SK Vltava > Naše výsledky

Naše sportovní výsledky v roce 2016:

Přehled všech výsledků:

zaznamenané výsledky, kde někdo startuje pod hlavičkou SK Vltava,  jsou zapsány na této samostatné stránce

  Z nich potom stojí za vyzdvižení :

 TOP výsledky roku 2016:

 (výrazná umístění na mezinárodní úrovni )

Kanoistika - hlavní kategorie: 

Anežka Paloudová Mistryní Světa ve sjezdu
     Mistrovství Světa ve sjezdu, kategorie C1-ženy; ř. Vrbas, Banja Luka, Bosna a Hercegovina, 2.6.2016
         výsledky

Antonín Haleš členem týmu Mistrů Světa  ve sjezdu
     Mistrovství Světa družstev ve sjezdu, kategorie 3xC1-muži; ř. Vrbas, Banja Luka, Bosna a Hercegovina, 3.6.2016
         výsledky

Anežka Paloudová členkou týmu Mistryň Světa  ve sjezdu
     Mistrovství Světa družstev ve sjezdu, kategorie 3xK1-ženy; ř. Vrbas, Banja Luka, Bosna a Hercegovina, 3.6.2016
         výsledky

Antonín Haleš a Martin Novák členy týmu Mistrů Světa  ve sjezdu
     Mistrovství Světa družstev ve sjezdu, kategorie 3xC2-muži; ř. Vrbas, Banja Luka, Bosna a Hercegovina, 3.6.2016
         výsledky

Antonín Haleš členem týmu Mistrů Světa  ve sprintu
     Mistrovství Světa družstev ve sprintu, kategorie 3xC1-muži; ř. Vrbas, Banja Luka, Bosna a Hercegovina, 5.6.2016
         výsledky

Anežka Paloudová členkou bronzového týmu z MS družstev  ve sprintu
     Mistrovství Světa družstev ve sprintu, kategorie 3xK1-ženyi; ř. Vrbas, Banja Luka, Bosna a Hercegovina, 5.6.2016
         výsledky

 

Kanoistika - ostatní kategorie:

Anežka Paloudová juniorskou Mistryní Evropy ve sjezdu
     Mistrovství Evropy juniorů ve sjezdu, sprint kategorie K1-juniorky; ř. Mur; Murau, Rakousko, 24.7.2016
             výsledky

Karolína Paloudová juniorskou Mistryní Evropy ve sjezdu
     Mistrovství Evropy juniorů ve sjezdu, sprint kategorie C2-juniorky; ř. Mur; Murau, Rakousko, 24.7.2016
             výsledky

Anežka Paloudová členkou týmu juniorských Mistryň Evropy ve sprintu
     Mistrovství Evropy družstev juniorů ve sjezdu, sprint kategorie 3xK1-juniorky; ř. Mur; Murau, Rakousko, 24.7.2016
             výsledky

Jan Klíma a Vojtěch Skořepa  členy bronzového týmu při ME družstev juniorů ve sprintu
     Mistrovství Evropy družstrev juniorů ve sjezdu, sprint kategorie 3xC1-junioři; ř. Mur; Murau, Rakousko, 24.7.2016
             výsledky

Vojtěch Skořepa  juniorským vicemistrem Evropy ve sjezdu
     Mistrovství Evropy  juniorů ve sjezdu, kategorie C1-junioři; ř. Mur; Predlitz, Rakousko, 21.7.2016
             výsledky

Jan Klíma bronzový při Mistrovství  Evropy juniorů ve sjezdu
     Mistrovství Evropy  juniorů ve sjezdu, kategorie C1-junioři; ř. Mur; Predlitz, Rakousko, 21.7.2016
             výsledky

Anežka Paloudová dvakrát juniorskou vicemistryní Evropy ve sjezdu
     Mistrovství Evropy juniorů ve sjezdu,  kategorie K1-juniorky; ř. Mur; Murau, Rakousko, 24.7.2016
     Mistrovství Evropy juniorů ve sjezdu,  kategorie C1-juniorky; ř. Mur; Murau, Rakousko, 24.7.2016
             výsledky

