SK Vltava > Naše výsledky

Naše sportovní výsledky

v aktuálním roce (2013):

Přehled všech výsledků:

zaznamenané výsledky, kde někdo startuje pod hlavičkou SK Vltava,  jsou zapsány na této samostatné stránce

 

 Z nich potom stojí za vyzdvižení :

 TOP výsledky roku 2013:

 (výrazná umístění na mezinárodní úrovni)

Hlavní kategorie:

Lukáš Novosad a Antonín Haleš vícemistry Světa

    MS ve sjezdu-sprintu, závod družstev 3xC1, ř.Soča, Solkan, Slovinsko (16.6.2013)
    (výsledky)

Lukáš Novosad a Antonín Haleš mistry Evropy

    ME ve sjezdu, závod družstev 3xC1, ř.Soča, Bovec, Slovinsko (10.5.2013)
    (výsledky)

Lukáš Novosad a Antonín Haleš vícemistry Evropy

    ME ve sjezdu-sprintu, závod družstev 3xC1 sprint, ř.Soča, Bovec, Slovinsko (12.5.2013)
    (výsledky)

Lukáš Novosad čtvrtý evropský sprinter

    ME ve sjezdu, sprint, ř.Soča, Bovec, Slovinsko (12.5.2013)
    (výsledky)

Ostatní kategorie:
    (úspěchy našich kanoistů při hostování v jiných lodních třídách a posádkách, větš. v raftingu)

Lenka Lagnerová bronzová světová raftařka

     + stříbrná raftařka slalomářka
     MS v Raftingu, Nový Zéland  20.-24.11.2013
     Výsledky
 

Antonín Haleš, Martin Novák a Filip Musil stříbrní světoví juniorští raftaři 

     + zlatí slalomáři a stříbrní sjezdaři
     MS v Raftingu juniorů, Nový Zéland  15.-17.11.2013
     Výsledky

 

Hlavní výsledky roku 2013:

 (pódiová umístění na republikové úrovni a případné ostatní výsledky na vyšší úrovni  - řazeno dle data )   

    Hlavní (seniorská) kategorie:  

Antonín Haleš vítězem a Martin Novák bronzový v celkovém hodnocení ICF World Maraton Serie

    ICF World Maraton Serie 2013, kategorie C1-muži
      výsledky

Lenka Lagnerová, Anežka Paloudová a Marie Mašínová mistryněmi ČR družstev kajakářek

     MČR družstev ve sprintu 3xK1 ženy - USD České Vrbné 24.8.2013
     Výsledky

Lukáš Novosad, Antonín Haleš a Martin Novák stříbrní při MČR  družstev singlířů ve sprintu

     MČR družstev v sprintu 3xC1 muži - USD České Vrbné 24.8.2013
     Výsledky

Lenka Lagnerová šestá singlířka (a pátá v družstvech kajakářek) při MS ve sprintu

     MS ve sprintu C1-ženy, Soča, Solkan 15.6.2013
     Výsledky

Lukáš Novosad osmý a Antonín Haleš jedenáctý singlíř při MS ve sprintu

     MS ve sprintu C1-muži, Soča, Solkan 15.6.2013
     Výsledky

Antonín Haleš stříbrný a Lukáš Novosad bronzový singlíř při MČR ve sprintu

     MČR  ve sprintu C1-muži, Labe 28.4.2013
     Výsledky

Antonín Haleš stříbrný a Lukáš Novosad bronzový singlíř při MČR ve sjezdu

     MČR  v klasickém sjezdu C1-muži, Kamenice 21.4.2013
     Výsledky

Novosad-Vaněček, Haleš-Novák a Jirka-Švadlena mistry MČR v kategorii družstev deblířů ve sjezdu

     MČR družstev v klasickém sjezdu 3xC2 - Otava (Čeňkova Pila) 13.4.2013
     Výsledky 

Lukáš Novosad, Antonín Haleš a Martin Novák stříbrní při MČR  družstev singlířů ve sjezdu

     MČR družstev v klasickém sjezdu 3xC1 muži - Otava (Čeňkova Pila) 13.4.2013
     Výsledky

Lenka Lagnerová, Anežka Paloudová a Marie Mašínová bronzové při MČR družstev kajakářek

     MČR družstev v klasickém sjezdu 3xK1 ženy - Otava (Čeňkova Pila) 13.4.2013
     Výsledky

 

Ostatní věkové a jiné kategorie:      

Vojtěch Klíma, Samson Koudelka a Pavel Klein žákovskými mistry ČR družstev ve sjezdu

