SK Vltava > Naše výsledky

Naše sportovní výsledky v roce 2017:

Přehled všech výsledků:

zaznamenané výsledky, kde někdo startuje pod hlavičkou SK Vltava,  jsou zapsány na této samostatné stránce

  Z nich potom stojí za vyzdvižení :

 TOP výsledky roku 2017:

 (výrazná umístění na mezinárodní úrovni )

Kanoistika - hlavní kategorie: 

Anežka Paloudová Mistryní Světa ve sprintu
     Mistrovství Světa ve sprintu, kategorie C2-ženy;  USD Pau, Francie 30.9.2017
         výsledky

Antonín Haleš členem družstva vicemistrů Světa ve sprintu
     Mistrovství Světa ve sprintu družstev, kategorie 3xC1-muži; USD Pau, Francie 26.9.2017
         výsledky

Antonín Haleš a Martin Novák členy družstva vicemistrů Světa ve sprintu
     Mistrovství Světa ve sprintu družstev, kategorie 3xC2-muži; USD Pau, Francie 26.9.2017
         výsledky

Antonín Haleš bronzový při ME ve sjezdu
     Mistrovství Evropy ve sjezdu, kategorie C1-muži; ř. Vardar, Skopje, Makedonie, 11.5.2017
         výsledky

Karolína Paloudová bronzová při ME ve sjezdu
     Mistrovství Evropy ve sjezdu, kategorie C1-ženy; ř. Vardar, Skopje, Makedonie, 11.5.2017
         výsledky

Antonín Haleš členem družstva mistrů Evropy ve sjezdu
     Mistrovství Evropy ve sjezdu družstev, kategorie 3xC1-muž; i ř. Vardar, Skopje, Makedonie, 12.5.2017
         výsledky

Karolína Paloudová členkou družstva mistryň Evropy ve sjezdu
     Mistrovství Evropy ve sjezdu družstev, kategorie 3xK1-ženy;  ř. Vardar, Skopje, Makedonie, 12.5.2017
         výsledky

Antonín Haleš členem družstva vicemistrů Evropy ve sprintu
     Mistrovství Evropy ve sprintu družstev, kategorie 3xC1-muži; ř. Treska, Skopje, Makedonie, 14.5.2017
         výsledky

Antonín Haleš a Martin Novák členy družstva vicemistrů Evropy ve sprintu
     Mistrovství Evropy ve sprintu družstev, kategorie 3xC2-muži; ř. Treska, Skopje, Makedonie, 14.5.2017
         výsledky

 

 

Kanoistika - ostatní kategorie:

Vojtěch Skořepa juniorským mistrem světa ve sjezdu
     Mistrovství Světa juniorů ve sjezdu, kategorie C1-junioři; ř. Mur, Predlitz, Rakousko, 26.7.2017
         výsledky

Karolína Paloudová bronzová při MS juniorů ve sjezdu
     Mistrovství Světa juniorů ve sjezdu, kategorie K1-juniorky; ř. Mur, Predlitz, Rakousko, 26.7.2017
         výsledky

Karolína Paloudová členkou juniorských mistryň světa ve sjezdu
     Mistrovství Světa družstev juniorů ve sjezdu, kategorie 3xK1-juniorky; ř. Mur, Predlitz, Rakousko, 27.7.2017
         výsledky

Karolína Paloudová členkou  mistryň světa ve sjezdu
     Mistrovství Světa družstev U-23 ve sjezdu, kategorie 3xC1-ženy; ř. Mur, Predlitz, Rakousko, 27.7.2017
         výsledky

Vojtěch Skořepa a Vojtěch Klíma členy juniorských vicemistrů světa ve sjezdu
     Mistrovství Světa družstev juniorů ve sjezdu, kategorie 3xC1-junioři; ř. Mur, Predlitz, Rakousko, 27.7.2017
         výsledky

Vojtěch Skořepa a Vojtěch Klíma členy juniorooských vicemistrů světa ve sprintu
     Mistrovství Světa družstev juniorů ve sprintu, kategorie 3xC1-junioři; ř. Mur, Murau, Rakousko, 29.7.2017
         výsledky

