SK Vltava

Naše sportovní výsledky v roce 2011 :

  

 22.10.2011 - Bechyňské sjezdy - Lužnice nad Bechyní

        1.závod:
        K1: 6.(2.VM) L.Kresl; 12.(2.V) T.Koudelka st.; 13.(1.VS) Z.Grossmann; 25.(4.ŽS) J.Klíma;
              29.(6.ŽM) V.Skořepa; 30.(7.ŽM) T.Koudelka ml.
        C1: 4. V.Švadlena, 6.T.Vaněček; 7. D.Jirka; 17. M.Švadlena
        K1ž: 8. (1.DM) K.Koudelková; 11. (2.ŽS) V. Koudelková
        C1ž: 1. L.Lagnerová; 2. B.Beránková; 4. K. Gregrová
        C2: 3. V.+ M. Švadlenové; 5.(1.Ž) L.+ J. Lagnerové; 9.(2.VM) T.Palouda+T.Koudelka;
              10. (4.Ž) K. Gregrová + L.Schneiderová; 11. (5.Ž) A.Pártlová + Z.Šuttová; 13. B.Beránková + L.Kresl
        PŽ: 2. V. Klíma

        2.závod:
        K1: 6.(2.VM) L.Kresl; 13.(2.V) T.Koudelka st.; 14.(1.VS) Z.Grossmann; 26.(3.ŽS) J.Klíma;
              27.(3.ŽM) V.Skořepa; 32.(7.ŽM) T.Koudelka ml.
        C1: 4. V.Švadlena, 7.T.Vaněček; 8. D.Jirka; 19. M.Švadlena
        K1ž: 9. (1.DM) K.Koudelková; 11. (2.ŽS) V. Koudelková; 12.(2.VM) P.Koudelková
        C1ž: 1. L.Lagnerová; 3. B.Beránková; 
        C2: 3. V.+ M. Švadlenové; 7.(3.Ž) L.+ J. Lagnerové; 9.(2.VM) T.Palouda+T.Koudelka;
              10. (4.Ž) K. Gregrová + L.Schneiderová; 11. (5.Ž) A.Pártlová + Z.Šuttová; 12. B.Beránková + L.Kresl
        PŽ: 3. V.Klíma

 

8.10.2011 - Krumlovský vodácký maraton - "Doma" na Vltavě

        K1: 12.vet. Zdeněk Grossmann; 20. Zdeněk Švehla; 9.žák Jan Klíma; 10.žák Vojtěch Skořepa
        K2(mix): 6.Tomáš a Petra Koudelkovi; 11. T.Davídek + Lucie Schneiderová, 12. Pavel Muller + I.Krausová
        C1: 5. Václav Švadlena; 7. Tomáš Saiko;
        C2(mix): 3.Hana Peterková +K. Rašner; 5. Kristýna Gregrová +M. Straka; 8. Martin Švadlena + K.Pešková
        C2(tourist): 5. Martn Kaloš + P.Kubalák
        C2: 6.Andrea Pártlová + Zita Šuttová
        K1ž: 3.žák. Anežka Paloudová; 7.žák. Karolína Paloudová
        výsledky

 

24-25.9.2011 - MČR žáků ve sjezdu - Morava u Hynkova

        K1: 8.žm Tomáš Koudelka ml.
        C1: Vojtěch Skořepa DNF
        K1ž: 3.žm Anežka Paloudová; 5.žm Karolína Paloudová; 6.žs Veronika Koudelková
        C1ž: 1.žm Anežka Paloudová;  2.žm Karolína Paloudová

        3x K1: 1.žm SK Vltava ČK (A.Paloudová-V.Skořepa-T.Koudelka)
        3x C1: 4.(1.žm) SK Vltava ČK (A.Paloudová-K.Paloudová-V.Skořepa)

24-25.9.2011 - Hanácké slalomy - Morava u Hynkova

        Sobota:
        K1: 56.(6.VM) Tomáš Palouda; 72.(7.žm) Vojtěch Skořepa; 
        C1: 29.(3.žm) Vojtěch Skořepa
        K1ž: 15.(2.žm) Anežka Paloudová; 24.(5.žm) Karolína Paloudová

        Neděle:
        C1: 31.(2.žm) Vojtěch Skořepa
        K1ž: 19.(3.žm) Anežka Paloudová; 28.(5.žm) Karolína Paloudová

