SK Vltava > Naše výsledky

Naše sportovní výsledky v roce 2017 :  

(řazeno dle data sestupně)

 

 

Bohužel ....

nějakým  nedopatřením se zde již zaznamenané výsledky od dubna do prosince - a že jich bylo požehnaně - někam smazaly :-(

Třeba bude někdy trocha času je sem zase nasázet...

 

 

 

15.-16.4. 2017 - MČR U-23 a 3. a 4. Český pohár ve sjezdu, Špindlerův Mlýn, ř. Labe

  3.ČP- sobota:
     C1 muži: 3. A.Haleš, 4. L.Novosad, 7. M.Novák, 10. V.Skořepa
     K1 ženy: 3. K.Paloudová, 11.A.Plachtová
     C2-muži: 3. Haleš-Novák, 5. Jirka-Švadlena
          (výsledky)
  4.ČP- neděle:
     C1 muži: 2. A.Haleš, 6. V.Skořepa, 9. L.Novosad
     K1 ženy: 5. K.Paloudová, DNF A.Plachtová
     C2-muži: 3. Haleš-Novák, 6. Jirka-Švadlena
          (výsledky)
  MČR U-23, neděle:
     C1 muži: 4. V.Skořepa, 5. V.Klíma, 10. J.Mareš
     K1 ženy: 2. K.Paloudová, 10. A.Plachtová
          (výsledky)

 

15.-16.4. 2017 - 1. a 2. Český pohár ve sjezdu, Plavy, ř.Kamenice

  1.ČP- sobota:
     C1 muži: 2. A.Haleš,  6. M.Novák, 7. V.Skořepa
     K1 ženy: 2. K.Paloudová, 4.A.Paloudová, 10.A.Plachtová
     C2-muži: 4. Haleš-Novák, 8. Jirka-Švadlena
          (výsledky)
  2.ČP- neděle:
     C1 muži: 2. A.Haleš,  6. M.Novák, 8. V.Skořepa
     K1 ženy: 3. K.Paloudová, 4.A.Paloudová, 10.A.Plachtová
     C2-muži: 10. Haleš-Novák
          (výsledky)

 

8.-9.4. 2017 - 46.Int. Bayerwald Regatta , ř. Ilz, Něměcko

  klasický závod - sobota:
     C1 muži: 2. A.Haleš, 5. L.Novosad, 6. M.Novák, 7. D.Jirka, 8. V.Švadlena, 11. V.Klíma
     K1 ženy: 1. K.Paloudová, 15. A.Plachtová
     C2: 1. Haleš-Novák, 2. Jirka-Švadlena
          (výsledky)
  sprint - neděle:
     C1 muži:  4. L.Novosad, 5. M.Novák, 7. A.Haleš, 9. V.Klíma, 10. V.Švadlena, 13. D.Jirka
     K1 ženy: 9. K.Paloudová, 14. A.Plachtová
     C2: 2. Haleš-Novák, 3. Jirka-Švadlena
          (výsledky)

 

8.-9.4.2017  - Jarní Bechyňské sjezdy, Hutě, ř.Lužnice

  č.24 - sobota dopoledne:
      C1 muži:  6. J.Mareš
      K1 ženy: 6
. K. Novosadová,  9. T.Kratochvílová, 10. Š.Kleinová
     K1 muži: 9.
V.Ondřich, 10. T.Koudelka jun., 11. P.Klein, 12. T.Koudelka sen., 13. Z.Grossmann, 14. M.Olšák, 15. S. Vejnar
                  25. P.Novotný, 26. J.Novosad,
     C2 :   4. Klein-Ondřich
     Předžáci:  4. M.Palouda
             (výsledky)

  č.25 - sobota odpoledne:
      C1 muži:  5. J.Mareš
      K1 ženy: 6
. K. Novosadová,  9. T.Kratochvílová, 10. Š.Kleinová
      K1 muži: 
9. T.Koudelka jun., 10. T.Koudelka sen., 12. Z.Grossmann, 13. M.Olšák, 15. S. Vejnar, 18. P.Klein
                  27. P.Novotný, 28. J.Novosad,
DSQ V.Ondřich
     C1 ženy: 1. K.Novosadová, 3. Š.Kleinová
     C2 :   4. Mareš-Vejnar, 6. Klein-Ondřich
     Předžáci:  5. M.Palouda
             (výsledky)

  č.26 - neděle dopoledne:
      C1 muži:  3. J.Mareš
      K1 ženy: 6
. Š.Kleinová, 8. K. Novosadová,  9. T.Kratochvílová
      K1 muži: 7.
V.Ondřich, 9. T.Koudelka jun., 10. P.Klein, 11. S.Koudelka, 12. S.Vejnar, 13. T.Koudelka sen., 15. M.Olšák,
                  24. P.Novotný, 27. J.Novosad,
     C2 :   1. Klein-Ondřich
     Předžáci:  4. M.Palouda
             (výsledky)

