SK Vltava

Kamarádi, blíží se nová sezóna,

pár informací :

 

 1. tréninky v tělocvičně přes jarní prázdniny (22.2. a 24.2.) nejsou. Někteří jedinci mají chodit každý den na vodu, nebo cvičit do prostor klubovny loděnice.
  poznámka: Věci si nenechávejte v těchto dnech v šatnách. Do šaten v loděnici je z důvodu probíhajících prací omezený přístup. Úplně zavřený přístup k šatnám bude ve dnech 20.2-22.2 a potom ve dnech 2.3-9.3. z důvodu prací na podlaze před šatnami.

 2.  konec tréninků v tělocvičně bude ve středu 9.3.2016. Další tréninky budou na loděnici a to v tradiční dny úterý a čtvrtek od 17:00. Doporučujeme chodit dříve na 16:30 obzvláště do doby než se změní čas. Tréninky jsou za jakéhokoliv počasí. V případě velké zimy bude trénink na souši. První trénink "venku" tedy proběhne v úterý 15.3.

 3.  konec tréninků na bazénu je v neděli 13.3.2016.
  pozor změna:
  "Klasický plavecko-eskymácký trénink"bude 6.3.  10:00-11:00.
  V neděli 6.3. proběhne v době 11:00-12:00 slalomový bazénový závod  se startovným 20 Kč (bude použito na sladké odměny pro vítěze i poražené)
  V neděli 13.3. bude v době 10:00-11:00 poslední bazén této zimy - program volný.


 4. V společně sdílené "Google tabulce" je v jednotlivých listech tabulky ropzis závodů a soustředění. Je zapotřebí se včas zapsat, kam jedete. Ideálně je se hlásit měsíc dopředu, tak abychom dokázali plánovat ubytování, dopravu, trenéry a přihlášky. Není možné se na akci přihlásit v týdnu konání. Stejně tak je třeba tam zapsat všechny informace, které by k vaší účasti měl vedoucí vědět - případná vlastní doprava a podobně... U většiny závodů či soustředění je i doporučení pro koho je akce určena. U každé akce je (nebo bude) určen vedoucí. Případné dotazy k dané akci proto směřujte na něj.  Přehledná termínová listina je případně k dispozici zde.

 5. Nezapomínejte, že vše na loděnici je naším společným dílem a přispívejte k němu pomocí vlastní prací.

 

Hodně zdaru (nejen) do rozjezdu sezóny !

 

L.Novosad a T.Palouda