 

11.9.2011 - MČR žáků ve sprintu - Svratka v Brně

        K1: 32.(19.žm) Vojtěch Skořepa; 37. (14.žm) Tomáš Koudelka ml.
        C1ž: 6.(2.žm) Anežka Paloudová
        C1: 19.(4.žm) Vojtěch Skořepa
        K1ž: 12.(3.žm) Anežka Paloudová; 16.(7.žm) Karolína Paloudová; 17.(10.žs) Veronika Koudelková

        3x K1ž: 4. SK Vltava ČK (A.Paloudová-K.Paloudová-V.Koudelková)
        3x C1: 6. (3.žm) SK Vltava ČK (A.Paloudová-K.Paloudová-V.Skořepa)

10.9.2011 - MČR žáků ve slalomu - Svratka v Brně

        K1: 47.(19.žm) Vojtěch Skořepa; 54. (23.žm) Tomáš Koudelka ml.
        C1ž: 10.(4.žm) Anežka Paloudová
        C1: 32.(10.žm) Vojtěch Skořepa
        K1ž: 13.(6.žm) Anežka Paloudová; 17.(8.žm) Karolína Paloudová; 25.(13.žs) Veronika Koudelková

        3x K1: 9. (3.žm) SK Vltava ČK (A.Paloudová-K.Paloudová-T.Koudelka)
        3x C1: 8. (2.žm) SK Vltava ČK (A.Paloudová-K.Paloudová-V.Skořepa)

 

3.-4.9.2011 NKZ ve slalomu - USD Roudnice nad Labem

        Sobota - 5.NKZ:
        K1ž: 23. Andrea Pártlová
          (výsledky)

        Neděle - 6.NKZ:
        K1ž: 35.Andrea Pártlová
        C1: 50. Tomáš Saiko
        C2: 20. T.Saiko-P.Jindrák
           (výsledky)

28.8. 2011  MČR ve sjezdu - sprint- Vltava pod Lipenskou přehradou

        C1: 2. Lukáš Novosad; 8. Antonín Haleš; 15. Václav Švadlena;  17. Hana Peterková; 20.Martin Novák
        K1ž: 11: Andrea Pártlová
        C2: 7. A.Haleš+M.Novák

           výsledky

27.8. 2011  MČR ve sjezdu - klasický závod - Vltava pod Lipenskou přehradou

        C1: 2. Lukáš Novosad; 3. Antonín Haleš; 9.Martin Novák; 15. Hana Peterková
        K1ž: 5. Lenka Lagnerová; 10: Andrea Pártlová

           výsledky

 

27.-28.8. 2011 ČP a MČR ve slalomu - Vltava pod Lipenskou přehradou

        sobota - 7.ČP:
        C2: 22. Tomáš Saiko+P.Jindrák       

        neděle - MČR:
        C2: 24. Tomáš Saiko + P.Jindrák
           výsledky

 

6.-7.8. 2011 Třebechovické sjezdy, VZ. ve sjezdu, Orlice u Třebechovic

        sobota - sprint:
        Závod č.1:
        K1: 8.(1.V) Tomáš Koudelka st.; 21. (1.ZM) Tomáš Koudelka ml.
        K1ž: 1. Koudelková Kateřina; 2. Koudelková Petra; 3. Koudelková Veronika
        Závod č.2:
        K1: 7.(1.V) Tomáš Koudelka st.; 21. (1.ZM) Tomáš Koudelka ml.

        K1ž: 1. Koudelková Kateřina; 2. Koudelková Petra; 3. Koudelková Veronika

        neděle - klasický závod:
        Závod č.1:
        K1: 3.(1.V) Tomáš Koudelka st.; 17. (1.ZM) Tomáš Koudelka ml.
        K1ž: 1. Koudelková Kateřina; 2. Koudelková Petra; 3. Koudelková Veronika
        Závod č.2:
        K1: 4. (1.V) Tomáš Koudelka st.; 18. (2.ZM) Tomáš Koudelka ml.
        K1ž: 1. Koudelková Kateřina; 2. Koudelková Veronika; 3. Koudelková Petra

        (výsledky)

 

