SK Vltava

Naše sportovní výsledky v  roce 2018:

Přehled všech výsledků:

zaznamenané výsledky, kde někdo startuje pod hlavičkou SK Vltava,  jsou zapsány na této samostatné stránce

  Z nich potom stojí za vyzdvižení :

 TOP výsledky roku 2018:

 (výrazná umístění na mezinárodní úrovni )

Kanoistika - hlavní kategorie: 

Anežka Paloudová vítězkou závodu Světového poháru
     SP ve sjezdu na divoké vodě, kategorie C1-ženy-sprint;  Celje, Slovinsko 16.6.2018
         výsledky

Anežka Paloudová dvakrát druhá v závodě Světového poháru
     SP ve sjezdu na divoké vodě, kategorie K1-ženy a kategorie C1-ženy;  Celje, Slovinsko 15.6.2018
         výsledky

Antonín Haleš třetí v závodě Světového poháru
     SP ve sjezdu na divoké vodě, kategorie C2 - muži;  Celje, Slovinsko 15.6.2018
         výsledky

Anežka Paloudová vítězkou závodu Světového poháru
     SP ve sjezdu na divoké vodě, kategorie K1-ženy-klasik;  Banja-Luka, Bosna 9.6.2018
         výsledky

Anežka Paloudová druhá v závodě Světového poháru
     SP ve sjezdu na divoké vodě, kategorie C1-ženy-klasik;  Banja-Luka, Bosna 9.6.2018
         výsledky

Karolína Paloudová třetí v závodě Světového poháru
     SP ve sjezdu na divoké vodě, kategorie C1-ženy-klasik;  Banja-Luka, Bosna 9.6.2018
         výsledky

Anežka Paloudová třetí v závodě Světového poháru
     SP ve sjezdu na divoké vodě, kategorie C1-ženy-sprint;  Banja-Luka, Bosna 10.6.2018
         výsledky

 

 

Anežka Paloudová členkou družstva mistryň Světa
     Mistrovství Světa ve sjezdu družstev, kategorie 3xK1-ženy - sprint; ř. Muota, Švýcarsko, 2.6.2018
         výsledky

Antonín Haleš členem družstva mistrů Světa
     Mistrovství Světa ve sjezdu družstev, kategorie 3xC1-muži; ř. Muota, Švýcarsko, 2.6.2018
         výsledky

Anežka Paloudová dvakrát členkou družstva mistryň Světa
     Mistrovství Světa ve sjezdu družstev, kategorie 3xK1-ženy  a kategorie 3xC1-ženy; ř. Muota, Švýcarsko, 2.6.2018
         výsledky

 

Kanoistika - ostatní kategorie:

Karolína Paloudová bronzová při juniorskoém mistrovství Evropy 
     ME juniorů v Ocean racing, kategorie K1-juniorky; La Vila Joiosa, Španělsko, 6.10.2018
         výsledky

Anežka Paloudová mládežnickou mistryní Evropy
     ME seniorů do 23 let ve sjezdu na divoké vodě, kategorie C1-ženy;  Skopje, Makedonie 2.8.2018
         výsledky

Karolína Paloudová juniorskou vicemistryní Evropy
     ME juniorů ve sjezdu na divoké vodě, kategorie C1-juniorky;  Skopje, Makedonie 2.8.2018
         výsledky

Anežka Paloudová mládežnickou vicemistryní Evropy
     ME seniorů do 23 let ve sjezdu na divoké vodě, kategorie K1-ženy;  Skopje, Makedonie 2.8.2018
         výsledky

Karolína Paloudová bronzová při juniorském Mistrovství Evropy
     ME juniorů ve sjezdu na divoké vodě, kategorie K1-juniorky;  Skopje, Makedonie 2.8.2018
         výsledky

 

 

Anežka Paloudová členkou mládežnických mistryň Evropy
     ME družstev seniorů do 23 let ve sjezdu na divoké vodě, kategorie 3xK1-ženy;  Skopje, Makedonie 3.8.2018
         výsledky

Karolína Paloudová členkou juniorských mistryň Evropy
     ME družstev juniorů ve sjezdu na divoké vodě, kategorie 3xK1-juniorky;  Skopje, Makedonie 3.8.2018
         výsledky

Vojtěch Klíma členem juniorských mistrů Evropy
     ME družstev juniorů ve sjezdu na divoké vodě, kategorie 3xC1-junioři;  Skopje, Makedonie 3.8.2018
         výsledky

