SK Vltava > Aktuality 2010

Máme o dvě loďky více.

Stály nás možná hodně, možná málo...záleží jak na to kdo kouká.
Každopádně, pokud se týká oběživa, tak jsme za ně nedali nic, ale každá k nám přišla jinak.

Od italského pořadatele Adige marathon - Klubu Pescantina - jsme dostali zdarma plastový sjezdový kajak - Wavehoper. Loď je důkazem současné kooperace dvou velkých maratonů KVM a Adige. Oba závody se navzájem propagují a hostí během pořádání oddílové závodníky. Nejde o obchod ale o dobrý pocit a propagaci pádlování v obou oddílech. (V klubu Pescantina například vyrostl a pádloval i legendární Vladi Panato).
Plastový kajak je na loděnici pro potřeby závodníků a členů klubu.
Názory na něj se mezi námi rozcházejí. Protřelí borci s elegancí jízdy (a uměním vyhnout se šutrům v řece ...) na něj hledí skrz prsty. Někteří ale v něm vidí(me) zajímavou alternativu pro trénink při podoptimálních vodních stavech.

Druhá loďka je dar sponzora.
Je to špičkový sjezdový singl  GERY od RK Company. Dostali jsme ji přislíbenou kiž na počátku sezóny. Sjezdový trenér Sádlo tehdy vyhlásil soutěž s jednoduchými pravidly. Který z našich singlířů (vyjma trenéra, který prý už má lodí dost) bude nejepší v součtu výsledků z desti jarních závodů, ten ji dostane. Bojovalo se statečně a fér. Zvítězil nakonec Bojler.
Loď k nám doputovala na konci sezóny. Teď v ní Bojler vychytává klečení a s číslem ji poprvé otestuje v Ardéche...

 

Loďky si můžeš prohlédnout zde.

 

 Zapsal:  Palouďák podle Sádla