Karolína Paloudová členkou bronzového družstva při MS ve sprintu
     Mistrovství Světa družstev U-23 ve sprintu, kategorie 3xC1-ženyi; ř. Mur, Murau, Rakousko, 29.7.2017
         výsledky

 

Ostatní sporty:
 (působení našich členů v oststních sportoch na mezinárodní úrovnii)

Eva Vávrová členkou stříbrného družstva při MS vetránů v raftingu
     Mistrovství Světa veteránů v raftingu,  Yoshino River (Koboke section), Miyoshi city, Japonsko, 9.10.2017
         výsledky

 

Hlavní výsledky roku 2017:

 (pódiová umístění na republikové úrovni a případné ostatní výsledky na vyšší úrovni  - řazeno dle data )   

Hlavní (seniorská) kategorie:    

Antonín Haleš a Martin Novák mistry ČR ve sjezdu
    MČR ve sjezdu na divoké vodě, kategorie C2 muži; ř. Vltava pod Lipnem n.Vlt., 26.8.2017
         výsledky

Antonín Haleš bronzový při MČR ve sjezdu
    MČR  ve sjezdu na divoké vodě, kategorie C1 muži; ř. Vltava pod Lipnem n.Vlt., 26.8.2017
         výsledky

Anežka Paloudová mistryní ČR ve sprintu
    MČR ve sprintu na divoké vodě, kategorie K1 ženy; USD  České Vrbné, 20.8.2017
         výsledky

Antonín Haleš a Martin Novák stříbrní při MČR ve sprintu
    MČR  ve sprintu na divoké vodě, kategorie C2 muži; USD  České Vrbné, 20.8.2017
         výsledky

Anežka Paloudová bronzová při MČR ve sprintu
    MČR  ve sprintu na divoké vodě, kategorie K1 ženy; USD  České Vrbné, 20.8.2017
         výsledky

Antonín Haleš, Lukáš Novosad a Václav Švadlena mistry ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sprintu na divoké vodě, kategorie 3xC1 muži; USD  České Vrbné, 19.8.2017
         výsledky

Martin Novák, Vojtěch Skořepa a David Jirka bronzoví při MČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sprintu na divoké vodě, kategorie 3xC1 muži; USD  České Vrbné, 19.8.2017
         výsledky

Anežka a Karolína Paloudovy a Alexandar Plachtová stříbrné při MČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sprintu na divoké vodě, kategorie 3xK1 ženy; USD  České Vrbné, 19.8.2017
         výsledky

Anežka a Karolína Paloudovy a Alexandar Plachtová mistryněmi ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sprintu na divoké vodě, kategorie 3xC1 ženy; USD  České Vrbné, 19.8.2017
         výsledky

Haleš-Novák, Novosad-Skořepa a Švadlena-Jirka bronzoví při MČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sprintu na divoké vodě, kategorie 3xC2 muži; USD  České Vrbné, 19.8.2017
         výsledky

Antonín Haleš, Martin Novák a Lukáš Novosad mistry ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sjezdu na divoké vodě, kategorie 3xC1 muži; ř.Otava (pod Rejnštejnem), 29.4.2017
         výsledky

David Jirka, Václav Švadlena a Vojtěch Skořepa vicemistry ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sjezdu na divoké vodě, kategorie 3xC1 muži; ř.Otava (pod Rejnštejnem), 29.4.2017
         výsledky

Karolína Paloudová, Alexandra Plachtová a Kristina Novosadová třetí při MČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sjezdu na divoké vodě, kategorie 3xK1 žena; ř.Otava (pod Rejnštejnem), 29.4.2017
         výsledky

D.Jirka-V.Švadlena, L.Novosad-T.Vaněček  a A.Haleš-M. Novák mistry ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sjezdu na divoké vodě, kategorie 3xC2 muži; ř.Otava (pod Rejnštejnem), 29.4.2017
         výsledky

Marie Mašínová, Karolína Paloudová a Alexandra Plachtová vicemistryněmi ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sjezdu na divoké vodě, kategorie 3xC1 ženy; ř.Otava (pod Rejnštejnem), 29.4.2017
         výsledky