     MČR družstev žáků ve sjezdu, kategorie K1 mladší žáci;  ř. Morava, Hynkov u Olomouce 28.9.2013
      výsledky

V.Skořepa, V.Klíma, P.Študlar, A.Zlámal, P.Kleina, M.Zapletal stříbrní při MČRž družstev ve sjezdu

     MČR družstev žáků ve sjezdu, kategorie C2 žáci;  ř. Morava, Hynkov u Olomouce 28.9.2013
      výsledky

Štěpánka Manová, Anežka a Karolína Paloudovy bronzové při MČRž družstev ve sjezdu

     MČR družstev žáků ve sjezdu, kategorie K1 žákyně;  ř. Morava, Hynkov u Olomouce 28.9.2013
      výsledky

Vojtěch Skořepa, Anežka a Karolína Paloudovy bronzoví při MČRž družstev ve sjezdu

     MČR družstev žáků ve sjezdu, kategorie C1 žáci;  ř. Morava, Hynkov u Olomouce 28.9.2013
      výsledky

Anežka Paloudová žákovskou mistryní ČR ve sjezdu

     MČR žáků ve sjezdu, kategorie C1-žákyně;  ř. Morava, Hynkov u Olomouce 27.9.2013
       výsledky

Vojtěch Klíma stříbrný při MČRž ve sjezdu

     MČR žáků ve sjezdu, kategorie K1-mladší žáci;  ř. Morava, Hynkov u Olomouce 27.9.2013
       výsledky 

Anežka Paloudová bronzová při MČRž ve sjezdu

     MČR žáků ve sjezdu, kategorie K1-žákyně;  ř. Morava, Hynkov u Olomouce 27.9.2013
       výsledky

Vojtěch Skořepa žákovským mistrem ČR ve sjezdu

     MČR žáků ve sjezdu, kategorie C1 žáci;  ř. Morava, Hynkov u Olomouce 27.9.2013
       výsledky

Jan Klíma druhý a  Vojtěch Skořepa třetí dorostenec MČR v kombinaci

     MČR mladšího dorostu v kombinaci (slalom-sprint) kategorie C1;  USD Veltrusy 21.-22.9.2013
      výsledky 

Jan Klíma třetí mladší dorostenec MČR ve sprintu

     MČR mladšího dorostu ve sprintu;  USD Veltrusy 22.9.2013
      výsledky  

Anežka Paloudová žákovskou mistryní ČR ve sprintu (K1ž)

     MČR žáků ve sprintu K1 - žákyně; ř.Bečva (Valašské Meziříčí) 8.9.2013
      výsledky 

Anežka Paloudová žákovskou mistryní ČR ve sprintu (C1ž)

     MČR žáků ve sprintu C1 - žákyně; ř.Bečva (Valašské Meziříčí) 8.9.2013
      výsledky 

Karolína Paloudová bronzová při MČR ve sprintu (c1ž)

     MČR žáků ve sprintu K1 - žákyně; ř.Bečva (Valašské Meziříčí) 8.9.2013
      výsledky 

Anežka Paloudová stříbrná žákyně při MČR v kombinaci (C1ž)

     MČR žáků v kombinaci C1 - žákyně; ř.Bečva (Valašské Meziříčí) 7.-8.9.2013

Anežka Paloudová stříbrná žákyně při MČR v kombinaci (K1ž)

     MČR žáků v kombinaci K1 - žákyně; ř.Bečva (Valašské Meziříčí) 7.-8.9.2013

Antonín Haleš stříbrný v kategorii U-23 při MČR ve sprintu (C1)

     MČR U-23 ve sprintu, USD Č eské Vrbné 25.8. 2013
      výsledky 

Antonín Haleš a Martin Novák sbronzoví v kategorii U-23 při MČR ve sprintu (C2)

     MČR U-23 ve sprintu, USD Č eské Vrbné 25.8. 2013
      výsledky 

Lukáš Novosad veteránským mistrem ČR ve sprintu (C1)

     MČR veteránů ve sprintu, USD Č eské Vrbné 24.8. 2013
      výsledky 

Iva Dundová, Anežka Paloudová a Marie Mašínová dorosteneckými mistryněmi ČR družstev ve sjezdu

     MČR družstev dorostu v klasickém sjezdu 3xC1 ženy - ř.Morava (Litovel) 9.6.2013
     výsledky
  

J.Klíma-T.Koudelka, V.Skořepa-J.Jonáš, V.Zapletal-K.Paloudová druzí ve sjezdovém MČR-dorostu družstev 

