SK Vltava > Naše výsledky

Naše sportovní výsledky

v aktuálním roce (2014):

Přehled všech výsledků:

zaznamenané výsledky, kde někdo startuje pod hlavičkou SK Vltava,  jsou zapsány na této samostatné stránce

 

 Z nich potom stojí za vyzdvižení :

 TOP výsledky roku 2014:

 (výrazná umístění na mezinárodní úrovni)

Kanoistika, hlavní (seniorská) kategorie: 

 Antonín Haleš bronzový při MS ve sjezdu (sprintu) 
     MS ve sjezdu, kategorie C1 muži - sprint; ř. Adda,  Itálie, Valtelina 14.6.2014
         výsledky

Antonín Haleš členem stříbrné národní hlídky při MS ve sjezdu (sprintu) družstev
     MS ve sjezdu družstev, kategorie 3xC1 muži - sprint; ř. Adda,  Itálie, Valtelina 14.6.2014
         výsledky

Lukáš Novosad členem stříbrné národní hlídky při MS ve sjezdu družstev
     MS ve sjezdu družstev, kategorie 3xC1 muži - klasický závod; ř. Adda,  Itálie, Valtelina 12.6.2014
         výsledky

 

Kanoistika, ostatní kategorie:

Anežka Paloudová stříbrná při ME juniorů ve sjezdu
    
ME ve sjezdu, kategorie C1-juniorky, ř.Vrbas, Banja Luka, Bosna a Hercegovina 17.7.2014
         výsledky

Anežka Paloudová členkou Evropských mistrovských juniorských družstev ve sjezdu
 
     ME ve sjezdu, kategorie 3x K1-juniorky, ř.Vrbas, Banja Luka, Bosna a Hercegovina 18.7.2014
      ME ve sjezdu, kategorie 3x C1-juniorky, ř.Vrbas, Banja Luka, Bosna a Hercegovina 18.7.2014
         výsledky

 

 

Ostatní sporty:

Antonín Haleš a Martin Novák juniorskými Mistry Světa v raftingu v závodě sprint
     MS v raftingu U-23, čtyřmístné rafty. Závod ve sprintu; Iguassu Falls, Brazílie 10.10.2014
         výsledky

Antonín Haleš a Martin Novák dvakrát třetí při MS v raftingu kategorie U-23
     MS v raftingu U-23, čtyřmístné rafty. Slalom a paralelní závod; Iguassu Falls, Brazílie 10. a 11.10.2014
         slalom, paralelní závod

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hlavní výsledky roku 2014:

 (pódiová umístění na republikové úrovni a případné ostatní výsledky na vyšší úrovni  - řazeno dle data )   

Hlavní (seniorská) kategorie:    

Anežka Paloudová vítězkou celkového hodnocení Českého poháru ve sjezdu 
     ČP v klasickém sjezdu, desetidílná soutěž, kategorie C1-ženy
         výsledky

 Václav Švadlena a David Jirka třetí  v celkovém hodnocení Českého poháru ve sjezdu 
     ČP v klasickém sjezdu, desetidílná soutěž, kategorie C2-muži
         výsledky

Anežka Paloudová druhá v celkovém hodnocení Českého poháru ve sjezdu 
     ČP v klasickém sjezdu, desetidílná soutěž, kategorie K1-ženy
         výsledky

Antonín Haleš třetí v celkovém hodnocení Českého poháru ve sjezdu
     ČP v klasickém sjezdu, desetidílná soutěž, kategorie C1-muži
         výsledky

Antonín Haleš bronzový při MČR v klasickém sjezdu
     MČR v klasickém sjezdu, kategorie C1-muži; ř.Vltava pod Lipnem, 30.8.2014
         výsledky

Anežka Paloudová mistryní ČR v klasickém sjezdu
     MČR v klasickém sjezdu, kategorie K1-ženy; ř.Vltava pod Lipnem, 30.8.2014
         výsledky  

