SK Vltava > Naše výsledky

Největším výsledkem je asi radost ze života.
Možná také spokojenost se způsobem života...
Z pohledu tématu těchto stránek je tím správným výsledkem  radost z pobytu a činnosti kolem vody, radost z kamarádů a sounáležitosti lidí kolem...
Takový výsledek má (anebo nemá...) každý pouze v sobě
Vnitřní pocit se ale (asi) nedá vyjádřit tištěnou či grafickou podobou s přenesením na internetové stránky.
Bohužel nám proto nezbývá, než zde sdělovat jen ty "ostatní" výsledky.
Navíc si to ještě ulehčíme zeštíhlením na 

Naše sportovní výsledky

v  roce 2015:

Přehled všech výsledků:

zaznamenané výsledky, kde někdo startuje pod hlavičkou SK Vltava,  jsou zapsány na této samostatné stránce

 

 Z nich potom stojí za vyzdvižení :

 TOP výsledky roku 2015:

 (výrazná umístění na mezinárodní úrovni - řazeno dle data)

Kanoistika - hlavní kategorie: 

 Anežka Paloudová Vícemistryní Světa ve sprintu
   MS ve sprintu, kategorie K1-ženy, Verbund Arena Vídeň, Rakousko 28.6. 2015
       výsledky

Anežka Paloudová členkou vícemistryň světa ve sprintu družstev
   MS ve sprintu družstev, kategorie 3xK1-ženy, Verbund Arena Vídeň, Rakousko 28.6. 2015
       výsledky

Lukáš Novosad bronzový v závodě Světového poháru
   SP ve sjezdu - sprint, kategorie C1-muži, Bovec, Slovinsko, ř.Soča 19.6. 2015
       výsledky

Anežka Paloudová dvakrát vítězkou závodu Světového poháru
   SP ve sjezdu, kategorie C1-ženy, Bovec, Slovinsko, ř.Soča 19. a 20. 6. 2015
       výsledky sprint, klasik

Antonín Haleš členem Mistrů Evropy ve sprintu družstev
   ME ve sprintu družstev, kategorie 3xC1 muži, Banja-Luka, Bosna a Hercegovina, ř.Vrbas, 7.6.2015
        výsledky

Anežka Paloudová členkou vícemistryň Evropy ve sprintu družstev
   ME ve sprintu družstev, kategorie 3xC1 ženy, Banja-Luka, Bosna a Hercegovina, ř.Vrbas, 7.6.2015
        výsledky

Antonín Haleš členem vícemistrů Evropy ve  sjezdu družstev
   ME ve sjezdu družstev, kategorie 3xC1 muži, Banja-Luka, Bosna a Hercegovina, ř.Vrbas, 5.6.2015
        výsledky

Anežka Paloudová členkou vícemistryň Evropy ve sjezdu družstev
   ME ve sprintu družstev, kategorie 3xC1 ženy, Banja-Luka, Bosna a Hercegovina, ř.Vrbas, 5.6.2015
        výsledky

Anežka Paloudová bronzová při ME v klasickém sjezdu
   ME ve sjezdu na divoké vodě, kategorie C1 ženy, Banja-Luka, Bosna a Hercegovina, ř.Vrbas, 5.6.2015
        výsledky

 

Kanoistika - ostatní kategorie:

Antonín Haleš členem bronzového týmu  při MS kategorie U-23
   MS U-23 ve sprintu, kategorie 3xC1-mužii, Nantahala River, North Carolina, USA, 7.8. 2015
       výsledky

Anežka Paloudová členkou týmu juniorských mistryň světa 
   MS juniorů ve sprintu, kategorie 3xK1-juniorky, Nantahala River, North Carolina, USA, 7.8. 2015
       výsledky

Jan Klíma členem týmu juniorských vícemistrů světa 
   MS juniorů ve sprintu, kategorie 3xC1-junioři, Nantahala River, North Carolina, USA, 7.8. 2015
       výsledky

Antonín Haleš  mistrem světa kategorie U-23
   MS U-23 ve sprintu, kategorie C2-muži, Nantahala River, North Carolina, USA, 7.8. 2015
       výsledky