 

Ostatní věkové a jiné kategorie:

Vojtěch Skořepa Mistrem ČR ve  sprintu  dorostu
     MČR dorostu ve sprintu , kategorie C1-st.dorostenci; USD Roztoky u Křivoklátu 10.9.2017
         výsledky

Vojtěch Klíma druhý při MČR ve  sprintu  dorostu
     MČR dorostu ve sprintu , kategorie C1-ml.dorostenci; USD Roztoky u Křivoklátu 10.9.2017
         výsledky

Karolína Paloudová třetí při MČR ve  sprintu  dorostu
     MČR dorostu ve sprintu , kategorie K1-st.dorostenky; USD Roztoky u Křivoklátu 10.9.2017
         výsledky

Vojtěch Klíma a Vojtěch Skořepa třetí při MČR ve  sprintu  dorostu
     MČR dorostu ve sprintu , kategorie C2-st.dorostenci; USD Roztoky u Křivoklátu 10.9.2017
         výsledky

Karolína Paloudová druhá při MČR ve  sprintu  dorostu
     MČR dorostu ve sprintu , kategorie C1-st.dorostenky; USD Roztoky u Křivoklátu 10.9.2017
         výsledky

V.Skořepa, V.Klíma a J.Mareš Mistry MČR ve  sprintu družstev dorostu
     MČR dorostu ve sprintu družstev, kategorie 3xC1-st.dorostenci; USD Roztoky u Křivoklátu 10.9.2017
         výsledky

P.Študlar, K.Paloudová a K.Novosadová třetí při  MČR ve  sprintu družstev dorostu
     MČR dorostu ve sprintu družstev, kategorie 3xC1-st.dorostenci; USD Roztoky u Křivoklátu 10.9.2017
         výsledky

V.Ondřich, S.Vejnar a K.Novosadová třetí při  MČR ve  sprintu družstev dorostu
     MČR dorostu ve sprintu družstev, kategorie 3xK1-ml.dorostenci; USD Roztoky u Křivoklátu 10.9.2017
         výsledky

Sestava Skořepa-Klíma, Študlar-Ondřich, Vejnar-Mareš Mistry MČR ve  sprintu družstev dorostu
     MČR dorostu ve sprintu družstev, kategorie 3xC2-st.dorostenci; USD Roztoky u Křivoklátu 10.9.2017
         výsledky

Karolína Paloudová a Vojtěch Skořepa bronzoví při MČR dorostu ve slalomu
     MČR dorostu ve slalomu, kategorie C2-mixi; USD Roztoky u Křivoklátu 9.9.2017
         výsledky

V.Skořepa, V.Klíma a J.Mareš bronzoví při MČR ve slalomu družstev dorostu
     MČR dorostu ve slalomu družstev, kategorie 3xC1-st.dorostenci; USD Roztoky u Křivoklátu 9.9.2017
         výsledky

S.Vejnar a J.Mareš žákovskými mistry ČR ve sprintu 
     MČR  žáků ve sprintu, kategorie C2-st.žáci; USD Brandýs n.L, 3.9.2017
         výsledky

Jakub Mareš druhý při MČR ve sprintu  žáků
     MČR  žáků ve sprintu, kategorie C1-st.žáci; USD Brandýs n.L, 3.9.2017
         výsledky

Samuel Vejnar druhý při MČR ve sprintu  žáků
     MČR  žáků ve sprintu, kategorie K1-ml.žáci; USD Brandýs n.L, 3.9.2017
         výsledky

Kristina Novosadová druhá při MČR ve sprintu  žáků
     MČR  žáků ve sprintu, kategorie C1-st.žákyně; USD Brandýs n.L, 3.9.2017
         výsledky

Štěpánka Kleinová třetí při MČR ve sprintu  žáků
     MČR  žáků ve sprintu, kategorie C1-ml.žákyně; USD Brandýs n.L, 3.9.2017
         výsledky