Anežka a Karolína Paloudovy členkami mládežnických mistryň Evropy
     ME družstev seniorů do 23 let ve sjezdu na divoké vodě, kategorie 3xC1-ženy;  Skopje, Makedonie 3.8.2018
         výsledky

Anežka Paloudová členkou mládežnických mistryň Evropy
     ME družstev seniorů do 23 let ve sprintu na divoké vodě, kategorie 3xK1-ženy;  Skopje, Makedonie 5.8.2018
         výsledky

Vojtěch Klíma členem juniorských mistrů Evropy
     ME družstev juniorů ve sprintu na divoké vodě, kategorie 3xC1-junioři;  Skopje, Makedonie 5.8.2018
         výsledky

 

Ostatní sporty:
 (působení našich členů v oststních sportoch na mezinárodní úrovnii)

....

Hlavní výsledky roku 2018:

 (pódiová umístění na republikové úrovni a případné ostatní výsledky na vyšší úrovni  - řazeno dle data )   

Hlavní (seniorská) kategorie:    

Anežka Paloudová vicemistryní ČR v rychlostní kanoistice
    MČR rychlostní kanoistice, kategorie K1 ženy 1000m; VK Račice, 21.7.2018
         výsledky

Anežka Paloudová mistryní ČR ve sprintu
    MČR ve sprintu na divoké vodě, kategorie C1 ženy; USD  Roudnice nad Labem, 20.5.2018
         výsledky

Anežka Paloudová vicemistryní ČR ve sprintu
    MČR ve sprintu na divoké vodě, kategorie K1 ženy; USD  Roudnice nad Labem, 20.5.2018
         výsledky

Antonín Haleš a Martin Novák vicemistry ČR ve sprintu
    MČR ve sprintu na divoké vodě, kategorie C2-muži; USD  Roudnice nad Labem, 20.5.2018
         výsledky

Antonín Haleš bronzový při ČR ve sprintu
    MČR ve sprintu na divoké vodě, kategorie C1-muži; USD  Roudnice nad Labem, 20.5.2018
         výsledky

Antonín Haleš vicemistrem ČR ve sjezdu
    MČR ve sjezdu na divoké vodě, kategorie C1-muži; ř.Kamenice, 15.4.2018
         výsledky

 

Anežka Paloudová, Karolína Paloudová a Tereza Kratochvílová mistryněmi ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sprintu družstev na divoké vodě, kategorie 3xC1 ženy; USD České Vrbné, 18.8.2018
         výsledky

Lukáš Novosad, Martin Novák a Václav Švadlena vicemistry ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sprintu družstev na divoké vodě, kategorie 3xC1 muži; USD České Vrbné, 18.8.2018
         výsledky

Antonín Haleš, Lukáš Novosad a Vojtěch Klíma mistry ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sjezdu družstev na divoké vodě, kategorie 3xC1 muži; ř.Otava, 28.4.2018
         výsledky

Anežka Paloudová, Karolína Paloudová a Alexandra Plachtová mistryněmi ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sjezdu družstev na divoké vodě, kategorie 3xC1 ženy; ř.Otava, 28.4.2018
         výsledky

Družsvo Halš-Novák, Novosad-Vaněček, Skořepa-Švadlena mistry ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sjezdu družstev na divoké vodě, kategorie 3xC2 muži; ř.Otava, 28.4.2018
         výsledky

Martin Novák, Václav Švadlena a Vojtěch Skořepa vicemistry ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sjezdu družstev na divoké vodě, kategorie 3xC1 muži; ř.Otava, 28.4.2018
         výsledky

Anežka Paloudová, Karolína Paloudová a Kristina Novosadová vicemistryněmi ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sjezdu družstev na divoké vodě, kategorie 3xK1 ženy; ř.Otava, 28.4.2018
         výsledky

 

 

Ostatní věkové a jiné kategorie:

Vojtěch Klíma vicemistrem ČR ve  sprintu  dorostu
     MČR dorostu ve sprintu, kategorie C1-ml.dorostenci; USD Veltrusy, 9.9.2018
       
výsledky

Karolína Paloudová bronzová při MČR ve  sprintu  dorostu
     MČR dorostu ve sprintu, kategorie C1-st.dorostenky; USD Veltrusy, 9.9.2018
       
výsledky

Kristina Novosadová mistryní ČR ve sprintu  žáků
     MČR  žáků ve sprintu, kategorie K1-st.žákyně; USD České Vrbné , 1.9.2018
        výsledky

Kristina Novosadová vicemistryní ČR ve sprintu  žáků
     MČR  žáků ve sprintu, kategorie C1-st.žákyně; USD České Vrbné , 1.9.2018
        výsledky