Antonín Haleš  vícemistrem světa kategorie U-23
   MS U-23 ve sprintu, kategorie C1-muži, Nantahala River, North Carolina, USA, 7.8. 2015
       výsledky

Anežka Paloudová juniorskou vícemistryní světa
   MS juniorů ve sprintu, kategorie C1-juniorky, Nantahala River, North Carolina, USA, 7.8. 2015
       výsledky

Antonín Haleš členem týmu  mistrů světa  kategorie U-23
   MS U-23 v klasickém sjezdu, kategorie 3xC1-mužii, Nantahala River, North Carolina, USA, 5.8. 2015
       výsledky

Jan Klíma a Vojtěch Skořepa členy týmu juniorských mistrů světa 
   MS juniorů v klasickém sjezdu, kategorie 3xC1-junioři, Nantahala River, North Carolina, USA, 5.8. 2015
       výsledky

Anežka Paloudová juniorskou vícemistryní světa
   MS juniorů v klasickém sjezdu, kategorie C1-juniorky, Nantahala River, North Carolina, USA, 4.8. 2015
       výsledky

Antonín Haleš  vícemistrem světa kategorie U-23
   MS U-23 v  klasickém sjezdu, kategorie C1-muži, Nantahala River, North Carolina, USA, 4.8. 2015
       výsledky

Karolína Paloudová bronzová při MS kategorie U-23
   MS U-23 v klasickém sjezdu, kategorie C1-ženy, Nantahala River, North Carolina, USA, 4.8. 2015
       výsledky

 

 

Ostatní sporty:
 (působení našich členů v oststních sportoch na mezinárodní úrovnii)

Lenka Vandasová v posádce celkových Mistryň  Světa  v raftigu R-6
          + mistryně ve sjezdu
          + bronzové ve vyřazovacím závodě
  MS v raftingu R-6, Indonesie 3.-7.12.2015

        výsledky

Antonín Haleš, Martin Novák a Libor Peška stříbrní v závodě ve slalomu při MS v raftingu R-6
  MS v raftingu R-6, Indonesie 3.-7.12.2015

        výsledky

Antonín Haleš, Martin Novák a Libor Peška v posádce celkových mistrů Evropy v raftigu R-6
          + mistry ve sjezdu
          + stříbrní ve slalomu
  ME v raftingu R-6, Banja Luka - Bosna a Hercegovina, ř.Vrbas 19.-24.5.2015

        výsledky

 

Hlavní výsledky roku 2015:

 (pódiová umístění na republikové úrovni a případné ostatní výsledky na vyšší úrovni  - řazeno dle data )   

Hlavní (seniorská) kategorie:    

Anežka Paloudová dvojnásobnou vítězkou Českého poháru  ve sjezdu
     ČP ve sjezdu,  dlouhodobá dvanáctidílná soutěž 2015
       - kategorie K1-ženy
       - kategorie C1 ženy
        
výsledky

Antonín Haleš třetí v hodnocení Českého poháru  ve sjezdu
     ČP  ve sjezdu, kategorie C1-muži, dlouhodobá dvanáctidílná soutěž 2015
        
výsledky

Martin Novák,Lukáš Novosad a Václav Švadlena vícemistry ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sprintu na divoké vodě, kategorie 3xC1 muži; USD České Vrbné, 29.8.2015
         výsledky

Anežka a Karolína Paloudovy a Lenka Vandasová mistryněmi ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sprintu na divoké vodě, kategorie 3xK1 ženy; USD České Vrbné, 29.8.2015
         výsledky

L.Novosad-J.Klíma, D.Jirka-V.Švadlena a M.Novák-V.Skořepa mistry ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sprintu na divoké vodě, kategorie 3xC2 muži; USD České Vrbné, 29.8.2015
         výsledky

Lukáš Novosad a Antonín Haleš členy čtvrtého týmu při MS ve sprintu družstev
   MS ve sprintu družstev, kategorie 3xC1-žmuži, Verbund Arena Vídeň, Rakousko 28.6. 2015
       výsledky

Anežka Paloudová pátá při Mistrovství Světa ve sprintu
   MS ve sprintu, kategorie C1-ženy, Verbund Arena Vídeň, Rakousko 28.6. 2015
       výsledky

