SK Vltava > Kdo je kdo

Oddíloví mlaďasi

Hlavní živočišná síla klubu

(aktualizace 01/2017)

 

Áňa

(Anežka Paloudová) , její loďka je momentálně hlavní vlajkovou lodí SK Vltava. S označením "loďka" to ale u ní není tak jednoduché, neboť těch jejích loděk je více... vždyť také je už třetím rokem jedna z pouhých dvou lidí v celém registru ČSK, který má vyjetou výkonností třídu ve všech lodních kategoriích. Dvě její výkonnostní třídy jsou přitom opakovaně Mistrovské. Ostatně "mistrovský" je  slovo, které se k ní v poslední době pojí docela často. Kromě množství národních mistrovských medailí získala také první individuální titul titul Mistra Světa v historii našeho klubu ! Její jméno se stále výrazněji  tlačí do naší síně slávy (síně kolektiv).
Její přínos pro náš klub netkví jen v sportovních úspěších, ale také v úplně běžné práci kolem loděnice a chodu klubu vůbec.

Anezka2017


Bojler

(Antonín Haleš), singlíř - sjezdař, deblíř  a také (mimo náš klub) rafťák. Druhá hlavní vlajková loď SK Vltava.
Mnohostarnný sportovní talent, podložený příkladnou sportovní morálkou. Renesanční člověk, který kam šlápne, tam je pozitivně vidět, ať již je to sport, kultura, společnost nebo obyčejná  práce. Démon večírků a idol dívek nejen od vody.
Obdobně také k němu se často pojí slovíčko  "mistrovský" Například v loňském roce si na krk pověsil hned tři zlaté medaile z Mistrovství světa (družstev).
Také jeho jméno výrazně zaplňuje kolonky naší naší síně slávy (síně kolektiv).
Najdeš ho také na stránce našich "bafuňářů".

         Tonda2017

 

Piškot

(Martin Novák) sportovní orientací také sjezdař, singlíř, deblíř  a také (mimo náš klub) rafťák. Jeho cesta k medaili z MS nebyla tak strmá, dlážděná byla především pílí a svědomitostí. Dříč k pohledání s věčným pozitivním naladěním.

Piši2017

 

Kája

(Karolína Paloudová) ze sportovního pohledu možná maličko ve stínu své starší sestry. Její kopička úspěchů je (zatím?) o něco málo menší ale i tak lze v ní už zahlédnout lesk evropských i světových (byť mládežnických) úspěchů. Na většinou usměvavé tváři umí občas vytvořit také mráček.

Kája2017

 

Čeky

(Jan Klíma) Vytáhlý sjezdař, singlkanoista, který už také zná, jaké to je, mít na krku juniorskou světovou medaili.

Jenda2017

 

Smáža

(Vojtěch Skořepa) Pro něj platí v podstatě stejná charakteristika jako pro Čekyho. Z pohledu sportovního i z pohledu společenského tvoří v klubu úzce spjatou dvojici. Na loděnici mimo sportovní dění moc času nestráví, na vodě ale jejich loďky jezdí pěkně.

Smáža2017

 

Maruška

(Marie Mašínová) třetí z ženského tria, které už nějakou dobu vládne českých ženských sjezdařským hlídkám. Maruška přišla k vodě trochu později, její nezlomná vůle jí ale posouvá pořád dál. Klopí Ze sportovního pohledu u ní výrazně vynikají morálně volní vlastnosti. Ve společnosti nikdy nestojí v popředí, ale nikdy ani opodál.

Maruška2017

 

Albey

Kdysi náš přední sjezdař pozměnil trochu svůj sportovní materiál a momentálně je z něj přední český Paddleboarďák. Výborný organizátor, kterým určitě je, pak nemůže chybět v seznamu našich bafuňářů.

         Albey2017

 

 

Šampus

(Libor Peška) Momentálně se zejména raftingu, raftování, raftovému organizování a raftové propagaci věnující nadšenec. Skvělý organizátor a pracant vůbec. Spolehlivý ve sportu i v životě a kdyby občas nezazlobil ve finále nějaké párty či večírku, tak by se klidně mohl nominovat do party Rychlých šípů.

          šampi

 

 

Houmli

(David Jirka) Svérázný sjezdař, se pro závodění kdysi nadchl při turistické jizdě po Vltavě na kánoi Vydra. Jeden ze stavebních kamenů sjezdové trénikové skupiny, postupně plní své sny ve skutečnost. Sportovní úspěchy sbírá v singlkanoi, ale především pak v deblkanoi společně s Fofrem

          houmli

Fofr

(Václav Švadlena). Pokud někde uvidíte skupinu našich členů připravených (k čemukoliv) a čekajících na jednoho, který svou přípravu narychlo dokončuje, pak to bude s největší pravděpodobností Véna. Pokud uvidíte skupinu našich členů v jakékoliv situaci, většina jich bude asi uvolněných a rozesmátých, ale jeden bude mít úsměv na tváři téměř s jistotou. Náš klubový umělec. Za fazonou bohéma se ale skrývá sportovní dříč, který tuto stránku své osobnosti neumí a ani asi nebude nikde vystavovat.

Véna2017

 

Saša

(Alexanda Plachtová). Saša k nám přišlas na loděnici až v pozdějším věku. Není až zas tak mnoho jiných sportovních, kulturních či jiných činností, které by před tím nevystřídala. Týden se u nás na loděnici rozkoukávala a po 14 dnech jí bylo už všude plno. S typickým téměř neustálým sluníčkovým úsměvem se vrhá do každé činnosti, která se kolem ní objeví. K naší radosti se zdá, že jí kanoistika „chytla" a její sportovní přípravu lze určitě označit slovem „svědomitá".

Saša2017

 

Patrik

(Patrik Študlar). Nenápadný mladík, trochu ve stínu úspěšnějších kolegů .

Patrik2017

Štěpánka

(Štěpánka Manová). Naše kanoistická dáma. Rychlé pohyby nejsou úplně její doménou, ale ony by jí ani neslušely. Poměrně spolehlivá slečna, i když občas u ní člověk neví, na jaké straně jejího hodnotícího spektra se zrovna nachází a občas Štěpánka překvapí nějakou neočekávanou glosou.

Štěpa2017

 

Harry

(Martin Švadlena) „Příležitostný" závodník v kategorii C1. Jeho začátky sportovní začátky spadají do nedávné doby. Specialista na sjezdové závody v Bechyni. Jinak permanentně pozitivně naladěný a přitom spolehlivý kluk.

harry

 

Kris

Duší hlavně raftařka, která momentálně rozvíjí především svou kariéru matky. Sportovní potenciál má klub pořád uložený v ní samotné, ale samozřejmě také tam, kam jej ona sama nyní předává.

         kris  

 

 

... a další, které sem snad brzy doplníme. 

 

 

Oficiální informační systém regionu Český Krumlov