SK Vltava > Naše výsledky

Naše sportovní výsledky v aktuálním roce (2019):

Přehled všech výsledků:

zaznamenané výsledky, kde někdo startuje pod hlavičkou SK Vltava,  jsou zapsány na této samostatné stránce

  Z nich potom stojí za vyzdvižení :

 TOP výsledky roku 2019:

 (výrazná umístění na mezinárodní úrovni )

Kanoistika - hlavní kategorie: 

Anežka Paloudová Vicemistryní Světa 
     MS ve sprintu na divoké vodě, kategorie K1-ženy-sprint;  Seu d'Urgell, Španělsko, 28.9.2019
         výsledky

Anežka Paloudová dvakrát bronzová při Mistrovství Evropy
     ME ve sjezdu na divoké vodě, kategorie K1-ženy a kategorie C1-ženy;  ř.Soča, Bovec, 15.5.2019
         výsledky

 

 

Anežka Paloudová členkou družstva mistryň Světa
     Mistrovství Světa ve sprintu družstev, kategorie 3xK1-ženy - sprint; Seu d'Urgell, Španělsko, 25.9.2019
         výsledky

Anežka Paloudová členkou družstva mistryň Evropy 
     Mistrovství Evropy ve sjezdu družstev, kategorie 3xK1-ženy; ř. Soča, Bovec, Slovinsko, 16.5.2019
         výsledky

Anežka Paloudová členkou družstva mistryň Evropy 
     Mistrovství Evropy ve sprintu družstev, kategorie 3xK1-ženy; ř. Soča, Bovec, Slovinsko, 18.5.2018
         výsledky

 

 

Kanoistika - ostatní kategorie:

Karolína Paloudová vicemistryní Světa kategorie do 23 let 
     MS U-23 ve sjezdu na divoké vodě, kategorie C1-ženy, ř.Vrbas, Banja Luka, Bosna a Herc. 27.7.2019
         výsledky

 

 

Karolína Paloudová členkou mistryň Světa do 23 let 
     MS  družstev  ve sjezdu na divoké vodě U-23, kategorie 3xC1 ženy;  Banja Luka, Bosna a Herc. 28.7.2019
         výsledky

Vojtěch Skořepa členem vicemistrů Světa do 23 let 
     MS  družstev  ve sjezdu na divoké vodě U-23, kategorie 3xC1 muži;  Banja Luka, Bosna a Herc. 28.7.2019
         výsledky

Kristina Novosadová členkou juniorských vicemistryň Světa 
     MS  družstev  ve sjezdu na divoké vodě U-23, kategorie 3xK1 juniorky - sprint ; Banja Luka, Bosna a Herc. 26.7.2019
         výsledky

Vojtěch Skořepa členem vicemistrů Světa do 23 let 
     MS  družstev  ve sjezdu na divoké vodě U-23, kategorie 3xC1 muži - sprint;  Banja Luka, Bosna a Herc. 26.7.2019
         výsledky

 

Ostatní sporty:
 (působení našich členů v oststních sportoch na mezinárodní úrovnii)

....

Hlavní výsledky roku 2019:

 (pódiová umístění na republikové úrovni a případné ostatní výsledky na vyšší úrovni  - řazeno dle data )   

Hlavní (seniorská) kategorie:   

 

Karolína Paloudová vicemistryní ČR ve sjezdu
    MČR ve sjezdu na divoké vodě, kategorie C1-ženy; ř.Vltava, Lipno N.Vlt. 25.8.2019
         výsledky

Antonín Haleš bronzový při MČR ve sjezdu
    MČR ve sjezdu na divoké vodě, kategorie K1-ženy; ř.Vltava, Lipno N.Vlt. 25.8.2019
         výsledky

Antonín Haleš a Martin Novák bronzoví při MČR ve sjezdu
    MČR ve sjezdu na divoké vodě, kategorie K1-ženy; ř.Vltava, Lipno N.Vlt. 25.8.2019
         výsledky

Karolína Paloudová bronzová při MČR ve sjezdu
    MČR ve sjezdu na divoké vodě, kategorie K1-ženy; ř.Vltava, Lipno N.Vlt. 25.8.2019
         výsledky

Antonín Haleš vicemistrem ČR ve sprintu
    MČR ve sprintu na divoké vodě, kategorie C1-muži; USD České Vrbné, 18.8.2019
         výsledky