Lukáš Novosad pátý a Antonín Haleš sedmý při Mistrovství Světa ve sprintu
   MS ve sprintu, kategorie C1-muži, Verbund Arena Vídeň, Rakousko 28.6. 2015
       výsledky

Anežka Paloudová bronzová při MČR  ve sprintu
   MČR ve sprintu, USD Roudnice na Labem, kategorie C1 ženy, 17.5.2015
        výsledky

Antonín Haleš bronzový při MČR  ve sprintu
   MČR ve sprintu, USD Roudnice na Labem, kategorie C1 muži, 17.5.2015
        výsledky

Antonín Haleš, Martin Novák a Lukáš Novosad mistry ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sjezdu na divoké vodě, kategorie 3xC1 muži; ř.Otava (pod Radešovem), 2.3.2015
         výsledky

Marie Mašínová, Anežka a Karolína Paloudovy mistryněmi ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sjezdu na divoké vodě, kategorie 3xK1 ženy; ř.Otava (pod Radešovem), 2.3.2015
         výsledky

D.Jirka-J.Klíma, T.Vaněček-L.Novosad a A.Haleš-M. Novák mistry ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sjezdu na divoké vodě, kategorie 3xC2 muži; ř.Otava (pod Radešovem), 2.3.2015
         výsledky

Marie Mašínová, Anežka a Karolína Paloudovy mistryněmi ČR v závodě družstev
    MČR družstev ve sjezdu na divoké vodě, kategorie 3xC1 ženy; ř.Otava (pod Radešovem), 2.3.2015
         výsledky

Anežka Paloudová mistryní ČR v klasickém sjezdu
     MČR v klasickém sjezdu, kategorie K1-ženy; ř.Kamenice (pod Plavy u Tanvaldu), 18.4.2015
         výsledky   

Antonín Haleš vícemistrem ČR v klasickém sjezdu
     MČR v klasickém sjezdu, kategorie C1-muži; ř.Kamenice (pod Plavy u Tanvaldu), 18.4.2015
         výsledky   

Lukáš Novosad bronzový při MČR
     MČR v klasickém sjezdu, kategorie C1-muži; ř.Kamenice (pod Plavy u Tanvaldu), 18.4.2015
         výsledky   

 

Ostatní věkové a jiné kategorie:

 

Zdeněk Grossmann stříbrný při MČR veteránů ve sjezdu
     MČR veteránů v klasickém sjezdu, kategorie K1-veteráni starší, Bechyně, 17.10.2015
         výsledky

Tomáš Palouda stříbrný při MČR veteránů ve sjezdu
     MČR veteránů v klasickém sjezdu, kategorie K1-veteráni, Bechyně, 17.10.2015
         výsledky

Lukáš Novosad veteránským mistrem ČR ve sjezdu
     MČR veteránů v klasickém sjezdu, kategorie C1-veteráni mladší, Bechyně, 17.10.2015
         výsledky

Tomáš Koudelka a Tomáš Palouda bronzoví při MČR veteránů ve sjezdu
     MČR veteránů v klasickém sjezdu, kategorie C2-veteráni, Bechyně, 17.10.2015
         výsledky

Anežka Paloudová vítězkou Českého poháru dorostu ve sjezdu
     ČP dorostu ve sjezdu, kategorie K1- dorostenky, desetidílná soutěž 2015
        
výsledky

Jan Klíma druhý v hodnocení  Českého poháru dorostu ve sjezdu
     ČP dorostu ve sjezdu, kategorie C1- dorostenci, desetidílná soutěž 2015
        
výsledky

Anežka Paloudová druhá v hodnocení  Českého poháru dorostu ve sjezdu
     ČP dorostu ve sjezdu, kategorie C1- dorostenky, desetidílná soutěž 2015
        
výsledky

Vojtěch Skořepa dorosteneckým mistrem ČR v kombinaci
     MČR mladšího dorostu v kombinaci, kategorie C1-mladší dorostenci, USD České Vrbné, 12.-13.9.2015
        
výsledky

Anežka Paloudová dorosteneckou mistryní ČR v kombinaci
     MČR mladšího dorostu v kombinaci, kategorie C1-mladší dorostenky, USD České Vrbné, 12.-13.9.2015
        
