SK Vltava

Za poslední měsíc se toho

v Krumlovském sjezdu

mnoho událo, a proto je třeba to všechno tak nějak zrekapitulovat...

 

Tak začněme u závodu ČP v Sušici, který byl zároveň nominací na seniorské ME ve sjezdu.
Hanka „LULU" Peterková zde potvrdila svou bezkonkurenční jízdu nominací a bez problémů se tak dostala do reprezentačního výběru. Poslední šance v nominaci to ale byla pro Tondu „Bojler" Haleše, ten však potvrdil, že na méně divoké vodě mu to jezdí parádně a dvěma třetími místy se do reprezentace také nominoval. V Sušici se ještě jelo MČR hlídek, ve kterém náš oddíl zářil...ale o tom už si jistě každý čtenář našeho webu přečetl.

Další akcí tedy bylo již zmiňované ME, které se konalo v srbském Kraljevu. Lulu vyrazila na mistrovství se svou novou oddílovou lodí, která ne náhodou nese název LULU. Loď byla zakoupena na poslední chvíli a vše se událo na rychlo, ale ukázalo se, že to byla investice k nezaplacení. Lulu si totiž dovezla ze Srbska dvě ZLATÉ MEDAILE, ze sprintu i z dlouhého sjezdu. Bojler se taky statečně byl jak za české, tak i za oddílové barvy a výborné výsledky se rázem dostavily. Osmé místo ve sprintu, sedmé v dlouhém sjezdu a dvě čtvrtá místa z hlídek. Úspěchy SK Vltava završil svým výkonem Lukáš „Sádlo" Novosad, který si na chvíli odskočil od koučování irského týmu, a vybojoval čtvrté místo ve sprintu.

Na lámání chleba opět došlo na ČP na Moravici, kde se jelo o reprezentační dresy pro nadcházející MS ve sprintu. Lulu, dnes už můžeme říci tradičně, vyhrála a trojbarevné triko pro MS v Augsburgu jí tedy právem připadlo. Bojler opět zasáhl do nominace na poslední chvíli a svým prvním vítězstvím v ČP si také zajistil místo v reprezentačním výběru.MS v Augsburgu se pojede ve dnech 11.-13.6. takže určitě všichni držme palce našim oddílovým kolegům, ať mají dobrý skluz a válce se jim nezavírají!

 O tom jak to dopadlo určitě napíšeme a následně o tom popovídáme na letošní první winners párty, která je plánovaná na červenec.

 

Tak Ahoooj a pádlujte ...

             ...venku je přeci krásně !!!

 

Tématicky podobný článek v příloze Deníku.

 

 

(z Bojlerova pera)