6.-7.8. 2011 Slalomy a sjezdy pod Borskou přehradou - Radbuza v Plzni

       Sjezd: 
       K1: 3.(1.VS) Zdeněk Grossmann
       Slalom sobota:
       K1: 15.(1.VS) Zdeněk Grossmann; 26.(2.ZS) Jan Klíma; 38.(7.PZ) Vojtěch Klíma
       C1: 10.(1.ZS) Jan Klíma
       C2: 4.(1.ZS) Jan a Vojtěch Klímovi
       Slaĺom neděle:
       K1: 14.(1.VS) Zdeněk Grossmann; 26.(2.ZS) Jan Klíma; 38.(7.PZ) Vojtěch Klíma
       C1: 10.(1.ZS) Jan Klíma
       C2: 3.(1.ZS) Jan a Vojtěch Klímovi

       (výsledky: sjezd slalomSO slalomNE)

6.-7.8. 2011 Memoriál J.Froňka, VZ. ve slalomu, USD Veltrusy 

       K1ž: 
       sobota: 16. Andrea Pártlová
       neděle: 15. Andrea Pártlová
       (výsledky)

30.7. 2011 Silesia Maraton - Moravice nad Opavou

       1.K2 (39. celk.) Tomáš a Petra Koudelkovi 
       (výsledky)

 

23. 7. 2011 VZ. a MČRveteránů ve slalomu, Hubertus - Ohře u Karlových Varů

       K1m: 24.(4.V) Tomáš Koudelka; 32.(4.VS) Miroslav Pártl
       (výsledky)

 

16.-17. 7. 2011 písecký Venouš - VZ ve slalomu, Otava u Písku

       Neděle:
       K1m: 24.(2.VS) Zdeněk Grossmann
       K1ž: 7. Andrea Pártová
       C1m; 7. Martin Novák; 22. Tomáš Saiko
      
Sobota:
       K1m: 20.(1.VS) Zdeněk Grossmann
       C1m; 6. Martin Novák; 21. Tomáš Saiko

 

9.-10. 7. 2011 VZ. a ČPŽ ve slalomu, kanálek na Ohři v Kadani

       neděle, 6.ČPŽ:
       K1Ž: 18.(4.ŽM) Anežka Paloudová;  21.(5.ŽM) Karolína Paloudová
       K1m: 52.(3.VM) Tomáš Palouda
       sobota, 5.ČPŽ:
       K1Ž: 19.(4.ŽM) Anežka Paloudová;  41.(13.ŽM) Karolína Paloudová
       K1m: 86.(9.VM) Tomáš Palouda

9.-10. 7. 2011 VZ. a ČPŽ ve sjezdu (sprint), kanálek na Ohři v Kadani

       neděle, 6.ČPŽ:
       K1Ž: 15.(5.ŽM) Anežka Paloudová;  20.(7.ŽM) Karolína Paloudová
       sobota, 5.ČPŽ:
       K1Ž: 16.(5.ŽM) Anežka Paloudová;  19.(7.ŽM) Karolína Paloudová

 

2. 7. 2011 MČR družstev ve sprintu - USD Veltrusy, řeka Vltava

       3xK1ž:   3. Lagnerová-Pártlová-Peterková
       3xC1:    2. Novosad-Haleš-Jirka,   Novák-Saiko-Švadlena DISQ.
       3xC1ž:   1. Lagnerová-Pártlová-Peterková
       3xC2:    3. Novosad-Jirka + Haleš-Novák + Saiko-Švadlena
  

2.-3. 7. 2011  - 11. a 12.ČP ve sjezdu (sprintu) - USD Veltrusy, řeka Vltava

       Neděle - 12.ČP:
       K1ž:  4. Lenka Lagnerová; 14. Andrea Pártlová
       C1:    3.(1.VM) L. Novosad; 8. A. Haleš; 13. D.Jirka; 19. M.Novák; 22. V. Švadlena; 26.T.Saiko
       C1ž:   2. Hana Peterková;  Lenka Lagnerová DNF
       C2:    11.Haleš-Novák; 12. Švadlena-Saiko

       Sobota - 11.ČP:
       K1ž:  4. Lenka Lagnerová; 24. Andrea Pártlová
       C1:    3.(1.VM) L. Novosad; 6. A. Haleš; 14. D.Jirka; 16. M.Novák; 22. V. Švadlena; 26.T.Saiko
       C1ž:   2. Hana Peterková; 3. Lenka Lagnerová
       C2:    9. Novosad-Jirka; 11.Švadlena-Saiko; 18. Haleš-Novák