výsledky

Anežka Paloudová bronzová při MČR dorostu v kombinaci
     MČR mladšího dorostu v kombinaci, kategorie K1-mladší dorostenky, USD České Vrbné, 12.-13.9.2015
        
výsledky

Vojtěch Skořepa dorosteneckým mistrem ČR ve sprintu
     MČR dorostu ve sprintu, kategorie C1-mladší dorostenci, USD České Vrbné, 13.9.2015
        
výsledky

Jan Klíma druhý při MČR dorostu ve sprintu
     MČR dorostu ve sprintu, kategorie C1-starší dorostenci, USD České Vrbné, 13.9.2015
        
výsledky

Anežka Paloudová dorosteneckou mistryní ČR ve sprintu
     MČR dorostu ve sprintu, kategorie K1-mladší dorostenky, USD České Vrbné, 13.9.2015
        
výsledky

Marie Mašínová bronzová při MČR dorostu ve sprintu
     MČR dorostu ve sprintu, kategorie K1-starší dorostenky, USD České Vrbné, 13.9.2015
        
výsledky

Anežka Paloudová mistryní ČR dorostu ve sprintu
     MČR dorostu ve sprintu, kategorie C1-mladší dorostenky, USD České Vrbné, 13.9.2015
        
výsledky

Marie Mašínová bronzová při MČR dorostu ve sprintu
     MČR dorostu ve sprintu, kategorie C1-starší dorostenky, USD České Vrbné, 13.9.2015
        
výsledky

Sestava: J.Klíma-A.Plachtová, V.Skořepa-V.Klíma, K.Šotola-Š.Manová druzí při MČR družstev dorostu.
     MČR družstev dorostu ve sprintu, kategorie 3xC2-starší dorostenci, USD České Vrbné, 13.9.2015
       
výsledky

Trojice J.Klíma, V.Klíma, V.Skořepa dorosteneckými mistry ČR v závodě družstev.
     MČR družstev dorostu ve sprintu, kategorie 3xC1-starší dorostenci, USD České Vrbné, 13.9.2015
       
výsledky

A.Paloudová, K.Paloudová, M.Mašínová dvakrát dorosteneckými vícemistryněmi ČR v závodě družstev.
     MČR družstev dorostu ve sprintu,  USD České Vrbné, 13.9.2015
        - kategorie 3xK1-starší dorostenky
        - kategorie 3xC1-starší dorostenky
       
výsledky

Anežka Paloudová bronzová při MČR dorostu ve slalomu
     MČR dorostu ve slalomu,kategorie C1- dorostenky mladší, USD České Vrbné, 12.9.2015
         výsledky

Pavel Klein vítězem  Českého poháru žáků ve sjezdu
     ČP žáků ve sjezdu, kategorie K1- žáci, sedmidílná soutěž 2015
        
výsledky

Vojtěch Klíma vítězem  Českého poháru žáků ve sjezdu
     ČP žáků ve sjezdu, kategorie C1- žáci, sedmidílná soutěž 2015
        
výsledky

V.Klíma, J.Mareš a P.Klein stříbrní při MČR družstev žáků ve sprintu
     MČR družstev žáků ve sprintu, kategorie 3xK1-starší žáci; USD Brandýs nad Labem, 6.9.2015
         výsledky

Pavel Klein žákovským mistrem ČR ve sprintu
     MČR žáků ve sprintu, kategorie K1-starší žáci; USD Brandýs nad Labem, 6.9.2015
         výsledky

Jakub Mareš dvojnásobným mistrem ČR žáků ve sprintu
     MČR žáků ve sprintu, USD Brandýs nad Labem, 6.9.2015
                 -
kategorie C1 - mladší žáci
                 - kategorie C2 - mladší žáci
 
       
výsledky

Vojtěch Klíma bronzový při MČR žáků ve sprintu
     MČR žáků ve sprintu, kategorie C1-starší žáci; USD Brandýs nad Labem, 6.9.2015
         výsledky

Anežka Paloudová dvakrát  mistryní ČR kategorie U-23 ve sjezdu (sprintu)
     MČR U-23 ve sprintu, USD České Vrbné, 29.8.2015
         -
kategorie K1- ženy do 23 let
         - kategorie C1- ženy do 23 let
         výsledky