T.Kratochvílová, K.Novosadová a Š.Kleinová druhé při MČR ve sprintu družstev žáků
     MČR družstev žáků ve sprintu, kategorie 3xK1-st.žákyně; USD Brandýs n.L, 3.9.2017
         výsledky

J.Mareš, S.Vejnar a E.Furiš druzí při MČR ve sprintu družstev žáků
     MČR družstev žáků ve sprintu, kategorie 3xC1-st.žáci; USD Brandýs n.L, 3.9.2017
         výsledky

T.Kratochvílová, K.Novosadová a Š.Kleinová třetí při MČR ve sprintu družstev žáků
     MČR družstev žáků ve sprintu, kategorie 3xC1-st.žákyně; USD Brandýs n.L., 3.9.2017
         výsledky

Anežka Paloudová  stříbrná při MČR kategorie U-23 ve sprintu
     MČR U-23 ve sprintu, kategorie C1-ženy; USD České Vrbné, 19.8.2017
         výsledky

Anežka Paloudová  stříbrná při MČR kategorie U-23 ve sprintu
     MČR U-23 ve sprintu, kategorie K1-ženy; USD České Vrbné, 19.8.2017
         výsledky

Karolína Paloudová bronzová při MČR kategorie U-23 ve sprintu
     MČR U-23 ve sprintu, kategorie C1-ženy; USD České Vrbné, 19.8.2017
         výsledky

Lukáš Novosad veteránským mistrem ČR ve sprintu
     MČR veteránů ve sprintu, kategorie C1-muži; USD České Vrbné, 19.8.2017
         výsledky

Jakub Mareš a Samuel Vejnar mistry ČR ve sjezdu  žáků
     MČR žáků ve sjezdu, kategorie C2-st.žáci; ř. Morava, Zábřeh 18.6.2017
         výsledky

Kristina Novosadová bronzová při MČR ve sjezdu  žáků
     MČR žáků ve sjezdu, kategorie C1-st.žákyně; ř. Morava, Zábřeh 18.6.2017
         výsledky

Samuel Vejnar stříbrný při MČR ve sjezdu  žáků
     MČR žáků ve sjezdu, kategorie K1-ml.žáci; ř. Morava, Zábřeh 18.6.2017
         výsledky

Jakub Mareš bronzový při MČR ve sjezdu  žáků
     MČR žáků ve sjezdu, kategorie C1-st.žáci; ř. Morava, Zábřeh 18.6.2017
         výsledky

Kristina Novosadová bronzová při MČR ve sjezdu  žáků
     MČR žáků ve sjezdu, kategorie K1-st.žákyně; ř. Morava, Zábřeh 18.6.2017
         výsledky

J.Mareš, S.Vejnar a K.Novosadová mistry ČR ve sjezdu družstev žáků
     MČR žáků ve sjezdu družstev, kategorie 3xC1-st.žáci; ř. Morava, Zábřeh 18.6.2017
         výsledky

Mareš-Pokorný, Vejnar-Kratochvílová a Foriš-Novosadová stříbrní při MČR ve sjezdu družstev žáků
     MČR žáků ve sjezdu družstev, kategorie 3xC2-st.žáci; ř. Morava, Zábřeh 18.6.2017
         výsledky

Vojtěch Skořepa mistrem ČR ve sjezdu  dorostu
     MČR dorostu ve sjezdu, kategorie C1-st.dorostenci; ř. Morava, Zábřeh 17.6.2017
         výsledky

Vojtěch Klíma mistrem ČR ve sjezdu  dorostu
     MČR dorostu ve sjezdu, kategorie C1- ml.dorostenci; ř. Morava, Zábřeh 17.6.2017
         výsledky

Karolína Paloudová vicemistryní ČR ve sjezdu  dorostu
     MČR dorostu ve sjezdu, kategorie K1- st.dorostenky; ř. Morava, Zábřeh 17.6.2017
         výsledky

Pavel Klein a Václav Ondřich vicemistry ČR ve sjezdu  dorostu
     MČR dorostu ve sjezdu, kategorie C2- ml.dorostenci; ř. Morava, Zábřeh 17.6.2017
         výsledky

