SK Vltava > Naše výsledky

Naše sportovní výsledky v roce 2010 :

(Koukni také na stránku s odkazy na tabulkové výsledky)

 

TOP výsledky:

Lukáš Novosad mistrem světa

     MS ve sjezdu na divoké vodě, Sort (Španělsko) - 12.6.2010, závod družstev
     rozcestí pro iformace zde

Tonda Haleš mistrem Evropy

     ME juniorů ve sjezdu na divoké vodě, Kraljevo (Srbsko) - 22.7.2010, závod družstev
     rozcestí pro informace zde

Lukáš Novosad šestý na mistrovství světa

     MS ve sjezdu na divoké vodě, Sort (Španělsko) - 13.6.2010, individuální závod ve sprintu
     informace zde 

Tonda Haleš druhý na mistrovství Evropy juniorů

     ME juniorů ve sjezdu na divoké vodě, Kraljevo (Srbsko) - 21.7.2010, individuální závod
     rozcestí pro informace zde 

Kristýna Grégrová a Lukáš Novosad členy posádek mistrů Evropy v raftingu

     ME v raftingu, Val di Sole (Itálie) - 1.-6.6. 2010
     informace, článek

Tomáš Vaněček, Libor Peška a Tomáš Saiko "bramboroví" evropští raftaři

     ME v raftingu, Val di Sole (Itálie) - 1.-6.6. 2010
     informace, článek

 

Hlavní výsledky:

 (pódiová umístění na republikové úrovni a případné ostatní výsledky na vyšší úrovni)

Lukáš Novosad 12. v individuálním závodě na MS a členem čtvrté sprinterské hlídky

     MS ve sjezdu na divoké vodě, Sort (Španělsko) - 8. a 12.6.2010
     rozcestí pro iformace zde

Lukáš Novosad mistrem republiky ve sprintu

     MČR ve sjezdu na divoké vodě, Lipno - 29.8.2010
     formace zde

Tonda Haleš dvojnásobným juniorským mistrem republiky

     MČR juniorů v klasickém sjezdu na divoké vodě, Opava - 1.8.2010, individuální závod C1 a C2
     informace zde 

Lukáš Novosad vícemistrem republiky ve sjezdu, Tonda Haleš pátý

     MČR ve sjezdu na divoké vodě, Lipno - 28.8.2010
     formace zde 

Lukáš Novosad celkově druhý v Českém poháru sjezdařů

     ČP ve sjezdu na divoké vodě, 12-ti dílná soutěž
     informace zde 

Tonda Haleš třetí v celkovém hodnocení Českém poháru juniorů

     ČPjuniorů ve sjezdu na divoké vodě, 7-mi dílná soutěž
     informace zde 

Eva Vávrová, Andrea Pártlová a Kristýna Grégrová mistryněmi republiky ve sprintu družstev

     MČR ve sprintu na divoké vodě, České Vrbné - 10.7.2010, závod hlídek 3xC1 ženy
     informace zde

Lukáš Novosad, Tonda Haleš a David Jirka třetí ve sprintu družstev

     MČR ve sprintu na divoké vodě, České Vrbné - 10.7.2010, závod hlídek 3xC1
     informace zde

 Anežka Paloudová, Jenda Klíma a Vojta Skořepa třetí v družstvech při žákovském MČR ve slalomu

     MČR žáků - slalom a sprint, Strakonice 4.-5.9.2010
     informace zde

Verča Koudleková, Anežka Paloudová a Jedna Klíma druzí v družstvech při žákovském MČR ve sjezdu
     MČR žáků - sjezd, Bechyně 23.10.2010
     informace zde

Tomáš Koudelka druhý a Mirek Pártl třetí při slalomovém MČR veteránů

     MČR vetránů ve slalomu, Benátky nad Jizerou - 14.8.2010
     informace zde

Tomáš Koudelka třetí při sjezdovém MČR veteránů

     MČR vetránů ve sjezdu, Opava - 1.8.2010
     informace zde

Láďa Kresl  sedmnáctý při Mistrovství Světa a jedenáctý na ME v kvadriatlonu

     7.8.2010 Sedlčany - Mistrovství světa;   6.6.2010 Steinberg (Německo) - Mistrovství Evropy
     informace zde 

 Lukáš Novosad na prvním místě konečného českého žebříčku r. 2010 ve sjezdu - kategirie C1

      český oblastní žebříček
      informace zde

 

Významné výsledky:

(výborná umístění na republikové či vyšší úrovni nebo pódiová umístění na ostatních významných akcích)

Novosad,  Haleš, Švadlena pátí a Jirka, Peška a Saiko šestí v klasickém sjezdu družstev

     MČR ve sjezdu na divoké vodě, Čeňkova Pila - 1.5.2010, závod hlídek 3xC1
     informace zde

Anežka Paloudová pátá kajakářka a Jenda Klíma šesttý singlíř při MČR žáků (ml.žáci)

     MČR žáků ve slalomu, Strakonice 4.9.2010
     Informace zde

Veronika Koudelková, Anežka Paloudová a Vojta Skořepa čtvrtí v družstvech při MČR žáků ve sprintu

     MČR žáků ve Sprintu, Strakonice 5.9.2010
     informace zde

Kája Paloudová čtvrtá a Tomáš Koudelka ml. desátý při republikovém přeboru předžáků

     Neoficiální republikový přebor předžáků ve slalomu, Plzeň - 8.8.2010
     informace zde    

Kája Paloudová osmá a Tomáš Koudelka (mladší) desátý v Českém poháru předžáků

      9-ti dílný ČP předžáků ve slalomu
      informace  zde

Tonda Haleš celkově čtrnáctý v Českém poháru sjezdařů

     ČP ve sjezdu na divoké vodě, 12-ti dílná soutěž
     informace zde  

Tomáš Palouda čtvrtý při MČR veteránů v kvadriatlonu

     SP a MČR veteránů v kvadriatlonu - 10.7.2010 Týn nad Vltavou 
     informace zde

 

Další výsledky:

 (ostatní zaznamenání hodné výsledky)

Novosad-Novák,  Jirka-Švadlena a Haleš-Peška  pátí v klasickém sjezdu družstev

     MČR ve sjezdu na divoké vodě, Čeňkova Pila - 1.5.2010, závod hlídek 3xC2
     informace zde

Lukáš Novosad třetí singlíř, Tonda Haleš první singlíř junior, Petr Janů a Tomáš Saiko třetí deblíři při Terradeiforti  Adige maratonu

     TERRADEIFORTI ADIGE MARATHON 17.10.2010
     informace zde , podrobné informace zde

Lukáš Novosad druhý singlíř a Tonda Haleš první singlíř dorostenec při Opavském vodáckém maratonu 

     Opavský vodácký maraton, 31.7.2010
     informace zde 

Tonda Haleš vítězem mezi juniorskými singlíři při Krumlovském vodáckém maratonu, Anežka Paloudová třetí žákyně

     9.10.2010 Český Krumlov
     informace zde

 

 

Oficiální informační systém regionu Český Krumlov