Lukáš Novosad veteránským mistrem ČR ve sjezdu (sprintu)
     MČR veteránů ve sprintu, kategorie veteráni mladší, USD České Vrbné, 29.8.2015
         výsledky

V.Klíma, P.Klein, j.Mareš žákovskými mistry ČR v závodě družstev.
     MČR družstev žáků v klasickém sjezdu, kategorie 3xC1-starší žáci; ř.Morava (pod Postřelmovem), 31.5.2015
         výsledky

T.Hlavničková a J.Mareš stříbrní při MČR žáků ve sjezdu
     MČR žáků v klasickém sjezdu, kategorie C2-mladší žáci; ř.Morava (pod Postřelmovem), 31.5.2015
         výsledky

Pavel Klein žákovským mistrem ČR ve sjezdu
     MČR žáků v klasickém sjezdu, kategorie K1-starší žáci; ř.Morava (pod Postřelmovem), 31.5.2015
         výsledky

Tereza Hlavničková bronzová při MČR žáků ve sjezdu
     MČR žáků v klasickém sjezdu, kategorie K1-mladší žákyně; ř.Morava (pod Postřelmovem), 31.5.2015
         výsledky

Vojtěch Klíma žákovským mistrem ČR ve sjezdu
     MČR žáků v klasickém sjezdu, kategorie C1-starší žáci; ř.Morava (pod Postřelmovem), 31.5.2015
         výsledky

Trojice A.Paloudová, K.Paloudová, M.Mašínová dvakrát dorosteneckými mistryněmi ČR v závodě družstev.
     MČR družstev dorostu v klasickém sjezdu,  ř.Morava (pod Postřelmovem), 30.5.2015
        - kategorie 3xK1-starší dorostenky
        - kategorie 3xC1-starší dorostenky
       
výsledky

Sestava: J.Klíma-P.Klein, V.Skořepa-A.Plachtová, V.Zapletal-Š.Manová dorosteneckými mistry ČR v závodě družstev.
     MČR družstev dorostu v klasickém sjezdu, kategorie 3xC2-starší dorostenci; ř.Morava (pod Postřelmovem), 30.5.2015
         výsledky

Trojice J.Klíma, V.Klíma, V.Skořepa dorosteneckými mistry ČR v závodě družstev.
     MČR družstev dorostu v klasickém sjezdu, kategorie 3xC1-starší dorostenci; ř.Morava (pod Postřelmovem), 30.5.2015
         výsledky

Karolína Paloudová stříbrná při MČR ve sjezdu
     MČR dorostu v klasickém sjezdu, kategorie C1- mladší dorostenky; ř.Morava (pod Postřelmovem), 30.5.2015
         výsledky

Anežka Paloudová dvakrát dorosteneckou mistryní ČR ve sjezdu
     MČR dorostu v klasickém sjezdu, ř.Morava (pod Postřelmovem), 30.5.2015
         -
kategorie K1- mladší dorostenky
         - kategorie C1- mladší dorostenky
         výsledky

Marie Mašínová dvakrát druhá při MČR dorostu ve sjezdu
     MČR dorostu v klasickém sjezdu, ř.Morava (pod Postřelmovem), 30.5.2015
         -
kategorie K1-starší dorostenky
         - kategorie C1 starší dorostenky
         výsledky

Vojtěch Skořepa dorosteneckým mistrem ČR ve sjezdu
     MČR dorostu v klasickém sjezdu, kategorie C1-mladší dorostenci; ř.Morava (pod Postřelmovem), 30.5.2015
         výsledky

Jan Klíma druhý při MČR dorostu ve sjezdu
     MČR dorostu v klasickém sjezdu, kategorie C1-starší dorostenci; ř.Morava (pod Postřelmovem), 30.5.2015
         výsledky

Anežka Paloudová mistryní ČR kategorie U-23 v klasickém sjezdu
     MČR U-23 v klasickém sjezdu, kategorie K1-ženy; ř.Labe (pod Špindlerovým mlýnem), 25.4.2015
         výsledky  