 

24.-26. 6. 2011 VZ., EPvet. ve slalomu  - USD na Berounce, Roztoky u Křivoklátu

       pátek 24.6. - obří slalom veteránů
       K1: 12.(3.V) Tomáš Koudelka ;  18.(3.VS) Mirek Pártl
       sobota - slalom
       K1: 24.(4.V) Tomáš Koudelka; 43.(4.VS) Mirek Pártl; 55.(6.ŽS) Jan Klíma
       C1:  39.(4.ŽS) Jan Klíma
       neděle - slalom
       K1: 40.(3.VS) Mirek Pártl; 44.(5.ŽS) Jan Klíma
       C1: 21.(2.ŽS) Jan Klíma

 

23. 6. 2011 - V. LODM  - slalom - mlýnský náhon v Olomouci

       K1: 7.žm Vojtěch Skořepa
       K1ž: 4.žm Anežka Paloudová; 7.žm Karolína Paloudová
       C1: 11.žm Vojtěch Skořepa
       C1ž: 4.žm Anežka Paloudová; 8.žm Karolína Paloudová
       3xK1ž: 7.Jihočeský kraj (A. Paloudová, K.Paloudová)
       3xC1ž: 6.Jihočeský kraj (A. Paloudová, K.Paloudová)
       (výsledky)

22. 6. 2011 - V. LODM  - sprint - mlýnský náhon v Olomouc

       K1: 6.žm Vojtěch Skořepa
       K1ž: 4.žm Anežka Paloudová; 9.žm Karolína Paloudová
       C1: 9.žm Vojtěch Skořepa
       C1ž: 4.žm Anežka Paloudová; 8.žm Karolína Paloudová
       3xK1: 8.Jihočeský kraj (V.Skořepa)
       3xK1ž: 3.Jihočeský kraj (A. Paloudová)
       3xC1ž: 5.Jihočeský kraj (A. Paloudová, K. Paloudová)

       (výsledky)
 

 

18-19. 6. 2011 - VZ ve slalomu - Loučná ve Vysokém Mýtě 

       sobota:
       K1: 13.(3.V) T.Koudelka; 54. (14.ŽS) J.Klíma; 56. (10.ŽM) T.Koudelka ml.
       K1ž: 23.(3.DM) K.Koudelková; 32. (9.ŽS) V.Koudelková
       C1: 39.(6.ŽS) Jan Klíma
             (výsledky)
       neděle:
       K1: 52. (16.ŽS) Jan Klíma
       C1: 27.(4.ŽS) Jan Klíma  
             (výsledky)

18. 6. 2011 - VZ, MČRvet. a 3.ČPž ve sjezdu na Loučné ve Vysokém Mýtě

       1.závod:
       K1: 8.(3.V) T.Koudelka;  53. (11.ŽM) T.Koudelka ml.
       K1ž: 17.(2.DM) K.Koudelková; 21.(4.VM) P.Koudelková; 24. (9.ŽS) V.Koudelková
             (výsledky)

 

 

 

   

18.6.2011 - SP ve sjezdu, klasický závod - Slovinsko, Bovec

       C1: 11. Antonín Haleš, 12. Lukáš Novosad, 14. David Jirka
       Výsledky
       Konečné pořadí SP
 

 

11. 6. 2011 - VZ ve sjezdu na Otavě ve Strakonicích

       1.závod:
       K1: 1.(1.VS) Z.Grossmann; 8.(1.V) T.Koudelka; 10.(3.VM) T.Palouda;
             18. (4.ŽS) J.Klíma; 22.(4.ŽM) V.Skořepa; 25. (6.ŽM) T.Koudelka ml.
       K1ž: 3. A.Pártlová; 5. (1.VM) P.Koudelková; 7. (1.DM) K.Koudelková; 9. (2.ŽS) V.Koudelková; 10.(2.ŽM) K.Paloudová; 
       C1: 3. D.Jirka; 4. M.Novák; 5. V.Švadlena; 7. M.Švadlena
       C1ž: 1. L.Lagnerová, 2.K.Gregrová; 3. A.Paloudová
       C2: 3. Saiko-Janů; 4. Schneiderová-Gregrová; 5.(2.V) Koudelka-Palouda