Jan Klíma a Vojtěch Skořepa  členy týmu juniorských viceistrů Evropy v klasickém sjezdu
     Mistrovství Evropy družstev juniorů ve sjezdu, klasický závod kategorie 3xC1-junioři; ř. Mur; Predlitz, Rakousko, 22.7.2016
             výsledky

Anežka Paloudová členkou týmu juniorských Mistryň Evropy v klasickém sjezdu
     Mistrovství Evropy družstev juniorů ve sjezdu, klasický závod kategorie 3xK1-juniorky; ř. Mur; Predlitz, Rakousko, 22.7.2016
             výsledky

 

Ostatní sporty:
 (působení našich členů v oststních sportoch na mezinárodní úrovnii)

 

Hlavní výsledky roku 2016:

 (pódiová umístění na republikové úrovni a případné ostatní výsledky na vyšší úrovni  - řazeno dle data )   

Hlavní (seniorská) kategorie:    

 

Anežka Paloudová dvonásobnou vítězkou Českého poháru ve sjezdu
     Celkové hodnocení desetidílné soutěže, kategorie K1-ženy
     Celkové hodnocení desetidílné soutěže, kategorie C1-ženy
        
výsledky

Antonín Haleš a Martin Novák druzí v hodnocení Českého poháru ve sjezdu
     Celkové hodnocení desetidílné soutěže, kategorie C2-muži
        
výsledky

Antonín Haleš třetí v hodnocení Českého poháru ve sjezdu
     Celkové hodnocení desetidílné soutěže, kategorie C1-muži
        
výsledky

Antonín Haleš, Lukáš Novosad a Václav Švadlena vicemistry ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sprintu na divoké vodě, kategorie 3xC1 muži; USD České Vrbné, 37.8.2016
         výsledky

Jan Klíma, Martin Novák a David Jirka třetí při MČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sprintu na divoké vodě, kategorie 3xC1 muži; USD České Vrbné, 37.8.2016
         výsledky

Anežka Paloudová, Karolína Paloudová a Marie Mašínová mistryněmi ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sprintu na divoké vodě, kategorie 3xK1 ženy; USD České Vrbné, 37.8.2016
         výsledky

M.Novák-A.Haleš, D.Jirka-V.Švadlena a L.Novosad-V.Skořepa mistry ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sprintu na divoké vodě, kategorie 3xC2 ; USD České Vrbné, 37.8.2016
         výsledky

Anežka Paloudová, Karolína Paloudová a Marie Mašínová mistryněmi ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sprintu na divoké vodě, kategorie 3xC1 ženy; USD České Vrbné, 37.8.2016
         výsledky

Anežka Paloudová mistryní ČR ve sjezdu
     MČR v klasickém sjezdu, kategorie K1-ženy; ř. Vltava, Lipno nad. Vlt., 21.8.2016
         výsledky

Antonín Haleš vicemistrem ČR ve sjezdu
     MČR v klasickém sjezdu, kategorie C1-muži; ř. Vltava, Lipno nad. Vlt., 21.8.2016
         výsledky

Antonín Haleš a Martin Novák vicemistry ČR ve sjezdu
     MČR v klasické sjezdu, kategorie C2-muži; ř. Vltava, Lipno nad. Vlt., 21.8.2016
         výsledky

Antonín Haleš stříbrný v závodě světového poháru
     SP va sjezdu na divoké vodě, sprint kategorie C1-muži; ř. Gave de Pau, Pau, Francie, 16-18.6.2016
         výsledky

Antonín Haleš stříbrný v závodě světového poháru
     SP va sjezdu na divoké vodě, klasický závod kategorie C1-muži; ř. Gave de Pau, Pau, Francie, 16-18.6.2016
         výsledky

Antonín Haleš šestý při MS  ve sprintu
     Mistrovství Světa ve sprintu, kategorie C1-muži; ř. Vrbas, Banja Luka, Bosna a Hercegovina, 4.6.2016
         výsledky

Anežka Paloudová osmá při MS  ve sprintu
     Mistrovství Světa ve sprintu, kategorie K1-ženy; ř. Vrbas, Banja Luka, Bosna a Hercegovina, 4.6.2016
         výsledky

Antonín Haleš šestý při MS  ve sjezdu
     Mistrovství Světa ve sjezdu, kategorie C1-muži; ř. Vrbas, Banja Luka, Bosna a Hercegovina, 2.6.2016
         výsledky