Antonín Haleš a Martin Novák stříbrní při MČR v klasickém sjezdu
     MČR v klasickém sjezdu, kategorie C2-muži; ř.Vltava pod Lipnem, 30.8.2014
         výsledky

Antonín Haleš bronzový při MČR ve sprintu
     MČR ve sprintu, kategorie C1-muži; ř.Vltava pod Lipnem, 31.8.2014
         výsledky

Anežka Paloudová bronzová při MČR ve sprintu
     MČR ve sprintu, kategorie K1-ženy; ř.Vltava pod Lipnem, 31.8.2014
         výsledky

A.Haleš, M.Novák, D.Jirka, V.Švadlena, J.Klíma stříbrní ve sprintu družstev
     MČR ve sprintu družstev, kategorie C2-muži; USD České Vrbné, 23.8.2014
         výsledky

Marie Mašínová, Anežka a Karolína Paloudovy bronzové ve sprintu družstev
     MČR ve sprintu družstev, kategorie K1-ženy; USD České Vrbné, 23.8.2014
         výsledky

Antonín Haleš, Martin Novák  a Jan Klíma bronzoví ve sprintu družstev
     MČR ve sprintu družstev, kategorie C1-muži; USD České Vrbné, 23.8.2014
         výsledky

Lukáš Novosad, Antonín Haleš a Martin Novák mistry  ve sjezdu družstev
     MČR ve sjezdu družstev, kategorie C1-muži; ř.Morava, Postřelmov, 3.5.2014
         výsledky

David Jirka, Václav Švadlena a Tomáš Vaněček bronzoví  ve sjezdu družstev
     MČR ve sjezdu družstev, kategorie C1-muži; ř.Morava, Postřelmov, 3.5.2014
         výsledky

Marie Mašínová, Anežka a Karolína Paloudovy stříbrné  ve sjezdu družstev
     MČR ve sjezdu družstev, kategorie K1-ženy; ř.Morava, Postřelmov, 3.5.2014
         výsledky

L.Novosad, A.Haleš, M.Novák, D.Jirka, V. Švadlena a T. Vaněček stříbrní ve sjezdu družstev
     MČR ve sjezdu družstev, kategorie C2-muži; ř.Morava, Postřelmov, 3.5.2014
         výsledky

Marie Mašínová, Anežka a Karolína Paloudovy mistryněmi  ve sjezdu družstev
     MČR ve sjezdu družstev, kategorie C1-ženy; ř.Morava, Postřelmov, 3.5.2014
         výsledky

 

Ostatní věkové a jiné kategorie:      

 Anežka Paloudová vítězkou celkového hodnocení ČP dorostu
     ČP dorostu ve sjezdu, dlouhodobá soutěži, kategorie C1-dorostenky
     
    výsledky

Marie Mašínová třetí v celkovém hodnocení ČP dorostu
     ČP dorostu ve sjezdu, dlouhodobá soutěži, kategorie C1-dorostenky
     
    výsledky

Anežka Paloudová vítězkou celkového hodnocení ČP dorostu
     ČP dorostu ve sjezdu, dlouhodobá soutěži, kategorie K1-dorostenky
     
    výsledky

Anežka Paloudová dvakrát druhá při MČR dorostu v kombinaci
     MČR dorostu v kombinaci, kategorie C1-ml.dorostenky, USD Křivoklát, Roztoky, 13-14.9.2014
     MČR dorostu v kombinaci, kategorie K1-ml.dorostenky, USD Křivoklát, Roztoky, 13-14.9.2014
         výsledky

Dorostenecké družstvo (Skořepa-Klein, J.Klíma-Plachtová, Zapletal-Manová) druhé při MČR-d ve sprintu
     MČR družstev dorostu ve sprintu, kategorie 3xC2-dorostenci; USD Křivoklát, Roztoky, 13.9.2014
         výsledky
 
 

Dorostenecké družstvo (A.Paloudová, K.Paloudová, Manová) třetí při MČR-d ve sprintu
     MČR družstev dorostu ve sprintu, kategorie 3xK1-ml.dorostenky; USD Křivoklát, Roztoky, 13.9.2014
         výsledky
 
