SK Vltava > Naše výsledky

Naše sportovní výsledky v roce 2011

Přehled všech výsledků:

(zaznamenané výsledky, kde někdo startuje pod hlavičkou SK Vltava,  jsou zapsány na této samostatné stránce)

  

TOP výsledky:

 (výrazná umístění na mezinárodní úrovni)

Hana Peterková Mistryní Evropy ve sprintu C1ž

          ME ve sjezdu - sprint - Kraljevo, Srbsko 14.5.2011
          výsledky

Hana Peterková Mistryní Evropy ve sjezdu C1ž

          ME ve sjezdu - dlouhý závod - Kraljevo, Srbsko 11.5.2011
          výsledky

(sem patří i výsledky, kde naši členové bojovali v barvách jiných celků:) 

 Lenka Lagnerová absolutní mistryní světa v raftingu, mistryní ve slalomu a stříbrná ve sjezdu

          MS v rafringu  - řeka Pacuare, Kostarika 10.10.2011
          Informace a výsledky

 Lukáš Novosad absolutním vicemistrem světa v raftingu, mistrem světa ve slalomu

          MS v rafringu  - řeka Pacuare, Kostarika 10.10.2011
          Informace a výsledky

 Antonín Haleš a Martin Novák absolutními juniorskými  vicemistry světa v raftingu,
          mistry světa ve sjezdu a sprintu, stříbrnými ve slalomu a bronzovými v přetlačované

          MS v rafringu  - řeka Pacuare, Kostarika 17.10.2011
          Informace a výsledky

 

Hlavní výsledky:

 (pódiová umístění na republikové úrovni a případné ostatní výsledky na vyšší úrovni  - řazeno dle data )   

    Hlavní (seniorská) kategorie:

Lukáš Novosad druhý při MČR ve sprintu

         MČR ve sprintu - Vltava pod Lipnem - 28.8.2011
         výsledky

Lukáš Novosad druhý a Antonín Haleš třetí při MČR v klasickém sjezdu

         MČR v klasickém sjezdu - Vltava pod Lipnem - 27.8.2011
         výsledky

Lenka Lagnerová, Andrea Pártlová a Hana Peterková mistryněmi ČR ve sprintu družstev  3xC1ž

          MČR družstev ve sprintu - Veltrusy 2.7.2011       

Lukáš Novosad, Antonín Haleš a David Jirka druzí při MČR ve sprintu družstev  3xC1

          MČR družstev ve sprintu - Veltrusy 2.7.2011       

Lenka Lagnerová, Andrea Pártlová a Hana Peterková třetí při MČR ve sprintu družstev  3xK1ž

          MČR družstev ve sprintu - Veltrusy 2.7.2011    

Novosad-Jirka, Saiko-Švadlena a Haleš-Novák třetí při MČR ve sjezdu družstev  3xC2

          MČR družstev ve sprintu - Veltrusy 2.7.2011         

Antonín Haleš dvanáctý na Mistrovství Světa ve sprintu C1 a čtvrtý v rámci družstev

          MS ve sprintu -  Augsburg, Německo 11.-13.6.2011
          výsledky: individuální závod
                       družstva 

Lukáš Novosad a Antonín Haleš ve čtvrtém týmu sprinterů při Mistrovství Evropy ve sjezdu

          ME ve sjezdu - sprint družstev -  Kraljevo, Srbsko 15.5.2011
          výsledky

Lukáš Novosad čtvrtý na Mistrovství Evropy ve sjezdu C1

          ME ve sjezdu - sprint -  Kraljevo, Srbsko 14.5.2011
          výsledky

Antonín Haleš osmý na Mistrovství Evropy ve sjezdu C1

          ME ve sjezdu - sprint -  Kraljevo, Srbsko 14.5.2011
          výsledky

Antonín Haleš sedmý na Mistrovství Evropy ve sjezdu C1

          ME ve sjezdu - dlouhý závod -  Kraljevo, Srbsko 11.5.2011
          výsledky

Antonín Haleš ve čtvrtém týmu při Mistrovství Evropy ve sjezdu družstev 

          ME ve sjezdu - dlouhý závod družstev -  Kraljevo, Srbsko 12.5.2011
          výsledky

Lenka Lagnerová, Andrea Pártlová a Hana Peterková mistryněmi ČR ve sjezdu družstev  3xC1ž

          MČR družstev ve sjezdu - Sušice 30.4.2011
          výsledky zde

Lukáš Novosad, Antonín Haleš a David Jirka druzí při MČR ve sjezdu družstev  3xC1

          MČR družstev ve sjezdu - Sušice 30.4.2011
          výsledky zde

Lenka Lagnerová, Andrea Pártlová a Hana Peterková druhé při MČR ve sjezdu družstev  3xK1

          MČR družstev ve sjezdu - Sušice 30.4.2011
          výsledky zde

Tomáš Vaněček, Václav Švadlena a Martin Novák třetí při MČR ve sjezdu družstev  3xC1

          MČR družstev ve sjezdu - Sušice 30.4.2011
          výsledky zde

Kristýna Jakešová, Kristýna Gregrová a Bára Beránková třetí při MČR ve sjezdu družstev  3xC1ž

          MČR družstev ve sjezdu - Sušice 30.4.2011
          výsledky zde

Novosad-Vaněček, Rašner-Jirka a Haleš-Novák třetí při MČR ve sjezdu družstev  3xC2

          MČR družstev ve sjezdu - Sušice 30.4.2011
          výsledky zde

 

   Ostatní věkové a jiné kategorie:

 Tomáš Koudelka ml., Vojta Skořepa a Anežka Paloudová mistry ve sjezdu družstev ml.žáků