Jakub Kasper a Petr Novotný mistry ČR ve sprintu  žáků
     MČR  žáků ve sprintu, kategorie C2-mladší žáci; USD České Vrbné , 1.9.2018
        výsledky

Jonáš Novosad a Mikoláš Palouda bronzoví při MČR žáků ve sprintu 
     MČR  žáků ve sprintu, kategorie C2-mladší žáci; USD České Vrbné , 1.9.2018
        výsledky

Lukáš Novosad veteránským mistrem ČR ve sprintu 
     MČR veteránů ve sprintu , kategorie C1-veteráni mladší; USD České Vrbné18.8.2018  
       
výsledky

Kristina Novosadová mistryní ČR ve sjezdu  žáků
     MČR  žáků ve sjezdu, kategorie K1-st.žákyně; ř. Orlice, Třebechovice , 17.6.2018
         výsledky

Kristina Novosadová mistryní ČR ve sjezdu  žáků
     MČR  žáků ve sjezdu, kategorie C1-st.žákyně; ř. Orlice, Třebechovice , 17.6.2018
         výsledky

Samuel Vejnar a Eduard Furiš bronzoví při MČR ve sjezdu  žáků
     MČR  žáků ve sjezdu, kategorie C2-st.žáci; ř. Orlice, Třebechovice , 17.6.2018
         výsledky

Vojtěch Klíma mistrem ČR ve  sjezdu  dorostu
     MČR dorostu ve sjezdu , kategorie C1-ml.dorostenci; ř. Orlice, Třebechovice, 16.6.2018 
      
výsledky

Karolína Paloudová vicemistryní  ČR ve  sjezdu  dorostu
     MČR dorostu ve sjezdu , kategorie K1-st. dorostenky; ř. Orlice, Třebechovice, 16.6.2018 
      
výsledky

Karolína Paloudová vicemistryní  ČR ve  sjezdu  dorostu
     MČR dorostu ve sjezdu , kategorie C1-st. dorostenky; ř. Orlice, Třebechovice, 16.6.2018 
      
výsledky

Tereza Kratochvílová třetí při MČR ve  sjezdu  dorostu
     MČR dorostu ve sjezdu , kategorie C1-ml. dorostenky; ř. Orlice, Třebechovice, 16.6.2018 
      
výsledky

Kristina Novosadová třetí při MČR ve  sjezdu  dorostu
     MČR dorostu ve sjezdu , kategorie K1-ml. dorostenky; ř. Orlice, Třebechovice, 16.6.2018 
      
výsledky

Anežka Paloudová vicemistryní  ČR ve sprintu  kategorie U-23
     MČR U-23 ve sprintu , kategorie K1-ženy;USD Roudnice n.L, 19.5.2018 
      
výsledky

Anežka Paloudová třetí při MČR ve sprintu  kategorie U-23
     MČR U-23 ve sprintu , kategorie C1-ženy;USD Roudnice n.L, 19.5.2018 
      
výsledky

Anežka Paloudová mistryní  ČR  kategorie U-23 ve sjezdu 
     MČR U-23 ve sjezdu , kategorie C1-ženyí; ř. Otava, Rejnštejn, 29.4.2018 
      
výsledky

Anežka Paloudová vicemistryní  ČR  kategorie U-23 ve sjezdu 
     MČR U-23 ve sjezdu , kategorie K1-ženyí; ř. Otava, Rejnštejn, 29.4.2018 
      
výsledky

Vojtěch Klíma třetí při MČR kategorie U-23 ve sjezdu 
     MČR U-23 ve sjezdu , kategorie C1-muži; ř. Otava, Rejnštejn, 29.4.2018 
      
výsledky

Lukáš Novosad veteránským mistrem ČR ve sjezdu 
     MČR veteránů ve sjezdu , kategorie C1-veteráni mladší; ř. Otava, Rejnštejn, 28.4.2018 
      
výsledky

 

V.Klíma, K.Paloudová a S.Vejnar mistry ČR ve sprintu družstev dorostu
     MČR dorostu ve sprintu družstev, kategorie 3xC1-st. dorostenci; USD Veltrusy 9.9.2018
         výsledky

K.Paloudová, K.Novosadová a T.Kratochvílová vicemistryněmi ČR ve sprintu družstev dorostu
     MČR dorostu ve sprintu družstev, kategorie 3xK1-st. dorostenky; USD Veltrusy 9.9.2018
         výsledky