Anežka Paloudová šestá při MS  ve sjezdu
     Mistrovství Světa ve sjezdu, kategorie K1-ženy; ř. Vrbas, Banja Luka, Bosna a Hercegovina, 2.6.2016
         výsledky

Antonín Haleš a Martin Novák šestí při MS  ve sjezdu
     Mistrovství Světa ve sjezdu, kategorie C2; ř. Vrbas, Banja Luka, Bosna a Hercegovina, 2.6.2016
         výsledky

Anežka Paloudová mistryní ČR ve sprintu
     MČR ve sprintu, kategorie K1-ženy; USD Roudnice n.L, 15.5.2016
         výsledky

Anežka Paloudová vicemistryní ČR ve sprintu
     MČR ve sprintu, kategorie C1-ženy; USD Roudnice n.L, 14.5.2016
         výsledky

Antonín Haleš, Martin Novák a Václav Švadlena mistry ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sjezdu na divoké vodě, kategorie 3xC1 muži; ř.Otava (pod Rejnštejnem), 30.4.2016
         výsledky

David jirka, Jan klíma a Vojtěch Skořepa vicemistry ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sjezdu na divoké vodě, kategorie 3xC1 muži; ř.Otava (pod Rejnštejnem), 30.4.2016
         výsledky

Marie Mašínová, Anežka a Karolína Paloudovy mistryněmi ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sjezdu na divoké vodě, kategorie 3xK1 ženy; ř.Otava (pod Rejnštejnem), 30.4.2016
         výsledky

D.Jirka-V.Švadlena, J.Klíma-V.Skořepa a A.Haleš-M. Novák mistry ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sjezdu na divoké vodě, kategorie 3xC2 muži; ř.Otava (pod Rejnštejnem), 30.4.2016
         výsledky

Marie Mašínová, Anežka a Karolína Paloudovy mistryněmi ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sjezdu na divoké vodě, kategorie 3xC1 ženy; ř.Otava (pod Rejnštejnem), 30.4.2016
         výsledky

 

Ostatní věkové a jiné kategorie:

Anežka Paloudová juniorskou vicemistryní ČR ve slalomu
     MČR juniorů ve slalomu, kategorie C1-starší dorostenky; USD České Vrbné, 10.9.2016
            výsledky

Jan Klíma juniorským mistrem ČR ve sprintu
     MČR juniorů ve sprintu, kategorie C1-starší dorostenci; USD České Vrbné, 11.9.2016
            výsledky

Vojtěch Skořepa třetí při MČR ve sprintu
     MČR juniorů ve sprintu, kategorie C1-starší dorostenci; USD České Vrbné, 11.9.2016
            výsledky

Vojtěch Klíma juniorským vicemistrem ČR ve sprintu
     MČR juniorů ve sprintu, kategorie C1-mladší dorostenci; USD České Vrbné, 11.9.2016
            výsledky

Anežka Paloudová juniorskou mistryní ČR ve sprintu
     MČR juniorů ve sprintu, kategorie K1-starší dorostenky; USD České Vrbné, 11.9.2016
            výsledky

Anežka Paloudová juniorskou vicemistryní ČR ve sprintu
     MČR juniorů ve sprintu, kategorie C1-starší dorostenky; USD České Vrbné, 11.9.2016
            výsledky

Karolína Paloudová juniorskou vicemistryní ČR ve sprintu
     MČR juniorů ve sprintu, kategorie C1-mladší dorostenky; USD České Vrbné, 11.9.2016
            výsledky

Trojice Jan a Vojtěch Klímovi a Vojtěch Skořepa juniorskými mistry ČR ve sprintu družstev
     MČR družstev juniorů ve sprintu, kategorie 3xC1-starší dorostenci; USD České Vrbné, 11.9.2016
            výsledky

Trojice Anežka a Karolína Paloudovy a Alexandra Plachtová třetí při MČR ve sprintu družstev
     MČR družstev juniorů ve sprintu, kategorie 3xK1-starší dorostenky; USD České Vrbné, 11.9.2016
            výsledky