        MČR žáků ve sjezdu - závod družstev - 3xK1 mladší žáci - Morava u Hynkova - 25.9.2011
        výsledky  

Anežka Paloudová mistryní a Karolína Paloudová vicemistryní ve sjezdu ml. žaček

        MČR žáků - sjezd C1 mladší žákyně - Svratka v Brně - 24.9.2011
        výsledky 

Anežka Paloudová třetí kajakářka při sjezdovém MČR žáků

        MČR žáků - sjezd K1 mladší žákyně - Morava u Hynkova - 24.9.2011
        výsledky 

Karolína Paloudová, Anežka Paloudová a Vojta Skořepa třetí při sprintovém MČR družstev žáků

        MČR žáků ve sprintu - závod družstev - 3xC1 mladší žáci - Svratka v Brně - 11.9.2011
        výsledky 

Anežka Paloudová druhá kanoistka při sprintovém MČR žáků

        MČR žáků - sprint C1 mladší žákyně - Svratka v Brně - 11.9.2011
        výsledky 

Anežka Paloudová třetí kajakářka při sprintovém MČR žáků

        MČR žáků - sprint K1 mladší žákyně - Svratka v Brně - 11.9.2011
        výsledky 

Vojta Skořepa, Karolína Paloudová a Anežka Paloudová druzí při slalomovém MČR družstev žáků

        MČR žáků ve slalomu- závod družstev - 3xC1 mladší žáci - Svratka v Brně - 10.9.2011
        výsledky

Tomáš Koudelka ml., Karolína Paloudová a Anežka Paloudová třetí při slalomovém MČR družstev žáků

        MČR žáků ve slalomu - závod družstev - 3xK1 mladší žáci - Svratka v Brně - 10.9.2011
        výsledky

Anežka Paloudová členkou bronzové hlídky ve sjezdu dívek při LODM

         sprint družstev 3xK1ž - V. letní Olympiáda dětí a mládeže - Olomouc 23.6.2011 
         výsledky 

Tomáš Koudelka třetí při MČR veteránů ve sjezdu

        MČR veteránů - sjezd - 18.6.2011 - Vysoké Mýto
        výsledky

Libor Peška třetí při akademickém mistrovství ČR ve sjezdu

          AMČR ve sjezdu - sprint C1 -  Praha, USD Trója 3.6.2011
          výsledky

 

Další významné výsledky:

(výborná umístění na republikové či vyšší úrovni nebo pódiová umístění na ostatních významných akcích)
(řazeno dle data)

Anežka Paloudová, Vojta Skořepa a Karolína Paloudová čtvrtí ve sjezdu družstev ml.žáků

        MČR žáků ve sjezdu - závod družstev - 3xC1 žáci - Morava u Hynkova - 25.9.2011
        výsledky 

Karolína Paloudová pátá kajakářka při sjezdovém MČR žáků

        MČR žáků - sjezd K1 mladší žákyně - Morava u Hynkova - 24.9.2011
        výsledky 

Vojtěch Skořepa čtvrtý kanoista při sprintovém MČR žáků

        MČR žáků - sprint C1 mladší žáci - Svratka v Brně - 11.9.2011
        výsledky  

Anežka Paloudová čtvrtá kanoistka při slalomovém MČR žáků

        MČR žáků - slalom C1 mladší žákyně - Svratka v Brně - 10.9.2011
        výsledky 

Anežka Paloudová šestá a Karolína Paloudová osmá kajakářka při slalomovém MČR žáků

        MČR žáků - slalom K1 mladší žákyně - Svratka v Brně - 10.9.2011
        výsledky 

Antoním Haleš osmý při MČR ve sprintu

         MČR ve sprintu - Vltava pod Lipnem - 28.8.2011
         výsledky

Lenka Lagnerová pátá, Martin Novák devátý a Andrea Pártlová desátá při MČR v klasickém sjezdu

         MČR v klasickém sjezdu - Vltava pod Lipnem - 27.8.2011
         výsledky

Tomáš Koudelka čtvrtý  při MČR veteránů ve slalomu

         MČRvet.- slalom K1- kat."veteráni"; 23.7.2011, Hubertus, Karlovy Vary
         výsledky

Miroslav Pártl čtvrtý  při MČR veteránů ve slalomu

         MČRvet.- slalom K1- kat."starší veteráni"; 23.7.2011, Hubertus, Karlovy Vary
         výsledky 

Anežka Paloudová čtvrtá ve slalomu K1 a C1 při LODM

         V.LODM Olomouc- slalom K1ž; slalom C1ž - 24.6.2011, Olomouc
         výsledky 

Vojtěch Skořepa 6. ve slalomu K1 při LODM

         V.LODM Olomouc- slalom K1 - 24.6.2011, Olomouc
         výsledky 

Anežka a Karolína Paloudovy 6. ve slalomu družstev  při LODM

         V.LODM Olomouc- slalom družstev 3xC1ž - 24.6.2011, Olomouc
         výsledky

Anežka Paloudová čtvrtá ve sprintu K1 a C1 při LODM

         V.LODM Olomouc- sprint K1ž; sprint C1ž - 23.6.2011, Olomouc
         výsledky 

Anežka a Karolína Paloudovy 5. ve sprintu družstev  při LODM

         V.LODM Olomouc- sprint družstev 3xC1ž - 23.6.2011, Olomouc
         výsledky

Libor Peška a Václav Švadlena čtvrtí při akademickém mistrovství ČR ve sjezdu

          AMČR ve sjezdu - sprint C2 -  Praha, USD Trója 3.6.2011
          výsledky

 

 

 Roky předchozí 

 

 

Oficiální informační systém regionu Český Krumlov