 

Dorostenecké družstvo (Mašínová, V.Klíma, K.Paloudová) třetí při MČR-d ve sprintu
     MČR družstev dorostu ve sprintu, kategorie 3xC1-st.dorostenci; USD Křivoklát, Roztoky, 13.9.2014
         výsledky
 
 

Dorostenecké družstvo (Skořepa, J.Klíma, A.Paloudová) druhé při MČR-d ve sprintu
     MČR družstev dorostu ve sprintu, kategorie 3xC1-ml.dorostenci; USD Křivoklát, Roztoky, 13.9.2014
         výsledky
 
 

Anežka Paloudová mistryní ČR dorostu ve sprintu
     MČR dorostu ve sprintu, kategorie C1-mladší dorostenky, USD Křivoklát, Roztoky, 14.9.2014
         výsledky
 
 

Anežka Paloudová mistryní ČR dorostu ve sprintu
     MČR dorostu ve sprintu, kategorie K1-mladší dorostenky, USD Křivoklát, Roztoky, 14.9.2014
         výsledky
 
 

Jan Klíma druhý při MČR dorostu ve sprintu
     MČR dorostu ve sprintu, kategorie C1-mladší dorostenci, USD Křivoklát, Roztoky, 14.9.2014
         výsledky
 
 

Dorostenecké družstvo (Skořepa, J.Klíma, A.Paloudová) třetí  při MČR-d ve slalomu
     MČR družstev dorostu ve slalomu, kategorie 3xC1-dorostencici; USD Křivoklát, Roztoky, 13.9.2014
         výsledky
 
 

 Karolína Paloudová třetí v celkovém hodnocení  ČP žáků
     ČP žáků, dlouhodobá soutěži, kategorie K1-žákyně; 
         výsledky

 Karolína Paloudová vítězkou celkového hodnocení  ČP žáků
     ČP žáků, dlouhodobá soutěži, kategorie C1-žákyně; 
         výsledky

 Vojtěch Klíma druhý v celkovém hodnocení  ČP žáků
     ČP žáků, dlouhodobá soutěži, kategorie K1-mladší žáci; 
         výsledky

 Vojtěch Klíma první v celkovém hodnocení  ČP žáků
     ČP žáků, dlouhodobá soutěži, kategorie C1-mladší žáci; 
         výsledky

Karolína Paloudová třetí při MČR žáků v kombinaci
     MČR žáků v kombinaci, kategorie K1-žákyně; ř.Jizera - Paraplíčko, Žel.Brod, 6.-7.9.2014
         výsledky

Karolína Paloudová žákovskou mistryní ČR ve sprintu
     MČR žáků ve sprintu, kategorie C1-žákyně; ř.Jizera - Paraplíčko, Žel.Brod, 7.9.2014
         výsledky
 
 

Vojtěch Klíma žákovským mistrem ČR ve sprintu
     MČR žáků ve sprintu, kategorie C1-mladší žáci ř.Jizera - Paraplíčko, Žel.Brod, 7.9.2014
         výsledky
 
 

Karolína Paloudová stříbrná při MČR žáků ve sprintu
     MČR žáků ve sprintu, kategorie K1-žákyně; ř.Jizera - Paraplíčko, Žel.Brod, 7.9.2014
         výsledky
 
 

Vojtěch Klíma bronzový při MČR žáků ve sprintu
     MČR žáků ve sprintu, kategorie K1-mladší žáci ř.Jizera - Paraplíčko, Žel.Brod, 7.9.2014
         výsledky
 
 

Žákovské družstvo (Klein, V.Klíma, K.Paloudová) druhé ve sprintu
     MČR družstev žáků ve sprintu, kategorie 3xK1-žáci; ř.Jizera - Paraplíčko, Žel.Brod, 7.9.2014
          
výsledky  

Žákovské družstvo (Čepelák,S.Koudelkas, Mareš) třetí  ve sprintu
     MČR družstev žáků ve sprintu, kategorie 3xK1-mladší žáci; ř.Jizera - Paraplíčko, Žel.Brod, 7.9.2014
         výsledky
 