Sestava J.Klíma-P.Študlar, V.Skořepa-V.Klíma,  A.Paloudová-K.Paloudová vicemisrty ČR ve sprintu družstev
     MČR družstev juniorů ve sprintu, kategorie 3xC1-starší dorostenci; USD České Vrbné, 11.9.2016
            výsledky

Lukáš Novosad veteránským mistrem ČR ve sprintu
     MČR veteránů ve sprintu, kategorie C1-veteráni; USD České Vrbné 27.8.2016
            výsledky

Vojtěch Klíma žákovským mistrem ČR ve sprintu
     MČR žáků ve sprintu, kategorie C1-starší žáci; ř.Svratka, Brno, 14.8.2016
            výsledky

Kristina Novosadová žákovskou vicemistryní ČR ve sprintu
     MČR žáků ve sprintu, kategorie K1-mladší žákyně; ř.Svratka, Brno, 14.8.2016
            výsledky

Kristina Novosadová žákovskou mistryní ČR ve sprintu
     MČR žáků ve sprintu, kategorie C1-mladší žákyněi; ř.Svratka, Brno, 14.8.2016
            výsledky

Štěpánka Kleinová bronzová při žákovském MČR ve sprintu
     MČR žáků ve sprintu, kategorie C1-mladší žákyněi; ř.Svratka, Brno, 14.8.2016
            výsledky

Družstvo V.Klíma-j.Mareš-M.Klíma druhé při MČR družstev žáků ve sprintu

     MČR družstev žáků ve sprintu, kategorie 3xC1-starší žáci; ř.Svratka, Brno, 14.8.2016
            výsledky

Družstvo Š.Kleinová-T.Hlavničková-K.Novosadová druhé při MČR družstev žáků ve sprintu

     MČR družstev žáků ve sprintu, kategorie 3xK1-starší žákyně; ř.Svratka, Brno, 14.8.2016
            výsledky

Družstvo E.Furiš-M.Klíma-S.Vejnar druhé při MČR družstev žáků ve sprintu

     MČR družstev žáků ve sprintu, kategorie 3xK1-mladší žáci; ř.Svratka, Brno, 14.8.2016
            výsledky

Družstvo Š.Kleinová-T.Hlavničková-K.Novosadová druhé při MČR družstev žáků ve sprintu

     MČR družstev žáků ve sprintu, kategorie 3xC1-starší žákyně; ř.Svratka, Brno, 14.8.2016
            výsledky

V.Klíma členem druhého družstva při MČR družstev žáků ve sprintu

     MČR družstev žáků ve sprintu, kategorie 3xC2-starší žáci; ř.Svratka, Brno, 14.8.2016
            výsledky

Vojtěch Klíma žákovským vicemistrem ČR v kombinaci
     MČR žáků v kombinaci slalom-sprint, kategorie C1-starší žáci; ř.Svratka, Brno, 13.-14.8.2016
            výsledky

Kristina Novosadová bronzová při MČR ve slalomu
     MČR žáků ve slalomu, kategorie C1-mladší žákyně; ř.Svratka, Brno, 13.8.2016
            výsledky

Družstvo Š.Kleinová-T.Hlavničková-K.Novosadová druhé při MČR družstev žáků ve slalomu

     MČR družstev žáků ve slalomu, kategorie 3xK1-starší žákyně; ř.Svratka, Brno, 13.8.2016
            výsledky

Družstvo E.Furiš-M.Klíma-S.Vejnar druhé při MČR družstev žáků ve slalomu

     MČR družstev žáků ve slalomu, kategorie 3xK1-mladší žáci; ř.Svratka, Brno, 13.8.2016
            výsledky

Družstvo Š.Kleinová-T.Hlavničková-K.Novosadová druhé při MČR družstev žáků ve slalomu

     MČR družstev žáků ve slalomu, kategorie 3xC1-starší žákyně; ř.Svratka, Brno, 13.8.2016
            výsledky

Jan Klíma juniorským vicemistrem ČR ve sjezdu
     MČR juniorů ve sjezdu, kategorie C1-starší dorostenci; ř.Morava, Postřelmov, 11.6.2016
            výsledky

Vojtěch Skořepa bronzový při ČR juniorů ve sjezdu
     MČR juniorů ve sjezdu, kategorie C1-starší dorostenci; ř.Morava, Postřelmov, 11.6.2016
            výsledky

