SK Vltava > Kdo je kdo

Oddíloví mlaďasi

Hlavní živočišná síla klubu

(aktualizace 07/2020)

 

Áňa

(Anežka Paloudová) , její loďka je momentálně hlavní vlajkovou lodí SK Vltava. S označením "loďka" to ale u ní není tak jednoduché, neboť těch jejích loděk je více... vždyť také je už třetím rokem jedna z pouhých dvou lidí v celém registru ČSK, který má vyjetou výkonností třídu ve všech lodních kategoriích. Dvě její výkonnostní třídy jsou přitom opakovaně Mistrovské. Ostatně "mistrovský" je  slovo, které se k ní v poslední době pojí docela často. Kromě množství národních mistrovských medailí získala také první individuální titul titul Mistra Světa v historii našeho klubu ! Její jméno se stále výrazněji  tlačí do naší síně slávy (síně kolektiv).
Její přínos pro náš klub netkví jen v sportovních úspěších, ale také v úplně běžné práci kolem loděnice a chodu klubu vůbec.

Anezka2017

 

Kája

(Karolína Paloudová) ze sportovního pohledu možná maličko ve stínu své starší sestry. Její kopička úspěchů je (zatím?) o něco málo menší ale i tak lze v ní už zahlédnout lesk evropských i světových (byť mládežnických) úspěchů. Na většinou usměvavé tváři umí občas vytvořit také mráček.

Kája2017

 

Smáža

(Vojtěch Skořepa) Pro něj platí v podstatě stejná charakteristika jako pro Čekyho. Z pohledu sportovního i z pohledu společenského tvoří v klubu úzce spjatou dvojici. Na loděnici mimo sportovní dění moc času nestráví, na vodě ale jejich loďky jezdí pěkně.

Smáža2017

Saša

(Alexanda Plachtová). Saša k nám přišlas na loděnici až v pozdějším věku. Není až zas tak mnoho jiných sportovních, kulturních či jiných činností, které by před tím nevystřídala. Týden se u nás na loděnici rozkoukávala a po 14 dnech jí bylo už všude plno. S typickým téměř neustálým sluníčkovým úsměvem se vrhá do každé činnosti, která se kolem ní objeví. K naší radosti se zdá, že jí kanoistika „chytla" a její sportovní přípravu lze určitě označit slovem „svědomitá".

Saša2017

 

Patrik

(Patrik Študlar). Po krátké pauze se opět vrátil ke své závodní kariéře. 

Patrik2017

Štěpánka

(Štěpánka Manová). Naše kanoistická dáma. Rychlé pohyby nejsou úplně její doménou, ale ony by jí ani neslušely. Poměrně spolehlivá slečna, i když občas u ní člověk neví, na jaké straně jejího hodnotícího spektra se zrovna nachází a občas Štěpánka překvapí nějakou neočekávanou glosou.

Štěpa2017

Mates vyšší 

(Matyáš Maleček) sice nerad závodí, ale zato umí skvěle zpívat a hrát na nespočet hudebních nástrojů. Jak se na nějaké akci objeví, máte jistotu, že bude zábava. 

Matyáš Maleček

Mates nižší 

(Matyáš Olšák). Největší oddílová kapacita. Svými vědomostmi nepřestane nikdy udivovat. S matesem není radno se vsázet, šance na vítězství je nulová. Jeho cesta k prvním příčkám v žebříčku kajakářů je zdlouhavá, ale rozhodně ne nekonečná. 

Mates

Exty

(Vojtěch Klíma). Milovník divoké vody. Největší úspěchy má ve sjezdu na C1, ale rád se také sveze na slalomce nebo v raftu.

Exty

 

Terka

(Tereza Kratochvílová). Na vodě je jako doma. Je to pokaždé naše nejvytíženější závodnice na startovním poli. Během závodu stihne vystřídat všechny kategorie, které jen může. Terku potkáte vždy s úsměvem a dobrou náladou. 

Terka

Eda

(Eduard Furiš). Eda je tak trochu vlk samotář. Jako jeden z mála se u nás uchytil ve slalomu. Dostat ho do sjezdové lodi není jen tak. 

Eda

Kiki

(Kristina Novosadová). Velice nadějná závodnice. Do čeho sedne, to jí jde. Její hlavní kategorií je sjezdový kajak. 

Kiki


Štěpánka

(Štěpánka Kleinová). Štěpánka se nedávno začala věnovat rychlostní kanoistice a to je znát i když se pozadí do sjezdové lodi. Teď už Štěpánku hledejte na začátku startovní listiny. 

Štěpánka

Sam

(Samuel Vejnar). Dodnes se věnoval především sjezdovému singlu. Teď ho potkáte spíše na kajaku. 

Sam

 

Vašek 

(Václav Ondřich). 

Vašek

Efka

(Eva Kopřivová). Svou vodáckou a celkově sportovní kariéru zahájila teprve nedávno, ale už teď jí na krku visí bronzová medaile z MČR hlídek. 

Evička

... a další, které sem snad brzy doplníme.