Karolína Paloudová bronzová při MČR kategorie U-23 v klasickém sjezdu
     MČR U-23 v klasickém sjezdu, kategorie K1-ženy; ř.Labe (pod Špindlerovým mlýnem), 25.4.2015
         výsledky  

Antonín Haleš bronzový při MČR kategorie U-23 v klasickém sjezdu
     MČR U-23 v klasickém sjezdu, kategorie C1-muži; ř.Labe (pod Špindlerovým mlýnem), 25.4.2015
         výsledky

 

 

 Další významné či zajímavé výsledky roku 2015

(výborná umístění na republikové či vyšší úrovni nebo pódiová umístění na ostatních významných akcích - řazeno dle data)

Antonín Haleš akademickým mistrem a vícemistrem ČR ve sprintu na divoké vodě
     AMČR ve sprintu na divoké vodě, rameno řeky Moravy, Olomouc
          Kategorie C1muži - 1. místo
          Kategorie C2 muži -2. místo
         výsledky

Lukáš Novosad šestý v závodě Světového poháru
   SP ve sjezdu - klasický závod, kategorie C1-muži, Bovec, Slovinsko, ř.Soča 20.6. 2015
       výsledky

A.Paloudová pátá, M.Mašínová devátá a K.Paloudová desátá v závodě Světového poháru
   SP ve sjezdu - klasický závod, kategorie K1-ženy, Bovec, Slovinsko, ř.Soča 20.6. 2015
       výsledky

Anežka Paloudová šestá a Karolína Paloudová desátá v závodě Světového poháru
   SP ve sjezdu - sprint, kategorie K1-muži, Bovec, Slovinsko, ř.Soča 19.6. 2015
       výsledky

Anežka Paloudová čtvrtá při ME ve sprintu družstev
   ME ve sprintu družstev, kategorie 3xK1 ženy, Banja-Luka, Bosna a Hercegovina, ř.Vrbas, 7.6.2015
        výsledky

Annežka Paloudová šestá a dvanáctá při ME ve sprintu na divoké vodě
     ME ve sprintu na divoké vodě, Kategorie C1-ženy a K1-ženy, Banja Luka (Bosna a Hercegovina), ř. Vrbas, 6.6.2015
         výsledky

Antonín Haleš osmý a Lukáš Novosad devátý při ME ve sprintu na divoké vodě
     ME ve sprintu na divoké vodě, Kategorie C1-muži, Banja Luka (Bosna a Hercegovina), ř. Vrbas, 6.6.2015
         výsledky

Anežka Paloudová čtvrtá při ME v klasickém sjezdu družstev
   ME v klasickém sjezdu družstev, kategorie 3xK1 ženy, Banja-Luka, Bosna a Hercegovina, ř.Vrbas, 5.6.2015
        výsledky

Antonín Haleš šestý a Lukáš Novosad sedmý při ME ve sjezdu na divoké vodě
     ME ve sjezdu na divoké vodě, Kategorie C1-muži, Banja Luka (Bosna a Hercegovina), ř. Vrbas, 4.6.2015
         výsledky

Anežka Paloudová desátá při ME ve sjezdu na divoké vodě
     ME ve sjezdu na divoké vodě, Kategorie K1-ženy, Banja Luka (Bosna a Hercegovina), ř. Vrbas, 4.6.2015
         výsledky

Anežka Paloudová (s F.Jelínkem) neoficiálními mistry ČR kategorie C2-mix v klasickém sjezdu,
Marie Mašínová-Tomáš Vaněček druzí, Lenka Lagnerová-David Jirka třetí.
     Neoficiální MČR C2-mix v klasickém sjezdu, ř.Vltava (v Českém Krumlově), 23.5.2015
         výsledky 

Anežka Paloudová (s F.Jelínkem) neoficiálními mistry ČR kategorie C2-mix ve sprintu,
Iva Dundová-Václav Švadlena druzí, Lenka Lagnerová - David Jirka třetí.
     Neoficiální MČR C2-mix ve sprintu, ř.Vltava (v Českém Krumlově), 23.5.2015
         výsledky 

 

 

 Roky předchozí :

 

 

 

 

Oficiální informační systém regionu Český Krumlov