     MČR družstev dorostu v klasickém sjezdu 3xC2 - ř.Morava (Litovel) 9.6.2013
     výsledky
 

Iva Dundová, Anežka Paloudová a Marie Mašínová druhé ve sjezdovém MČR-dorostu družstev

     MČR družstev dorostu v klasickém sjezdu 3xK1 ženy - ř.Morava (Litovel) 9.6.2013
     výsledky
 

Anežka Paloudová stříbrná dorostenka MČR v klasickém sjezdu (C1ž)

     MČR dorostu v klasickém sjezdu C1- ženy, mladší dorostenky - ř.Morava (Litovel) 8.6.2013
      výsledky 

Iva Dundová bronzová dorostenka MČR v klasickém sjezdu (C1ž)

     MČR dorostu v klasickém sjezdu C1- ženy, starší dorostenky - ř.Morava (Litovel) 8.6.2013
      výsledky

Jan Klíma a Vojtěch Skořepa bronzoví dorostenci MČR v klasickém sjezdu (C2)

     MČR dorostu v klasickém sjezdu C2 - mladší dorostenci;  ř.Morava (Litovel) 8.6.2013
      výsledky 

Anežka Paloudová bronzová dorostenka MČR v klasickém sjezdu (K1ž)

     MČR dorostu v klasickém sjezdu C1 - ženy, mladší dorostenky; ř.Morava (Litovel) 8.6.2013
      výsledky 

Jan Klíma bronzový dorostenec MČR v klasickém sjezdu (C1)

     MČR dorostu v klasickém sjezdu C1- mladší dorostenci; ř.Morava (Litovel) 8.6.2013
      výsledky 

 Tomáš Koudelka bronzový veterán MČR v klasickém sjezdu (K1)

     MČR veteránů v klasickém sjezdu K1- starší veteráni; ř.Morava (Litovel) 8.6.2013
      výsledky 

 Tomáš Koudelka a Tomáš Palouda bronzoví veteráni MČR v klasickém sjezdu (C2)

     MČR veteránů v klasickém sjezdu C2- veteráni; ř.Morava (Litovel) 8.6.2013
      výsledky 

Antonín Haleš stříbrný a Martin Novák bronzový singlíř při MČR "třiadvacítek" ve sjezdu

     MČR U-23 ve sjezdu, C1-muži, Labe 27.4.2013
     Výsledky

 

 

 Další významné výsledky roku 2013

(výborná umístění na republikové či vyšší úrovni nebo pódiová umístění na ostatních významných akcích - řazeno dle data)

  

Lukáš Novosad druhý při Ardéche maratonu

    Adrdéche Maraton, kategorie C1-muži , Ardéche, Francie 9.11.2013
     výsledky 

Marie Mašínová šestá v celkovém hodnocení ICF World Maraton Serie

    ICF World Maraton Serie 2013, kategorie K1-ženy
      výsledky 

Anežka Paloudová druhá při Adige maratonu

    Adige Maraton, kategorie K1-sjezd dorostenky , Verona, Itálie,  20.10.2013
     výsledky 

Antonín Haleš druhý a Martin Novák třetí při Adige maratonu

    Adige Maraton, kategorie C1-sjezd muži , Verona, Itálie,  20.10.2013
     výsledky

Antonín Haleš vítězem a Martin Novák třetí při Krumlovském vodáckém maratonu

    KVM, kategorie C1-muži, Č.Krumlov,  12.10.2013
     Výsledky 

David Jirka a Václav Švadlena třetí při Krumlovském vodáckém maratonu

    KVM, kategorie C2-muži, Č.Krumlov,  12.10.2013
     Výsledky 

Kateřina a Petra Koudelkovy třetí při Krumlovském vodáckém maratonu

    KVM, kategorie K2-ženy, Č.Krumlov,  12.10.2013
     Výsledky 

Antonín Haleš vítězem Liffey Descent maratonu

    Liffey Descent maraton, kategorie C1 muži, Dublin, Irsko, 28.9.2013
     Výsledky 

Lenka Lagnerová čtvrtá při MČR ve sprintu

     MČR ve sprintu K1-ženy, Labe 28.4.2013
     Výsledky 

Lenka Lagnerová čtvrtá při MČR ve sjezdu

     MČR v klasickém sjezdu K1-ženy, Kamenice 21.4.2013
     Výsledky

 

 Roky předchozí :

 

 

 

 

Oficiální informační systém regionu Český Krumlov