 

Žákovské družstvo (Klein, V.Klíma, K.Paloudová) třetí  ve sprintu
     MČR družstev žáků ve sprintu, kategorie 3xC1-žáci; ř.Jizera - Paraplíčko, Žel.Brod, 7.9.2014
         výsledky
 
 

Žákovské družstvo (Klein, V.Klíma, K.Paloudová) třetí  ve slalomu
     MČR družstev žáků ve slalomu, kategorie 3xC1-žáci; ř.Jizera - Paraplíčko, Žel.Brod, 6.9.2014
         výsledky
 
 

Anežka Paloudová dvakrát druhá při MČR U-23 ve sjezdu
     MČR U-23 ve sprintu, kategorie K1-ženy, kategorie C1-ženy; USD České Vrbné, 23.8.2014
         výsledky

Antonín Haleš a Martin Novák druzí při MČR U-23 ve sprintu
     MČR U-23 ve sprintu, kategorie C2-muži; USD České Vrbné, 23.8.2014
         výsledky

Antonín Haleš druhý při MČR U-23 ve sprintu
     MČR U-23 ve sprintu, kategorie C1-muži; USD České Vrbné, 23.8.2014
         výsledky

Žákovské družstvo (Klein, V.Klíma, K.Paloudová) druhé  ve sjezdu
     MČR družstev žáků ve sjezdu, kategorie 3xC1-žáci; ř.Labe, Brandýs n.L, 10.8.2014
         výsledky
 
 

Žákovské družstvo (S.Koudelka, V.Klíma, Mareš) třetí  ve sjezdu
     MČR družstev žáků ve sjezdu, kategorie 3xK1-mladší žáci; ř.Labe, Brandýs n.L, 10.8.2014
         výsledky
 
 

Karolína Paloudová  žákovská mistryně  ve sjezdu
     MČR žáků ve sjezdu, kategorie C1-žákyně; ř.Labe, Brandýs n.L, 9.8.2014
         výsledky
 
 

Vojtěch Klíma vícemistrem mezi mladšími žáky ve sjezdu
     MČR žáků ve sjezdu, kategorie K1-ml.žáci; ř.Labe, Brandýs n.L, 9.8.2014
         výsledky

Karolína Paloudová bronzová žákyně ve sjezdu
     MČR žáků ve sjezdu, kategorie K1-žákyně; ř.Labe, Brandýs n.L, 9.8.2014
         výsledky
 
 

Vojtěch Klíma mistrem mezi mladšími žáky ve sjezdu
     MČR žáků ve sjezdu, kategorie C1-ml.žáci; ř.Labe, Brandýs n.L, 9.8.2014
         výsledky

Anežka Paloudová dorosteneckou českou vícemistryní ve sjezdu
     MČR dorostu ve sjezdu, kategorie C1-dorostenky; ř.Vltava, Č.Krumlov, 7.6.2014
         výsledky

Vojtěch Skořepa stříbrný český dorostenecký deblíř ve sjezdu
     MČR dorostu ve sjezdu, kategorie C2-ml.dorostenci; ř.Vltava, Č.Krumlov, 7.6.2014
         výsledky

Jan Klíma vícemistrem a Vojtěch Skořepa bronzový český dorostenecký singlíř ve sjezdu
     MČR dorostu ve sjezdu, kategorie C1-ml.dorostenci; ř.Vltava, Č.Krumlov, 7.6.2014
         výsledky

J.Klíma-Zlámal, Skořepa-Študlar, Zapletal-Klein - stříbrné české dorostenecké družstvo ve sjezdu
     MČR dorostu ve sjezdu družstev, kategorie 3xC2- ml.dorostenci; ř.Vltava, Č.Krumlov, 7.6.2014
         výsledky