 

Anežka Paloudová, Karolína Paloudová a Tereza Kratochvílová mistryněmi ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sprintu družstev na divoké vodě, kategorie 3xC1 ženy; USD České Vrbné, 17.8.2019
         výsledky

Sestava Haleš-Novák, Novosad-Peška, Jirka-Švadlena mistry ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sprintu družstev na divoké vodě, kategorie 3xC2 muži; USD České Vrbné, 17.8.2019
         výsledky

Anežka Paloudová, Karolína Paloudová a Kristina Novosadová mistryněmi ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sprintu družstev na divoké vodě, kategorie 3xK1 ženy; USD České Vrbné, 17.8.2019
         výsledky

Lukáš Novosad, Antonín Haleš a Vojtěch Skořepa vicemistry ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sprintu družstev na divoké vodě, kategorie 3xC1 muži; USD České Vrbné, 17.8.2019
         výsledky

Anežka Paloudová, Karolína Paloudová a Kristina Novosadová mistryněmi ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sjezdu družstev na divoké vodě, kategorie 3xK1 ženy; ř.Otava, 27.4.2019
         výsledky

Lukáš Novosad, Václav Švadlena a Vojtěch Klíma mistry ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sjezdu družstev na divoké vodě, kategorie 3xC1 muži; ř.Otava, 27.4.2019
         výsledky

Anežka Paloudová, Karolína Paloudová a Tereza Kretochvílová mistryněmi ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sjezdu družstev na divoké vodě, kategorie 3xC1 ženy; ř.Otava, 27.4.2019
         výsledky

Družsvo Švadlena-Vejnar, Novosad-Vaněček, Skořepa-Klíma vicemistry ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sjezdu družstev na divoké vodě, kategorie 3xC2 muži; ř.Otava, 27.4.2019
         výsledky

 

Ostatní věkové a jiné kategorie:

Vojtěch Klíma vicemistrem ČR ve  sprintu  dorostu
     MČR dorostu ve sprintu, kategorie C1-st.dorostenci; USD České Vrbné, 15.9.2019
       
výsledky

Tereza Kratochvílová vicemistryní ČR ve  sprintu  dorostu
     MČR dorostu ve sprintu, kategorie C1-ml.dorostenky, USD České Vrbné, 15.9.2019
       
výsledky

Kristina Novosadová bronzová při MČR ve sprintu dorostu
     MČR dorostu ve sprintu, kategorie K1 - ml. dorostenky; USD České Vrbné, 15.9.2019
       
výsledky

Jakub Kasper a Mikoláš Palouda mistry ČR ve sprintu  žáků
     MČR  žáků ve sprintu, kategorie C2-mladší žáci; USD Brandýs n.L , 1.9.2019
        výsledky

Samuel Vejnar a Petr Novotný bronzoví při MČR žáků ve sprintu 
     MČR  žáků ve sprintu, kategorie C2-starší žáci; USD Brandýs n.L , 1.9.2019
        výsledky

Štěpánka Kleinová vicemistryní ČR žáků ve sprintu 
     MČR  žáků ve sprintu, kategorie k1-starší žákyně; USD Brandýs n.L , 1.9.2019
        výsledky

Samuel Vejnar vicemistram ČR žáků ve sprintu 
     MČR  žáků ve sprintu, kategorie C1-starší žáci; USD Brandýs n.L , 1.9.2019
        výsledky

Jakub Kasper vicemistrem ČR ve sprintu  žáků
     MČR  žáků ve sprintu, kategorie K1-mladší žáci; USD Brandýs n.L , 1.9.2019
        výsledky

Štěpánka Kleinová a Alena Šfaříková vicemistryněmi ČR žáků ve sprintu 
     MČR  žáků ve sprintu, kategorie C2-starší žákyně; USD Brandýs n.L , 1.9.2019
        výsledky

Lukáš Novosad veteránským mistrem ČR ve sprintu 
     MČR veteránů ve sprintu , kategorie C1-veteráni mladší; USD České Vrbné 17.8.2019  
       
výsledky

Tomáš Koudelka veteránským vicemistrem ČR ve sprintu 
     MČR veteránů ve sprintu , kategorie C1-starší mladší; USD České Vrbné 17.8.2019  
       
výsledky

Kristina Novosadová vicemistryní ČR ve sjezdu  dorostu
     MČR  dorostu ve sjezdu, kategorie K1-ml.dorostenky, ř. Berounka, Radotín , 22.6.2019
         výsledky