       2.závod:
       K1: 6.(1.VS) Z.Grossmann; 7.(1.V) T.Koudelka; 9.(3.VM) T.Palouda;
             19. (4.ŽS) J.Klíma; 22.(4.ŽM) T.Koudelka ml.; 24.(6.ŽM) V.Skořepa
       K1ž: 2. A.Pártlová; 4. (1.VM) P.Koudelková; 6. (1.DM) K.Koudelková; 9. (2.ŽS) V.Koudelková; 13.(2.ŽM) K.Paloudová; 
       C1: 2. D.Jirka; 4. M.Novák; 5. V.Švadlena; 7. M.Švadlena
       C1ž: 1. L.Lagnerová, 2.K.Gregrová; 3. A.Paloudová
       C2: 3. Saiko-Janů; 4.(2.V) Koudelka-Palouda; 5. Schneiderová-Gregrová
       Výsledky
   

 

11.-12. 6. 2011 - VZ ve slalomu na Otavě ve Strakonicích

       neděle:
       K1: 23.(3.VS) Z.Grossmann;  26. (4.VS) M.Pártl; 39. P.Janů; 41.(9.VM) T.Palouda;
             45. (8.ŽS) J.Klíma; 50.(7.ŽM) V.Skořepa; 
       K1ž: 4. A.Pártlová; 5. L.Lagnerová; 9. (1.ŽM) A.Paloudová; 20.(5.ŽM) K.Paloudová; 
       C1: 12. M.Novák; 25.T.Saiko; 28. D.Jirka; 34.(5.ŽS) J.Klíma; 35. V.Švadlena
       C1ž: 3. (1.ŽM) A.Paloudová
       C2: 8. Saiko-Janů; 10.(2.ŽS) J.Klíma+A.Paloudová
       neděle:
       K1: 14.(4.VM) T.Koudelka; 27.(2.VS) Z.Grossmann; 29.(7.VM) T.Palouda; 34. (5.VS) M.Pártl;
             46. P.Janů; 52. (9.ŽS) J.Klíma; 54.(7.ŽM) V.Skořepa; 58. (9.ŽM) T.Koudelka ml.; 69.(8.PŽ) S.Koudelka
       K1ž: 4. A.Pártlová; 8. L.Lagnerová; 14. (2.ŽM) A.Paloudová; 22.(2.DM) K.Koudelková;
              25.(5.ŽM) K.Paloudová; 37.(5.ŽS) V.Koudelková
       C1: 13. M.Novák; 27.T.Saiko; 29. D.Jirka; 36.(5.ŽS) J.Klíma; 38. V.Švadlena
       C1ž: 3. (1.ŽM) A.Paloudová
       C2: 12. Saiko-Janů; 16. Schneiderová-Gregrová; 17.(2.ŽS) J.Klíma+K.Paloudová
       Výsledky
       Fotogalerie

 

13.6.2011 - MS ve sjezdu, sprint - Německo, Augsburg

       3xC1: 4. Česká Republika (Antonín Haleš)
       Výsledky

12.6.2011 - MS ve sjezdu, sprint - Německo, Augsburg

       C1ž: Hana Peterková DNF ve druhé jízdě
       Výsledky

11.6.2011 - MS ve sjezdu, sprint - Německo, Augsburg

       C1: 12.  Antonín Haleš
       Výsledky

 

4.-5. 6. 2011 - 3. a 4. NKZ ve slalomu -  USD Veltrusy

       sobota-3.NKZ: 26. Andrea Pártlová
       neděle-4.NKZ: 31. Andrea Pártlová
       Výsledky

 

3.6. 2011 - Akademické MČR ve slalomu -  Praha, Trója

       K1ž: 6. Andrea Pártlová
       Výsledky

3.6. 2011 - Akademické MČR ve sjezdu (sprint) -  Praha, Trója

       C1: 3.Libor Peška; 6. Václav Švadlena
       C2: 4. Peška-Švadlena
       Výsledky

 