 Pavel Klein, Vojtěch Klíma a Marie Mašínová - bronzové české dorostenecké družstvo ve sjezdu
     MČR dorostu ve sjezdu družstev, kategorie 3xK1- st.dorostenci; ř.Vltava, Č.Krumlov, 7.6.2014
         výsledky

Jan Klíma, Vojtěch Klíma a Vojtěch Skořepa - stříbrné české dorostenecké družstvo ve sjezdu
     MČR dorostu ve sjezdu družstev, kategorie 3xC1- ml.dorostenci; ř.Vltava, Č.Krumlov, 7.6.2014
         výsledky
 

Jaroslav Jonáš, Patrik Študlar a Antonín Zlámal - bronzové české dorostenecké družstvo ve sjezdu
     MČR dorostu ve sjezdu družstev, kategorie 3xC1- st.dorostenci; ř.Vltava, Č.Krumlov, 7.6.2014
         výsledky

Anežka Paloudová mistryní a Marie Mašínová vícemistryní ČR U-23 ve sjezdu
     MČR U-23 ve sjezdu, kategorie C1-ženy; ř.Jizera, Malá Skála, 26.4.2014
         výsledky

Anežka Paloudová třetí při MČR U-23 ve sjezdu
     MČR U-23 ve sjezdu, kategorie K1-ženy; ř.Jizera, Malá Skála, 26.4.2014
         výsledky

Antonín Haleš druhý a Martin Novák třetí při MČR u-23 ve sjezdu
     MČR U-23 ve sjezdu, kategorie C1-muži; ř.Jizera, Malá Skála, 26.4.2014
         výsledky

Miroslav Pártl třetí  při MČR veteránů ve slalomu
     MČR  ve slalomu veteránů, kategorie starších veteránů; Trutnov, 20.4.2014
         výsledky

 

 Další významné či zajímavé výsledky roku 2014

(výborná umístění na republikové či vyšší úrovni nebo pódiová umístění na ostatních významných akcích - řazeno dle data)

 

David Jirka, Václav Švadlena a Vojtěch Skořepa pátí ve sprintu družstev
     MČR ve sprintu družstev, kategorie C1-muži; USD České Vrbné, 23.8.2014
         výsledky

 Anežka a Karolína Paloudovy druhé v neoficiálním MČR ve slalomu kategorie C2-ženy
     Neoficiální MČR ve slalomu kategorie C2-ženy, USD České Vrbné, 26.7.2014
         výsledky

Anežka Paloudová a Marie Mašínová členkami stříbrného družstva v neoficiálním závodě
ME juniorů ve sprintu družstev 
     
ME ve sjezdu juniorů, kategorie 3x C1-juniorky-sprint, ř.Vrbas, Banja Luka, Bosna a Hercegovina 20.7.2014
         výsledky

Anežka Paloudová pátá singlířka při ME ve sjezdu - sprintu  juniorů
     ME ve sjezdu juniorů - kategorie C1-juniorky-sprint, ř.Vrbas, Banja Luka, Bosna a Hercegovina 19.7.2014
         výsledky

D.Jirka-V.Švadlena šestí,
Lukáš Novosad a Anežka Paloudová jedenáctí při celkovém hodnocení Světového poháru
     SP ve sjezdu, celkové hodnocení kategorie C2 (resp. C1 a K1ž)
        celkové hodnocení SP

David Jirka a Václav Švadlena třetí při závodu Světového poháru 
     SP ve sjezdu, kategorie C2 muži - klasický závod; ř. Saalach,  Itálie, Lofer 22.6.2014
         výsledky

Lukáš Novosad devátý při MS ve sjezdu 
     MS ve sjezdu, kategorie C1 muži - klasický závod; ř. Adda,  Itálie, Valtelina 11.6.2014
         výsledky

Antonín Haleš dvanáctý při MS ve sjezdu 
     MS ve sjezdu, kategorie C1 muži - klasický závod; ř. Adda,  Itálie, Valtelina 11.6.2014
         výsledky
 
 

 

 Roky předchozí :

 

 

 

 

Oficiální informační systém regionu Český Krumlov