Vojtěch Klíma vicemistrem ČR ve sjezdu  dorostu
     MČR  dorostu ve sjezdu, kategorie C1-st.dorostenci, ř. Berounka, Radotín , 22.6.2019
         výsledky

Kristina Novosadová vicemistryní ČR ve sjezdu  dorostu
     MČR  dorostu ve sjezdu, kategorie C1-ml.dorostenky, ř. Berounka, Radotín , 22.6.2019
         výsledky

Tereza Kratochvílová bronzová při MČR ve sjezdu  dorostu
     MČR  dorostu ve sjezdu, kategorie C1-ml.dorostenky, ř. Berounka, Radotín , 22.6.2019
         výsledky

Vojtěch Klíma mistrem ČR ve sjezdu  dorostu
     MČR  dorostu ve sjezdu, kategorie C2-st.dorostenci, ř. Berounka, Radotín , 22.6.2019
         výsledky

Samuel Vejnar  mistrem ČR ve sjezdu  žáků
     MČR  žáků ve sjezdu, kategorie C1-st.žáci; ř. Berounka, Radotín , 23.6.2019
         výsledky

Štěpánka Kleinová  vicemistryní ČR ve sjezdu  žáků
     MČR  žáků ve sjezdu, kategorie K1-st.žákyně; ř. Berounka, Radotín , 23.6.2019
         výsledky

Jakub Kasper a Mikoláš Palouda mistry ČR ve sjezdu  žáků
     MČR  žáků ve sjezdu, kategorie C2-ml.žáci; ř. Berounka, Radotín , 23.6.2019
         výsledky

Samuel Vejnar a Petr Novotný  vicemistry ČR ve sjezdu  žáků
     MČR  žáků ve sjezdu, kategorie C2-st.žáci; ř. Berounka, Radotín , 23.6.2019
         výsledky

Štěpánka Kleinová  a Alena Šafaříková vicemistryněmi ČR ve sjezdu  žáků
     MČR  žáků ve sjezdu, kategorie C2-st.žákyně; ř. Berounka, Radotín , 23.6.2019
         výsledky

Anežka Paloudová mistryní  ČR ve sprintu  kategorie U-23
     MČR U-23 ve sprintu , kategorie K1-ženy; USD Veltrusy, 26.5.2019  
      
výsledky

Vojtěch Klíma bronzový při MČR ve sprintu  kategorie U-23
     MČR U-23 ve sprintu , kategorie C1-muži; USD Veltrusy, 26.5.2019  
       
výsledky

Anežka Paloudová mistryní  ČR ve sprintu  kategorie U-23
     MČR U-23 ve sprintu , kategorie C1-ženy; USD Veltrusy, 26.5.2019  
       
výsledky

Anežka Paloudová mistryní  ČR  kategorie U-23 ve sjezdu 
     MČR U-23 ve sjezdu , kategorie K1-ženy; ř. Otava, Rejnštejn, 28.4.2018 
      
výsledky

Vojtěch Klíma bronzový při MČR kategorie U-23 ve sjezdu  
     MČR U-23 ve sjezdu , kategorie C1-muži; ř. Otava, Rejnštejn, 28.4.2018  
       
výsledky

Anežka Paloudová vicemistryní  ČR  kategorie U-23 ve sjezdu  
     MČR U-23 ve sjezdu , kategorie C1-ženy; ř. Otava, Rejnštejn, 28.4.2018  
       
výsledky

Lukáš Novosad veteránským mistrem ČR ve sjezdu 
     MČR veteránů ve sjezdu , kategorie C1-veteráni mladší; ř. Otava, Rejnštejn, 27.4.2019  
      
výsledky

 

 

K.Novosadová, T.Kratochvílová a Š.Kleinová mistryněmi ČR ve sprintu družstev dorostu
     MČR dorostu ve sprintu družstev, kategorie 3xK1-ml. dorostenky; USD Č.Vrbné 15.9.2019
         výsledky

Družstvo Kasper-Palouda, Vejnar-Novotný, Kleinová-Šafaříková mistry ČR ve sprintu družstev žáků
     MČR žáků ve sprintu družstev, kategorie 3xC2-st.žáci; USD Brandýs n.L. , 1.9.2019
        výsledky

