SK Vltava > Naše výsledky

Největším výsledkem je asi radost ze života.
Možná také spokojenost se způsobem života...
Z pohledu tématu těchto stránek je tím správným výsledkem  radost z pobytu a činnosti kolem vody, radost z kamarádů a sounáležitosti lidí kolem...
Takový výsledek má (anebo nemá...) každý pouze v sobě
Vnitřní pocit se ale (asi) nedá vyjádřit tištěnou či grafickou podobou s přenesením na internetové stránky.
Bohužel nám proto nezbývá, než zde sdělovat jen ty "ostatní" výsledky.
Navíc si to ještě ulehčíme zeštíhlením na naše sportovní výsledky.

Můžeš proto nahlédnout do naší síně slávy.

... a nebo si projít

Naše sportovní výsledky v aktuálním roce (2020):

Přehled všech výsledků:

zaznamenané výsledky, kde někdo startuje pod hlavičkou SK Vltava,  jsou zapsány na této samostatné stránce

  Z nich potom stojí za vyzdvižení :

 TOP výsledky roku 2020:

 (výrazná umístění na mezinárodní úrovni )

Kanoistika - hlavní kategorie: 

Takovýto výsledek jsme v letošním roce nezaznamenali.
Bohužel, ve sjezdu na divoké vodě, kde se nám posledních letech nvelice dařilo, se žádný mezinárodní závod neuskutečnil.

Kanoistika - ostatní kategorie:

Takovýto výsledek jsme v letošním roce nezaznamenali.
Bohužel, ve sjezdu na divoké vodě, kde se nám posledních letech nvelice dařilo, se žádný mezinárodní závod neuskutečnil.

 

Hlavní výsledky roku 2020:

 (pódiová umístění na republikové úrovni a případné ostatní výsledky na vyšší úrovni  - řazeno dle data )   

Hlavní kategorie:  

Jednotlivci:

Tereza Kratochvílová bronzová při MČR  ve sjezdu
    MČR ve sprintu , kategorie C1-  ženy; ř. Vltava, Lipno n.Vlt., 30.8.2020
     (výsledky)

Kristina Novosadová vicemistryní ČR  ve sjezdu
    MČR ve sprintu , kategorie K1-  ženy; ř. Vltava, Lipno n.Vlt., 30.8.2020
     (výsledky)

A.Haleš a M.Novák bronzoví při MČR  ve sjezdu
    MČR ve sprintu , kategorie C2- muži; ř. Vltava, Lipno n.Vlt., 30.8.2020
     (výsledky)

Tereza Kratochvílová vicemistryní ČR  ve sprintu
    MČR ve sprintu , kategorie C1-  ženy; ř. Vltava, Lipno n.Vlt., 29.8.2020
     (výsledky)

 

 

Družstva:

Trojice A. Paloudová, A.Plachtová, T.Kratochvílová mistryněmi ČR družstev ve sjezdu
    MČR družstev ve sjezdu , kategorie 3xC1- ženy; USD Č. Vrbné, 8.8.2020
     (výsledky)

Trojice A. Haleš, M. Novák a V. Klíma mistry ČR družstev ve sjezdu
    MČR družstev ve sjezdu , kategorie 3xC1- muži; ř. Vltava, Č. Vrbné, 8.8.2020
     (výsledky)

Trojice A. Paloudová, K.Novosadová, T. Kratochvílová mistryněmi ČR družstev ve sjezdu
    MČR družstev ve sjezdu , kategorie 3xK1- ženy; USD Č. Vrbné, 8.8.2020
     (výsledky)

Sestava M.Novák-A.Haleš, V.Skořepa-P.Študlar, V.Klíma-V.Švadlena třetí při MČR družstev ve sjezdu
    MČR družstev ve sjezdu , kategorie 3xC2- muži ; ř. Vltava, Č. Vrbné, 8.8.2020
     (výsledky)

 

 

Ostatní věkové a jiné kategorie:

Jednotlivci:

Vojtěch Klíma dorosteneckým vicemistrem ČR ve sprintu
    MČR dorostu ve sprintu , kategorie C1- dorostenci starší; USD Veltrusy, 13.9.2020
     (výsledky)

Tereza Kratochvílová bronzová při dorosteneckém MČR ve sprintu
    MČR dorostu ve sprintu , kategorie C1- dorostenky starší; USD Veltrusy, 13.9.2020
     (výsledky)

Jakub Kasper žákovským vicemistrem ČR ve sprintu
    MČR žáků ve sprintu , kategorie K1- žák starší; USD Křivoklát, 23.8.2020
     výsledky

Václav Švadlena veteránským vicemistrem ČR ve sjezdu
    MČR Veteránů ve sprintu , kategorie C1- Veterán mladší; ř. Vltava, Č. Vrbné, 8.8.2020
     (výsledky)

Anežka Paloudová vicemistryní ČR ve sjezdu
    MČR U23 ve sjezdu , kategorie C1- U23; ř. Vltava, Č. Vrbné, 8.8.2020
     výsledky

Anežka Paloudová vicemistryní ČR ve sjezdu  
     MČR U23 ve sjezdu , kategorie K1- U23; ř. Vltava, Č. Vrbné, 8.8.2020  
       výsledky

Pavel Šafařík a Jan Šutta žákovskými mistry ČR ve sjezdu 
     MČR žáků ve sjezdu , kategorie C2- žáci mladší; ř. Morava, Postřelmov,
14.6.2020
     
výsledky

Kristina Novosadová juniorskou vicemistryní ČR ve sjezdu 
     MČR juniorů ve sjezdu , kategorie K1- dorostenky mladší; ř. Morava, Postřelmov, 13.6.2020 
      
výsledky

Vojtěch Klíma juniorským vicemistrem ČR ve sjezdu 
     MČR juniorů ve sjezdu , kategorie C1- dorostenci starší; ř. Morava, Postřelmov, 13.6.2020 
      
výsledky

Tereza Kratochvílová třetí při MČR juniorů ve sjezdu 
     MČR juniorů ve sjezdu , kategorie C1- dorostenky starší; ř. Morava, Postřelmov, 13.6.2020 
      
výsledky

 

Družstva:

 

Trojice K.Novosadová, T.Kratochvílová a Š.Kleinová  juniorskými vicemistryněni ČR družstev ve sjezdu 
     MČR družstev juniorů ve sjezdu , kategorie 3xK1- dorosteky starší; ř. Morava, Postřelmov, 13.6.2020 
      
výsledky

Trojice P.Šafařík, J.Šutta a R.Niedl  žákovskými vicemistry ČR družstev ve sjezdu 
     MČR družstev žáků ve sjezdu , kategorie 3xK1- žáci mladší; ř. Morava, Postřelmov, 14.6.2020 
      
výsledky

Sestava Kasper-Niedl, Palouda-Šafaříková, Šafařík-Šutta bronzoví při MČR družstev žáků ve sjezdu 
     MČR družstev žáků ve sjezdu , kategorie 3xC2 žáci; ř. Morava, Postřelmov, 14.6.2020 
      
výsledky

 

 Další významné či zajímavé výsledky roku 2020

(výborná umístění na republikové či vyšší úrovni nebo pódiová umístění na ostatních významných akcích - řazeno dle data)


Sestava T.Palouda, M.A.Fencl, V.Šafařík, M.Palouda, P.Šafařík, J.Šutta, R. Niedl mistři na pramici
    Prahou přes tři jezy, kategorie žáci OPEN; ř. Vltava, Praha, 28.9.2020
       výsledky
     
Sestava V.Ondřich,T.Kratochvílová, E.Kopřivová, Z.Šuttová, R.Janišová, A.Ondřich, M.Olšák vicemistři na pramici
     Prahou přes tři jezy , kategorie dospělí OPEN; ř. Vltava, Praha, 28.9.2020  
       
        výsledky

 

 Roky předchozí :