Jakub Mareš a Samuel Vejnar bronzoví při MČR ve sjezdu  dorostu
     MČR dorostu ve sjezdu, kategorie C2- ml.dorostenci; ř. Morava, Zábřeh 17.6.2017
         výsledky

Karolína Paloudová mistryní ČR ve sjezdu  dorostu
     MČR dorostu ve sjezdu, kategorie C1- st.dorostenky; ř. Morava, Zábřeh 17.6.2017
         výsledky

V.Skořepa, V.Klíma a J.Mareš stříbrní při MČR ve sjezdu družstev dorostu
     MČR dorostu ve sjezdu družstev, kategorie 3xC1-st.dorostenci; ř. Morava, Zábřeh 17.6.2017
         výsledky

A.Paloudová, K.Paloudová a K. Novosadová stříbrné při MČR ve sjezdu družstev dorostu
     MČR dorostu ve sjezdu družstev, kategorie 3xK1-dorostenky; ř. Morava, Zábřeh 17.6.2017
         výsledky

V.Ondřich, P.Klein a S.Vejnar stříbrní při MČR ve sjezdu družstev dorostu
     MČR dorostu ve sjezdu družstev, kategorie 3xK1- mladší dorostenci; ř. Morava, Zábřeh 17.6.2017
         výsledky

Karolína Paloudová vicemistryní ČR kategorie U-23 v klasickém sjezdu
     MČR U-23 v klasickém sjezdu, kategorie K1-ženy; ř.Labe (pod Špindlerovým Mlýnem), 23.4.2017
         výsledky


 

 Další významné či zajímavé výsledky roku 2017

(výborná umístění na republikové či vyšší úrovni nebo pódiová umístění na ostatních významných akcích - řazeno dle data)

Anežka Paloudová desátá při MS ve sprintu
     Mistrovství Světa ve sprintu, kategorie C1-ženy;  USD Pau, Francie 30.9.2017
         výsledky

Karolína Paloudová čtvrtá při MS juniorů ve sjezdu
     Mistrovství Světa juniorů ve sjezdu, kategorie C1-juniorky; ř. Mur, Predlitz, Rakousko, 26.7.2017
         výsledky

Vojtěch Skořepa osmý a Vojtěch Klíma desátý při MS juniorů ve sprintu
     Mistrovství Světa juniorů ve sprintu, kategorie C1-junioři; ř. Mur, Murau, Rakousko, 29.7.2017
         výsledky

Karolína Paloudová šestá při MS juniorů ve sprintu
     Mistrovství Světa juniorů ve sprintu, kategorie C1-juniorky; ř. Mur, Murau, Rakousko, 29.7.2017
         výsledky

Antonín Haleš a Martin Novák šestí při ME ve sjezdu
     Mistrovství Evropy ve sjezdu, kategorie C2-muži; ř. Vardar, Skopje, Makedonie, 11.5.2017
         výsledky

Karolína Paloudová osmá při ME ve sjezdu
     Mistrovství Evropy ve sjezdu, kategorie K1-ženy; ř. Vardar, Skopje, Makedonie, 11.5.2017
         výsledky

Antonín Haleš  devátý při ME ve sprintu
     Mistrovství Evropy ve sprintu, kategorie C1-muži; ř. Treska, Skopje, Makedonie, 13.5.2017
         výsledky

Karolína Paloudová desátá při ME ve sprintu
     Mistrovství Evropy ve sjezdu, kategorie K1-ženy; ř. Treska, Skopje, Makedonie, 13.5.2017
         výsledky

Antonín Haleš a Martin Novák devátí při ME ve sprintu
     Mistrovství Evropy ve sjezdu, kategorie C2-muži; ř. Treska, Skopje, Makedonie, 13.5.2017
         výsledky

Karolína Paloudová osmá při ME ve sprintu
     Mistrovství Evropy ve sjezdu, kategorie C1-ženy; ř. Treska, Skopje, Makedonie, 13.5.2017
         výsledky

 

 Roky předchozí :

 

 

 

 

Oficiální informační systém regionu Český Krumlov