29.5. 2011 - VZ. a 2. ČPž ve sjezdu (sprint) -  Opava

       K1: 19.(13.ŽS) J.Klíma; 21. (7.ŽM) V. Skořepa
       K1ž: 12.(4.ŽM) K.Paloudová; 14.(5.ŽM) A.Paloudová

29.5.2001 - VZ. a 4. ČPž ve slalomu -  Opava

       K1: 41.(4.VM) T.Palouda; 80.(32.ŽS) J. Klíma; 82.(22.ŽM) V.Skořepa
       C1: 29.(15. ŽS) Jan Klíma 
       K1ž: 21.(5.ŽM) A.Paloudová; 31.(10.ŽM) K.Paloudová
       Výsledky 

28.5. 2011 - VZ. a 1. ČPž ve sjezdu (sprint) -  Opava

       K1: 
       K1ž: xx.(3.ŽM) A.Paloudová; xx.(6.ŽM) K.Paloudová

28.5.2011 - VZ. a 3. ČPž ve slalomu -  Opava

       K1: xx(4.VM) T.Palouda; xx(28.ŽS) J.Klíma; xx (17.ŽM) V.Skořepa
       C1: 27.(14. ŽS) J. Klíma 
       K1ž: 32.(8.ŽM) A.Paloudová; 35.(9.ŽM) K.Paloudová
       Výsledky

 

22.5. 2011 - 10. ČP ve sjezdu (sprint) -  Moravice u Hradce

       C1: 1. A.Haleš; 4. D.Jirka; 14. V.Švadlena; 
       C1ž: 1. H.Peterková
       C2: 5. Jirka+Rašner
       Výsledky

21.5. 2011 - 9. ČP ve sjezdu (dlouhý závod) -  Moravice u Hradce

       C1: 3. D.Jirka; 6. V.Švadlena; 
       C1ž: 1. H.Peterková
       Výsledky

 

15.5.2011 - ME ve sjezdu, sprint družstev - Srbsko, Kraljevo

       C1: 4.ČR (Lukáš Novosad, Antonín Haleš)

14.5.2011 - ME ve sjezdu, sprint - Srbsko, Kraljevo

       C1: 4. Lukáš Novosad; 8. Antonín Haleš
       C1ž: 1.Hana Peterková

12.5.2011 - ME ve sjezdu, klasický sjezd družstev - Srbsko, Kraljevo

       C1: 4. ČR (Antonín Haleš)
       K1ž: 5.ČR (Hana Peterková)

11.5.2011 - ME ve sjezdu, klasický závod - Srbsko, Kraljevo

       C1: 7. Antonín Haleš
       C1ž: 1.Hana Peterková

 

8.5.2011 - Táborské slalomy - Lužnice pod Táborem

       C1: 21.(2.ž.st) J.Klíma
       K1: 3.(3.ml.vet.) Z.Švehla;  15. (2.st.vet.) M.Pártl;  18. (3.st.vet.) Z:Grossmann; 29.(10. ml.vet.) T.Palouda;
                 38.(6.ž.ml) V.Skořepa;  39. (5.ž.st) J.Klíma;
                 4.PŽ V.Klíma
       K1ž: 3. A.Pártlová; 8.(2.ž.ml) A.Paloudová; 15.(4.ž.ml) K.Paloudová

7.5.2011 - "O štít města Tábora - JČ přebor ve slalomu - Lužnice pod Táborem

       C1: 21.(2.ž.st) J.Klíma
       K1: 2.(1.JČ, 2.ml.vet.) Z.Švehla; 6.(4.JČ, 1.vet.) T.Koudelka st.; 19. (3.st.vet.) Z:Grossmann; 20. (4.st.vet.) M.Pártl ;
                28.(11. ml.vet.) T.Palouda; 37. (5.ž.st) J.Klíma; 42.(6.ž.ml) V.Skořepa; 44.(7.ž.ml) T.Koudelka ml.;
                6.PŽ V.Klíma; 8.PŽ. S.Koudelka
       K1ž: 1.(1.JČ) A.Pártlová; 8.(4.JČ, 2.ž.ml) A.Paloudová; 14.(2.d.ml) K.Koudelková;
                17.(5.ž.ml) K.Paloudová; 19.(3.ž.st) V.Koudelková
       Výsledky na kanoe.cz
       Fotogalerie

 