Jakub Kasper, Mikoláš Palouda a Pavel Šafařík vicemistry ČR ve sprintu družstev žáků
     MČR žáků ve sprintu družstev, kategorie 3xK1-ml.žáci; USD Brandýs n.L. , 1.9.2019
        výsledky

Jakub Kasper, Mikoláš Palouda a Pavel Šafařík bronzoví při MČR ve slalomu družstev žáků
     MČR žáků ve slalomu družstev, kategorie 3xK1-ml.žáci; USD Brandýs n.L. , 31.8.2019
        výsledky

K.Novosadová, T.Kratochvílová a Š.Kleinová vicemistryněmi ČR ve sjezdu družstev dorostu
     MČR dorostu ve sjezdu družstev, kategorie 3xK1-ml. dorostenky; ř. Berounka, Radotín, 22.6.2019
         výsledky

V.Klíma, J.Mareš a S.Vejnar mistry ČR ve sjezdu družstev dorostu
     MČR dorostu ve sjezdu družstev, kategorie 3xC1-st. dorostenci; ř. Berounka, Radotín, 22.6.2019
         výsledky

K.Novosadová, T.Kratochvílová a Š.Kleinová vicemistryněmi ČR ve sjezdu družstev dorostu
     MČR dorostu ve sjezdu družstev, kategorie 3xC1-stl. dorostenky;  ř. Berounka, Radotín, 22.6.2019
         výsledky

Jakub Kasper, Mikoláš Palouda a Pavel Šafařík mistry ČR ve sjezdu družstev žáků
     MČR žáků ve sjezdu družstev, kategorie 3xK1-ml.žáci; ř. Berounka, Radotín, 23.6.2019
        výsledky

Družstvo Kasper-Novotný, Vejnar-Šafařík, Kleinová-Šafaříková mistry ČR ve sjezdu družstev žáků
     MČR žáků ve sjezdu družstev, kategorie 3xC2-st.žáci; ř. Berounka, Radotín, 23.6.2019
        výsledky

M.Palouda členem bronzového družstva při MČR ve sjezdu družstev žáků
     MČR žáků ve sjezdu družstev, kategorie 3xC2-st.žáci; ř. Berounka, Radotín, 23.6.2019
        výsledky

 

 Další významné či zajímavé výsledky roku 2019

(výborná umístění na republikové či vyšší úrovni nebo pódiová umístění na ostatních významných akcích - řazeno dle data)

Anežka Paloudová sedmá při MS ve sprintu
     Mistrovství Světa ve sprintu, kategorie C1-ženy;  Seu d'Urgell, Španělsko 28.9.2019
         výsledky

Teraza Kratochvílová pátá při MS juniorů ve sjezdu
     Mistrovství Světa ve sjezdu juniorů, kategorie C1-juniorky;  ř. Vrbas, Bosna a Hercegovina, 27.7.2019
         výsledky

Kristina Novosadová pátá při MS juniorů ve sjezdu
     Mistrovství Světa ve sjezdu juniorů, kategorie K1-juniorky;  ř. Vrbas, Bosna a Hercegovina, 27.7.2019
         výsledky

Karolína Paloudová sedmá při MS-U23 ve sprintu
     Mistrovství Světa ve sprintu U-23, kategorie C1-ženy;  ř. Vrbas, Bosna a Hercegovina, 26.7.2019
         výsledky

Kristina Novosadová sedmá při MS juniorů ve sprintu
     Mistrovství Světa ve sprintu juniorů, kategorie K1-juniorky;  ř. Vrbas, Bosna a Hercegovina, 26.7.2019
         výsledky

Tereza Kratochvílová čtvrtá při MS juniorů ve sprintu
     Mistrovství Světa ve sprintu juniorů, kategorie C1-juniorky;  ř. Vrbas, Bosna a Hercegovina, 26.7.2019
         výsledky

Karolína Paloudová  čtvrtá při závodě světového poháru ve sjezdu
     SP ve sjezdu na divoké vodě, kategorie K1-ženy-klasik;  Treignac, Francie, Bosna 8.6.2019
         výsledky

Anežka Paloudová pátá při ME ve sjezdu
     Mistrovství Evropy ve sjezdu, kategorie K1-ženy-sprint;  ř. Soča, Slovinsko 18.5.2019
         výsledky

 

 Roky předchozí :

 

 

 

 

Oficiální informační systém regionu Český Krumlov