SK Vltava > Kdo je kdo

Dospěláci SK Vltava

(hlavní činná síla klubu)

 

Sádlo

Elitní sjezďák nejen našeho oddílu. Závoďák, trenér, organizátor, propagátor, hecíř...
Tahoun sportovního dění v klubu, také ho najdeš na stránce bafuňářů.

          sádlo2

 Jehlík

Bývalý skvělý slalomář i sjezdař si vlastního pádlování na sladké vodě si prý už užil dost a tak nyní dává přednost slanovodnímu pádlování. 

           jehlík na vodě

Jindra

Tahoun ženské raftařské posádky

           Jindra

Evka

Nepostradatelná raftařka a tahounka večírků...

           evka

Zita

Raftařka, sjezdařka, plavkyně, záchranářka, sportovkyně ... 

           zita

Švehlík

Bývalý špičkový slalomář i sjezdař vyměnil před časem laminátku za motorem poháněná plavidla a brázdí s nimi zejména evropské toky a kanály. S ratolestmi, které dovednostmi pomalu směřují k umu samostatného ovládání lodi, lze předpokládat, že se opět začne pohybovat v prostředí  sportovních vodáckých terénů...

           švehlík

Láďa

Oddílový samorost. Atlet, který se na vodě věnuje částečně sjezdu, ale více disciplínám s kombinací kanoistického a jiného atletického prostředí. Výborných výsledků dosahuje v kvadriatlonu.

           kresl

Palouďák

Sběrač "odložených" činností  (vedení mládeže, předsednictví...)

           palouďák

Tonda

(Antonín Haleš), singlíř - sjezdař, deblíř  a také (mimo náš klub) rafťák. Druhá hlavní vlajková loď SK Vltava. 
Mnohostarnný sportovní talent, podložený příkladnou sportovní morálkou. Renesanční člověk, který kam šlápne, tam je pozitivně vidět, ať již je to sport, kultura, společnost nebo obyčejná  práce. Démon večírků a idol dívek nejen od vody.
Obdobně také k němu se často pojí slovíčko  "mistrovský" Například v loňském roce si na krk pověsil hned tři zlaté medaile z Mistrovství světa (družstev).
Také jeho jméno výrazně zaplňuje kolonky naší naší síně slávy (síně kolektiv).

Tonda

Piškot

(Martin Novák) sportovní orientací také sjezdař, singlíř, deblíř  a také (mimo náš klub) rafťák. Jeho cesta k medaili z MS nebyla tak strmá, dlážděná byla především pílí a svědomitostí. Dříč k pohledání s věčným pozitivním naladěním. Trenér naší mladší skupiny. 

Piškot

Albey 

(Tomáš Vaněček) kdysi náš přední sjezdař pozměnil trochu svůj sportovní materiál a momentálně je z něj přední český Paddleboarďák.

Albey

Maruška

(Marie Mašínová) Maruška přišla k vodě trochu později, její nezlomná vůle jí ale posouvá pořád dál. Klopí Ze sportovního pohledu u ní výrazně vynikají morálně volní vlastnosti. Ve společnosti nikdy nestojí v popředí, ale nikdy ani opodál.

Maruška2017

Šampus

(Libor Peška) Momentálně se zejména raftingu, raftování, raftovému organizování a raftové propagaci věnující nadšenec. Skvělý organizátor a pracant vůbec. Spolehlivý ve sportu i v životě a kdyby občas nezazlobil ve finále nějaké párty či večírku, tak by se klidně mohl nominovat do party Rychlých šípů.

šampi

Houmli

(David Jirka) Svérázný sjezdař, se pro závodění kdysi nadchl při turistické jizdě po Vltavě na kánoi Vydra. Jeden ze stavebních kamenů sjezdové trénikové skupiny, postupně plní své sny ve skutečnost. Sportovní úspěchy sbírá v singlkanoi, ale především pak v deblkanoi společně s Fofrem

houmli

Fofr

(Václav Švadlena). Pokud někde uvidíte skupinu našich členů připravených (k čemukoliv) a čekajících na jednoho, který svou přípravu narychlo dokončuje, pak to bude s největší pravděpodobností Véna. Pokud uvidíte skupinu našich členů v jakékoliv situaci, většina jich bude asi uvolněných a rozesmátých, ale jeden bude mít úsměv na tváři téměř s jistotou. Náš klubový umělec. Za fazonou bohéma se ale skrývá sportovní dříč, který tuto stránku své osobnosti neumí a ani asi nebude nikde vystavovat.

Véna

Harri

(Martin Švadlena) „Příležitostný" závodník v kategorii C1. Jeho začátky sportovní začátky spadají do nedávné doby. Specialista na sjezdové závody v Bechyni. Jinak permanentně pozitivně naladěný a přitom spolehlivý kluk.

harry

Kris

Duší hlavně raftařka, která momentálně rozvíjí především svou kariéru matky. Sportovní potenciál má klub pořád uložený v ní samotné, ale samozřejmě také tam, kam jej ona sama nyní předává.

kris

Míra

(Miroslav Olšák). Na vodě se sveze rád jen pro svůj dobrý pocit. Především ho totiž potkáte na břehu. Míra s láskou a něhou pečuje o veškeré naše sportovní náčiní a vybavení. Míru taky najdeš na stránce bafuňáři.

Míra Olšák

 

Páťa

(Patrik Furiš). Hlavní slalomový trenér a psycholog. Všechny problémy řeší s úsměvem a elegancí. Patrika najdeš také na stránce bafuňáři.

Patrik