Družstvo Olšák-Vejnar, Klíma-Furiš, Ondřich-Kratochvílová vicemistry ČR ve sprintu družstev dorostu
     MČR dorostu ve sprintu družstev, kategorie 3xC2-st. dorostenci; USD Veltrusy 9.9.2018
         výsledky

K.Paloudová, K.Novosadová a T.Kratochvílová bronzové při MČR ve slalomu družstev dorostu
     MČR dorostu ve slalomu družstev, kategorie 3xC1-st. dorostenky; USD Veltrusy, 8.9.2018
        výsledky

Družstvo Furiš-Kasper, Vejnar-Novotný, Novosadová-Kleinová stříbrné při MČR ve sprintu družstev žáků
     MČR žáků ve sprintu družstev, kategorie 3xC2-st.žáci; USD České Vrbné, 1.9.2018
        výsledky

S.Vejnar, E.Furiš a K.Novosadová mistry ČR ve sjezdu družstev žáků
     MČR žáků ve sjezdu družstev, kategorie 3xC1-st.žáci; ř. Orlice, Třebechovice, 17.6.2018
         výsledky

Družstvo Furiš-Kasper, Vejnar-Palouda, Novosadová-Šafaříková bronzoví při MČR ve sjezdu družstev žáků
     MČR žáků ve sjezdu družstev, kategorie 3xC2-st.žáci; ř. Orlice, Třebechovice, 17.6.2018
         výsledky

K.Paloudová, K.Novosadová a T.Kratochvílová mistryněmi ČR ve sjezdu družstev dorostu
     MČR dorostu ve sjezdu družstev, kategorie 3xK1-stl. dorostenky; ř. Orlice, Třebechovice, 16.6.2018
         výsledky

V.Klíma, J.Mareš a S.Vejnar vicemistry ČR ve sjezdu družstev dorostu
     MČR dorostu ve sjezdu družstev, kategorie 3xC1-ml. dorostenci; ř. Orlice, Třebechovice, 16.6.2018
         výsledky

K.Paloudová, K.Novosadová a T.Kratochvílová vicemistryněmi ČR ve sjezdu družstev dorostu
     MČR dorostu ve sjezdu družstev, kategorie 3xC1-stl. dorostenky; ř. Orlice, Třebechovice, 16.6.2018
         výsledky

 


 

 Další významné či zajímavé výsledky roku 2018

(výborná umístění na republikové či vyšší úrovni nebo pódiová umístění na ostatních významných akcích - řazeno dle data)

Anežka Paloudová čtvrtá při MS ve sprintu
     Mistrovství Světa ve sprintu, kategorie C1-ženy;  ř. Muota, Švýcarsko 3.6.2018
         výsledky

Antonín Haleš a Martin Novák pátí při MS ve sprintu
     Mistrovství Světa ve sprintu, kategorie C2-muži;  ř. Muota, Švýcarsko 3.6.2018
         výsledky

Anežka Paloudová pátá při MS ve sprintu
     Mistrovství Světa ve sprintu, kategorie K1-ženy;  ř. Muota, Švýcarsko 3.6.2018
         výsledky

Antonín Haleš čtvrtý při MS ve sjezdu
     Mistrovství Světa ve sjezdu, kategorie C1-muži;  ř. Muota, Švýcarsko 31.5.2018
         výsledky

Anežka Paloudová sedmá při MS ve sjezdu
     Mistrovství Světa ve sjezdu, kategorie K1-ženy;  ř. Muota, Švýcarsko 31.5.2018
         výsledky

Antonín Haleš čtvrtý při závodě světového poháru ve sjezdu
     SP ve sjezdu na divoké vodě, kategorie  C1-muži-klasik;  Celje, Slovinsko 15.6.2018
         výsledky

Antonín Haleš čtvrtý při závodě světového poháru ve sjezdu
     SP ve sjezdu na divoké vodě, kategorie C1-muži-klasik;  Banja-Luka, Bosna 9.6.2018
         výsledky

Antonín Haleš a Martin Novák čtvrtí při závodě světového poháru ve sjezdu
     SP ve sjezdu na divoké vodě, kategorie C1-muži-klasik;  Banja-Luka, Bosna 9.6.2018
         výsledky

Karolína Paloudová  šestá při závodě světového poháru ve sjezdu
     SP ve sjezdu na divoké vodě, kategorie K1-ženy-klasik;  Banja-Luka, Bosna 9.6.2018
         výsledky

 

 

 Roky předchozí :

 

 

 

 

Oficiální informační systém regionu Český Krumlov