SK Vltava

Nejobávanější závod letošní sezóny je za námi! 🌊😬

Sobotní sprint pod lipenskou přehradou se mimořádně vydařil především našim holkám na kajaku. Kristina Novosadová svou jízdou obsadila celkové 4. místo. Ovšem mezi dorostenkyněmi předvedla naprosto bezkonkurenční jízdu🥇. Společně s ní se na stupně vítězů postavila i Tereza Kratochvílová, a to na 3. místo🥉, které si na kajaku mezi dorostenkyněmi těžce vybojovala. Terka samozřejmě odstartovala i ve své hlavní kategorii C1, kde s naprostým přehledem dojela do cíle na celkovém druhém místě🥈. Ve své kategorii byla samozřejmě nejlepší🥇.

Kristina Novosadová nešetřila soupeřky ani v nedělním závodu v klasickém sjezdu. Svou kategorii vyhrála🥇 na plné čáře. Zajímavější je, že její čas stačil dokonce na celkové druhé místo🥈. V neděli se dařilo také naší deblové posádce Martin Novák - Antonín Haleš. Ti předvedli výbornou jízdu a umístili se tak na celkovém 3. místě🥉.

Tentokrát pro vás máme připravené ještě video z jízd všech našich závodníků. Video naleznete na našem Facebooku a na instagramu @sk_vltava.

 

Kikina Lipno