6.5.2011 - Krumlovský DownTown - JČ přebor ve sjezdu - Vltava v Č.Krumlově

       C1: 1. Haleš; 2. Jirka; 3. V.Švadlena; 4. Vaněček; 5. Novák; 6.Peška, 7. Peterková;
                8.M.Švadlena; 9.Gregrová; 10.Veber; 11.Janů
       K1: 2.Haleš; 3.Kresl; 4.Grossmann; 5.Koudelka st.; 7.Palouda; 9.Peška, 10.Vaněček,
                11.Jirka, 12.Novák, 13. Klíma, 14.Janů. 15.Koudelka ml. 16. Skořepa
       K1ž: 1.Pártlová; 2. A.Paloudová ; 3. K.Koudelková; 5.K.Paloudová; 6.V.Koudelková
       C2: 1. V.Švadlena-M.Švadlena; 2. Peterková-Kresl; 3.Palouda-Koudelka st.; 4.Pártlová-Pártl

1.5. 2011 - 2. ČPž ve slalomu -  Ploučnice u Stružnice

       C1: 9.žs Jan Klíma (41.celk.)
       K1: 28.žs Jan Klíma (65.celk.);  15.žm Vojtěch Skořepa (71.celk.); 13.pž (111. celk.) Vojtěch Klíma  
       K1ž: 4.žm Anežka Paloudová (29. celk.);  12.žm Karolína Paloudová (43. celk.) 
       Výsledky na Kanoe.cz

30.4. 2011 - 1. ČPž ve slalomu -  Ploučnice u Stružnice

       C1: 10.žs Jan Klíma (45.celk.)
       K1: 37.žs Jan Klíma (73.celk.);  20.žm Vojtěch Skořepa (86.celk.); 9.pž (110. celk.) Vojtěch Klíma  
       K1ž: 5.žm Anežka Paloudová (28. celk.);  10.žm Karolína Paloudová (41. celk.) 
       Výsledky na Kanoe.cz

 

1.5. 2011 - 8. ČP ve sjezdu -  Otava pod Sušicí

       C1: 3. A. Haleš; 6. D. Jirka; 9. T.Vaněček; 12. M. Novák; 21. V.Švadlena; 25. Hana Peterková
       K1: 32.(7.ml.vet.) L.Kresl;  
       K1ž: 4. L. Lagnerová; 17. A.Pártlová, 
       C2: 11. Janů-Saiko;  12. Schneiderová-Gregrová
       Výsledky

30.4. 2011 - MČR ve sjezdu družstev -  Otava pod Sušicí

       C1:  2. Novosad-Haleš-Jirka; 3. Vaněček-Švadlena-Novák; 7.Peška-Saiko-Janů
       C1ž: 1. Lagnerová-Pártlová-Peterková; 3. Schneiderová-Gregrová-Beránková
       K1ž: 2. Lagnerová-Pártlová-Peterková
       C2: 3. Novosad-Vaněček + Rašner-Jirka + Haleš-Novák; 6.Janů-Saiko + Veselý-Vávrová + Peška-Švadlena 
       Výsledky 

30.4. 2011 - 7. ČP ve sjezdu -  Otava pod Sušicí

       C1:  1. L. Novosad (1.vet.); 3. A. Haleš; 8. D. Jirka; 12. T.Vaněček; 16. V.Švadlena; 20. M. Novák; 24. L.Peška
       C1ž: 1. Hana Peterková
       K1: 30.(7.ml.vet.) L.Kresl; 34.(1.st.vet.) Z. Grossmann; 40. (3.vet.) T.Koudelka 
       K1ž: 5. L. Lagnerová; 15. A.Pártlová, 26.(6.ml.dor.) K.Koudelková
       C2: 9. Janů-Saiko;  14. Schneiderová-Gregrová
       Výsledky

 

23.-24.4. 2011 - 1. a 2. ČP ve slalomu -  Labe ve Špindlerově mlýně

       sobota: 1.ČP - C2:  14. Saiko-Jindrák
       neděle: 2.ČP - C2.  19. Saiko-Jindrák
       Výsledky: sobota , neděle 

 

24.4.2011 - 6.ČP ve sjezdu - Sprint na Labi ve Špindlerově mlýně

       C1:  3. Lukáš Novosad (1.vet.); 13. Martin Novák; 17. David Jirka;  18. Hana Peterková; (Antonín Haleš-DNF)
       K1ž: . Lenka Lagnerová
       C2:  5. Haleš-Novák; 6. Jirka-Rašner
       Výsledky
       Článek na Kanoe.cz

