1 ženy: 1. A.Plachtová
          (výsledky)
 

 

 ...ale podívat se také můžeš na naše výsledky

 

 

 

Oficiální informační systém regionu Český Krumlov