  č.27 - neděle odpoledne:
      C1 muži:  3. J.Mareš
      K1 ženy: 2
. K. Novosadová,  8. T.Kratochvílová, 9. Š.Kleinová
      K1 muži: 
5. P.Klein, 8. V.Ondřich, 10. S.Koudelka, 11. S. Vejnar, 12. T.Koudelka sen.,14. M.Olšák,
                  21. P.Novotný, 24. J.Novosad
     C1 ženy: 1. K.Novosadová, 4. T.Kratochvílová
     C2 :   1. Mareš-Vejnar, 3. Klein-Ondřich
     Předžáci:  4. M.Palouda
             (výsledky)

 

 

8.-9.4.2017 - " Jarní slalomy v Českém Vrbném" , USD České Vrbné

  sobota Horní trať:
     K1 muži: 65. E.Furiš
            (výsledky)
  neděle Dolní Trať:
     K1 muži:31. Z.Švehla
            (výsledky)
  neděle Horní Trať:
     K1 muži: 29. Z.Švehla, 60. E.Furiš
            (výsledky)

 

1.-2.4.2017 - Závody ve slalomu "Stružnická peřej" , Stružnice, ř. Ploučnice

  sobota:
     K1 muži: 34. E.Furiš
            (výsledky)
  neděle:
     K1 muži: 35. E.Furiš
            (výsledky)

 

1.-2.4.2017 - Sázavské sjezdy , Krhanice, ř. Sázava

  klasický závod - sobota dopoledne:
     C1 muži: 2. A.Haleš, 3. L.Novosad, 4. D.Jirka, 7. V.Švadlena, 8. V.Klíma, 12. J.Mareš
     K1 ženy: 1.K.Paloudová, 2.A.Paloudová, 4. A.Plachtová, 8.K.Novosadová
     K1 muži: 18. S.Vejnar, 19. M.Olšák
     C2: 2. Švadlena-Jirka, 4. Peška-Cuc, 5. Klein-Ondřich
          (výsledky)
  klasický závod - sobota odpoledne:
     C1 muži: 2. A.Haleš, 3. L.Novosad, 4. D.Jirka, 6. V.Švadlena, 7. V.Klíma, 11. J.Mareš
     K1 ženy: 1.K.Paloudová, 3.A.Paloudová, 4. A.Plachtová, 7.K.Novosadová
     K1 muži: 18. S.Vejnar, 19. M.Olšák
     C1 ženy: 1.K.Paloudová, 2.A.Paloudová, 3. A.Plachtová    
     C2: 2. Švadlena-Jirka, 3. Klein-Ondřich
          (výsledky)
  klasický závod - neděle dopoledne:
     C1 muži: 1. A.Haleš, 3. L.Novosad, 5. D.Jirka, 6. V.Švadlena, 8. V.Klíma, 10. J.Mareš
     K1 ženy: 1.K.Paloudová, 3.A.Paloudová, 4. A.Plachtová, 7.K.Novosadová
     K1 muži:  15. M.Olšák, 18. S.Vejnar
     C2: 1. Švadlena-Jirka, 3. Peška-Jelínek, 4. Klein-Ondřich
          (výsledky)
  klasický závod - neděle odpoledne:
     C1 muži: 2. A.Haleš, 3. L.Novosad, 5. D.Jirka, 7. V.Švadlena, 8. V.Klíma, 10. J.Mareš
     K1 ženy: 1.K.Paloudová, 3. A.Plachtová, 6.K.Novosadová
     K1 muži: 15. S.VEjnar, 16. M.Olšák
     C1 ženy: 1.K.Paloudová, 2. A.Plachtová    
     C2: 2. Švadlena-Jirka,  3. Peška-Jelínek, 4. Klein-Ondřich
          (výsledky)

 

25.-26.3.2017 - Sjezdy v Hanušovicích, ř.Morava

  klasický závod - sobota dopoledne:
     C1 muži: 2. A.Haleš,  4. M.Novák, 5. V.Klíma, 7. J.Klíma, 10. J.Mareš
     K1 ženy: 2. A.Paloudová, 3. K.Paloudová, 7.M.Mašínová
     C2: 2. Haleš-Novák
          (výsledky)
  klasický závod - sobota odpoledne:
     C1 muži: 2. A.Haleš,  4. M.Novák, 6. V.Klíma, 7. J.Klíma, 11. J.Mareš
     K1 ženy: 2. K.Paloudová, 3. A.Paloudová
     C2: 2. Haleš-Novák
          (výsledky)
  klasický závod - neděle dopoledne:
     C1 muži: 2. A.Haleš,  4. M.Novák, 5. V.Klíma, 9. J.Klíma, 11. J.Mareš
     K1 ženy: 3. K.Paloudová, 4.A. Paloudová
     C2: 2. Haleš-Novák
          (výsledky)

 

 ...ale podívat se také můžeš na naše výsledky

 

 

 

Oficiální informační systém regionu Český Krumlov