23.4.2011 - 5.ČP ve sjezdu - Klasický sjezd na Labi ve Špindlerově mlýně

       C1:  2. Lukáš Novosad (1. vet.); 7. Antonín Haleš; 11. David Jirka,  14. Hana Peterková;  (Martin Novák-DNF)
       C2: 10. Saiko-Janů
       Výsledky 
       Fotogalerie (zajímavá zejména studie jízdy Pupka a Zajíce v samotném závěru)

 

17.4.2011 - 4.ČP ve sjezdu - Klasický sjezd na Kamenici

       C1:  2. Lukáš Novosad, 9. Antonín Haleš; 10. Martin Novák, 12. David Jirka,  
       Výsledky na RVP
       Článek v Deníku zde.

16.4.2011 - 3.ČP ve sjezdu - Klasický sjezd na Kamenici

       C1:  2. Lukáš Novosad, 5. Antonín Haleš; 9. Martin Novák, 11. David Jirka,  
       Výsledky na RVP
       Bojler je na fotkách zde

 

10.-11.4.2011 - Bechyňské sjezdy

       C1: sobota: 1.Tomáš Vaněček; 2. Václav Švadlena; 10. Martin Švadlena
             neděle: 1.Tomáš Vaněček
       K1: sobota: 4.(1.V) Zdeněk Grossmann; 8.(3.V) Tomáš Koudelka
             neděle: 2.(1.V) Zdeněk Grossmann; 6.(2.V) Tomáš Koudelka st.; 13.(2.Z) Tomáš Koudelka ml.
       K1ž: sobota: 4.Kateřina Koudelková; 5. Veronika Koudelková
              neděle: 5.Kateřina Koudelková; 6. Veronika Koudelková
       C2: sobota: 4.Švadlena V.+Švadlena M.; 5. Jakešová+Lagnerová
             neděle: 2. Jakešová+Lagnerová
       Fotogalerie zde

 

11.4.2011 - 2.ČP ve sjezdu (sprint) - Liptovský Mikuláš

       C1:  7. Antonín Haleš; 10. David Jirka,  (Martin Novák DNF)
       C1ž: 2. Hana Peterková 
       C2:  8. (7.ČR) Haleš+Novák;  (Jirka+Rašner DNF)
       Výsledky zde
       Fotogalerie zde

10.4.2011 - 1.ČP ve sjezdu (sprint) - Liptovský Mikuláš

       C1:  4. Antonín Haleš; 10. Martin Novák; 15. David Jirka 
       C1ž: 2. Hana Peterková 
       C2:  8. (5.ČR) Haleš+Novák;  10.(7.ČR) Jirka+Rašner
       Výsledky zde
       Fotogalerie zde a zde

 

2.-3.4.2011 - Šumperské sjezdy

      4 závody (pořadí v každém závodě):
      C1: Antonín Haleš 2-3-2-2, David Jirka 4-5-X-X, Martin Novák 8-7-4-4, Hana Peterková 14-13-10-9
      C2: David Jirka + Karel Rašner 3-3-X-X
      Výsledky na kanoi.cz (pod pátým odkazem "Sjezdy v Hanušovicích")

 

26.-27.3.2011 - Sjezdy na Sázavě v Krhanicích (4. závody - součet)

     C1 muži: 3. Antonín Haleš, 4. David Jirka, 8. Martin Novák, 9. Hana Peterková, 10. Libor Peška
     C2 muži: 6. Petr Janů + Tomáš Saiko
     K1 veteráni: 1.(st. veteráni) Tomáš Koudelka, 2.(ml. veteráni) Ladislav Kresl
     ( Z.Grossmann, V. Švadlena, M. Švadlena, L. Schneiderová a K.Gregrová nebyli hodnoceni - neodjeli všechny čtyři víkendové závody)
     - Podrobné výsledky
     - Fotogalerie

 

3.2.2011 - klasický sjezd na řece Inny (Irsko)

     C2: 1.Jirka-Rašner, 2.Janů-Saiko
     C1: 1.Novosad

Oficiální informační systém regionu Český Krumlov