Vojtěch Klíma bronzový při ČR juniorů ve sjezdu
     MČR juniorů ve sjezdu, kategorie C1-mladší dorostenci; ř.Morava, Postřelmov, 11.6.2016
            výsledky

Karolína Paloudová juniorskou mistryní ČR ve sjezdu
     MČR juniorů ve sjezdu, kategorie K1-mladší dorostenky; ř.Morava, Postřelmov, 11.6.2016
            výsledky

Anežka Paloudová juniorskou vicemistryní ČR ve sjezdu
     MČR juniorů ve sjezdu, kategorie K1-starší dorostenky; ř.Morava, Postřelmov, 11.6.2016
            výsledky

Anežka Paloudová juniorskou mistryní ČR ve sjezdu
     MČR juniorů ve sjezdu, kategorie C1-starší dorostenky; ř.Morava, Postřelmov, 11.6.2016
            výsledky

Karolína Paloudová juniorskou vicemistryní ČR ve sjezdu
     MČR juniorů ve sjezdu, kategorie C1-mladší dorostenky; ř.Morava, Postřelmov, 11.6.2016
            výsledky

Jan Klíma a Vojtěch Skořepa juniorskými vicemistry ČR ve sjezdu
     MČR juniorů ve sjezdu, kategorie C2-starší dorostenci; ř.Morava, Postřelmov, 11.6.2016
            výsledky

Trojice Jan a Vojtěch Klímovi a Vojtěch Skořepa juniorskými mistry ČR ve sjezdu družstev
     MČR družstev juniorů ve sjezdu, kategorie 3xC1-starší dorostenci; ř.Morava, Zábřeh, 11.6.2016
            výsledky

Trojice Jakub Mareš, Pavel Klein a Martin Klíma brozová při ČR ve sjezdu družstev dorostu
     MČR družstev juniorů ve sjezdu, kategorie 3xC1-mladší dorostenci; ř.Morava, Zábřeh, 11.6.2016
            výsledky

Trojice Anežka a Karolína Paloudovy a Alexandra Plachtová juniorskými vicemistryněmi ČR ve sjezdu družstev
     MČR družstev juniorů ve sjezdu, kategorie 3xK1-starší dorostenky; ř.Morava, Zábřeh, 11.6.2016
            výsledky

Trojice Tereza Hlavničková, Kristina Novosadová a Štěpánka Kleinová juniorskými vicemistryněmi ČR ve sjezdu družstev
     MČR družstev juniorů ve sjezdu, kategorie 3xK1-mladší dorostenky; ř.Morava, Zábřeh, 11.6.2016
            výsledky

Trojice Anežka a Karolína Paloudovy a Alexandra Plachtová bronzové při MČR ve sjezdu družstev dorostu
     MČR družstev juniorů ve sjezdu, kategorie 3xC1-starší dorostenky; ř.Morava, Zábřeh, 11.6.2016
            výsledky

Trojice Tereza Hlavničková, Kristina Novosadová a Štěpánka Kleinová juniorskými vicemistryněmi ČR ve sjezdu družstev
     MČR družstev juniorů ve sjezdu, kategorie 3xC1-mladší dorostenky; ř.Morava, Zábřeh, 11.6.2016
            výsledky

Vojtěch Klíma žákovským mistrem ČR ve sjezdu
     MČR žáků ve sjezdu, kategorie C1-starší žáci; ř.Morava, Zábřeh, 12.6.2016
            výsledky

Kristina Novosadová žákovskou vicemistryní ČR ve sjezdu
     MČR žáků ve sjezdu, kategorie K1-mladší žákyně; ř.Morava, Zábřeh, 12.6.2016
            výsledky

Štěpánka Kleinová bronzová při MČR žáků ve sjezdu
     MČR žáků ve sjezdu, kategorie K1-mladší žákyně; ř.Morava, Zábřeh, 12.6.2016
            výsledky

Samuel Vejnar bronzový při MČR žáků ve sjezdu
     MČR žáků ve sjezdu, kategorie K1-mladší žáci; ř.Morava, Zábřeh, 12.6.2016
            výsledky

Samuel Vejnar a Eduard Furiš žákovskými vicemistry ČR  ve sjezdu
     MČR žáků ve sjezdu, kategorie C2-mladší žáci; ř.Morava, Zábřeh, 12.6.2016
            výsledky

Kristina Novosadová žákovskou vicemistryní ČR ve sjezdu
     MČR žáků ve sjezdu, kategorie C1-mladší žákyně; ř.Morava, Zábřeh, 12.6.2016
            výsledky

Trojice Vojtěch Klíma, Jakub Mareš a Samson Koudelka žákovskými vicemistry ČR ve sjezdu družstev
     MČR družstev žáků ve sjezdu, kategorie 3xC1-starší žáci; ř.Morava, Zábřeh, 12.6.2016
             výsledky

Trojice Tereza Hlavničková, Kristina Novosadová a Štěpánka Kleinová žákovskými vicemistryněmi ČR ve sjezdu družstev
     MČR družstev žáků ve sjezdu, kategorie 3xK1-starší žákyně; ř.Morava, Zábřeh, 12.6.2016
             výsledky

Trojice Samuel Vejnar, Eduard Furiš a Martin Klíma žákovskými vicemistry ČR ve sjezdu družstev
     MČR družstev žáků ve sjezdu, kategorie 3xK1-mladší žáci; ř.Morava, Zábřeh, 12.6.2016
             výsledky

Sestava J.Mareš-S.Koudelka, S.Vejnar-E.Furiš a M.Klíma-V.Klíma žákovskými vicemistry ČR ve sjezdu družstev
     MČR družstev žáků ve sjezdu, kategorie 3xC2-staršíí žáci; ř.Morava, Zábřeh, 12.6.2016
             výsledky

Trojice Tereza Hlavničková, Kristina Novosadová a Štěpánka Kleinová žákovskými vicemistryněmi ČR ve sjezdu družstev
     MČR družstev žáků ve sjezdu, kategorie 3xC1-starší žákyně; ř.Morava, Zábřeh, 12.6.2016
             výsledky

Anežka Paloudová vicemistryní ČR kategorie U-23 ve sprintu
     MČR U-23 ve sprintu, kategorie K1-ženy; USD Roudnice n.L, 14.5.2016
         výsledky

Anežka Paloudová mistryní ČR kategorie U-23 ve sprintu
     MČR U-23 ve sprintu, kategorie C1-ženy; USD Roudnice n.L, 14.5.2016
         výsledky

Jan Klíma a Vojtěch Skořepa třetí při MČR kategorie U-23 v klasickém sjezdu
     MČR U-23 v klasickém sjezdu, kategorie C2; ř.Otava (pod Rejnštejnem), 1.5.2016
         výsledky 

Anežka Paloudová vicemistryní ČR kategorie U-23 v klasickém sjezdu
     MČR U-23 v klasickém sjezdu, kategorie K1-ženy; ř.Otava (pod Rejnštějnem), 1.5.2016
         výsledky 

Anežka Paloudová vicemistryní ČR kategorie U-23 v klasickém sjezdu
     MČR U-23 v klasickém sjezdu, kategorie C1-ženy; ř.Otava (pod Rejnštejnem), 1.5.2016
         výsledky 


 

 Další významné či zajímavé výsledky roku 2016

(výborná umístění na republikové či vyšší úrovni nebo pódiová umístění na ostatních významných akcích - řazeno dle data)

Anežka Paloudová devátá při MS  ve sprintu
     Mistrovství Světa ve sprintu, kategorie C1-ženy; ř. Vrbas, Banja Luka, Bosna a Hercegovina, 4.6.2016
         výsledky

Antonín Haleš a Martin Novák desátí při MS  ve sprintu
     Mistrovství Světa ve sprintu, kategorie C2-muži; ř. Vrbas, Banja Luka, Bosna a Hercegovina, 4.6.2016
         výsledky

Antonín Haleš a Martin Novák členy čtvrtého týmu při MS družstev ve sprintu
     Mistrovství Světa družstev ve sprintu, kategorie 3xC2-muži; ř. Vrbas, Banja Luka, Bosna a Hercegovina, 5.6.2016
         výsledky

 

 

 Roky předchozí :

 

 

 

Oficiální informační systém regionu Český Krumlov